www.digimanie.cz
>
>

Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami

Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami
, , aktualita
Vysokorychlostní kamera umožnila umělci jménem Ben Ouaniche zachytit balónky naplněné tekutými barvami, které si nechal rozbíjet o obličej. Ve videu je možné vidět míchání jednotlivých barev ve zpomalených záběrech.
K oblíbeným
reklama
Ben Ouaniche je umělec z YouTube kanálu nazvaného Macro Room, který v rámci oslavy jednoho milionu odběratelů natočil speciální video ve zpomalených záběrech. V tomto videu si o svůj obličej nechává postupné rozbíjet balónky naplněné různými barvami, díky čemuž vzniknou zajímavé efekty.
 

Video bylo pořízeno pomocí kamery Chronos 2.1-HD, která slouží pro vysokorychlostní záznam. Chronos 2.1-HD je schopná ve Full HD rozlišení natáčet při 1000 snímcích za sekundu, fotograf tedy mohl nechat vyniknout míchající se barvy stékající po jeho tváři v celé jejich kráse. 
 

Na svém instagramovém účtu sdílel Ben Ouaniche i porovnání výsledných zpomalených záběrů a těch v reálném čase, které už tak poeticky nevypadají. Aby se umělci povedlo zachytit praskající balónky s barvou tak, jak si představoval, bylo třeba provést několik testovacích záběrů. Zprvu se nedařilo, aby balónky po dopadu na obličej praskly, takže bylo nutné na ochranné sluneční brýle připevnit špendlík, který je propíchl. 

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: červenec 2021 Doporučené fotoaparáty: červenec 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala53 komentářů
Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů
Mobilní telefony dnes mají několik fotoaparátů a jejich objektivy je potřeba chránit před poškrábáním. Corning přichází se sklem Gorilla Glass with DX, které přináší vysokou odolnost i vysokou propustnost světla.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září
Islandský hotel Rangá si připravil zajímavou akci The Night Shift: Lights Catchers Wanted. Nabízí letenky a několikatýdenní ubytování fotografovi, který pro něj nafotí snímky a natočí videa s polární září pro propagační účely.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1 Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1
Pergear uvedl na trh další zajímavý objektiv. Je jím model 60mm f/2.8 Ultra-Macro 2x a jak už napovídá název, nabídne nadprůměrné 2× zvětšení. Dostupný bude prozatím pro 4 CSC bajonety s APS-C senzory a menšími.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC
Společnost Tamron oznámila, že chystá nový ultrazoomový objektiv pro dva APS-C CSC systémy. Konkrétně jde o objektiv 18-300mm a bajonety Sony E a Fujifilm X. Těšit se tak můžeme na velkorysý 16,6× zoom.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů