Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Transcend T.photo 720 - Fotorámeček s podporou MP3 a videa

, , Aktualita
Transcend T.photo 720 - Fotorámeček s podporou MP3 a videa
Společnost Transcend představila nový fotorámeček, který zaujme velkým LCD displejem, podporou několika audio i video formátů, přítomností rádia i příznivou hmotností 401 gramů.
Transcend T.photo 720 - Fotorámeček s podporou MP3 a videa
Pokud jsme na stránkách Digimanie psali o produktech společnosti Transcend, jednalo se zejména o paměťová média. Tato firma má však v nabídce i další příslušenství pro majitele digitálních fotoaparátů. Dnes si představíme fotorámeček Transcend T.photo 720, jehož hlavní předností je velký 7" LCD displej o rozlišení 800 x 480 pixelů. Rámeček disponuje také interní pamětí o kapacitě 2 GB, můžete však používat také paměťové karty standardu microSD, microSDHC, SD, SDHC, MMC, MS, MS Pro, MS Duo a Compact Flash. Transcend rovněž dokáže komunikovat s vaším počítačem přes USB rozhraní.
Pro nás je poněkud zklamáním, že fotorámeček podporuje pouze formát JPEG a BMP, řada lidí používá např. TIFF a takovíto uživatelé budou muset svoje snímky nejdříve konvertovat do jednoho z podporovaných formátů. Transcend T.photo 720 je schopen zastat i funkci kapesního přehrávače multimediálních souborů, podporovány jsou skladby ve formátu MP3, WMA a WAW, z videosouborů si Transcend poradí s AVI, MOV, MPG, MP4 a 3GP.

Z dalších zajímavých funkcí jmenujme ještě FM rádio pracující na frekvenci 87,5 - 108 MHz. Fotorámeček váží 401 gramů, jeho rozměry jsou 195 x 157 x 25 mm.

Zdroj: Transcend