Toshiba uvádí 32GB SDHC kartu FlashAir II

Toshiba uvádí 32GB SDHC kartu FlashAir II
, , aktualita
Trh bezdrátových paměťových Wi-Fi SDHC karet byl obohacen o druhou generaci karet Toshiba FlashAir II. Novinka umožňuje přímý upload fotografií na internet a byla také zvýšena přenosová rychlost karet.
K oblíbeným
reklama
Druhá generace bezdrátových Wi-Fi paměťových SDHC karet Toshiba FlashAir II přináší několik novinek. Prvně je to zvýšení kapacity až na 32 GB. Dalším vylepšením je zvýšení rychlostního standardu z Class 6 na nynějších Class 10.


Toshiba FlashAir II 32GB


Karta může fungovat jako bezdrátový access point, díky čemuž umožňuje snadné přenášení dat na PC, smartphony a tablety. Podporována jsou zařízení s operačním systémem Apple iOS a Google Android. 16GB varianta bude stát $79, 32GB verze vás pak vyjde na $99.

Zdroj: www.toshiba.com
Nejnovější články
Fotograf proměnil celé patro mrakodrapu v New Yorku v obrovský foťák Fotograf proměnil celé patro mrakodrapu v New Yorku v obrovský foťák
Fotografie se dají vytvářet různými způsoby, netradiční postup si našel britský fotograf, který k fotografování použil celé jedno patro vysokého mrakodrapu v New Yorku. Přetvořil ho na obří fotoaparát.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse
Slavný kytarista Andy Summers z britské kapely The Police se podepsal na limitovanou edici fotoaparátů Leica M Monochrom "Signature". Na těle fotoaparátu budou vyobrazeny jeho černobílé fotografie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh oznamuje vývoj nové APS-C DSLR Ricoh oznamuje vývoj nové APS-C DSLR
Oznámení o vývoji nového fotoaparátu vydala také společnost Ricoh Pentax. Ta si pro blízkou budoucnost chystá novou vlajkovou loď APS-C systému svých digitálních zrcadlovek. Ta má nahradit Pentax KP.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm vyvíjí X-Pro3 se skrytým LCD Fujifilm vyvíjí X-Pro3 se skrytým LCD
Fujifilm na tiskové konferenci oznámil vývoj nového APS-C CSC fotoaparátu X-Pro3. Ten má přinést několik zajímavých funkcí. Vylepší hybridní hledáček, přesune se hlavní LCD a budou zde i nové simulace filmů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy
Podle uniklých informací chystá Nikon nový full frame fotoaparát, jehož snímač by měl dosahovat velmi vysokého rozlišení 60 megapixelů. Další zajímavostí by měla být podpora 16bitového RAW formátu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře