www.digimanie.cz
>
>
>
>

Unikají první snímky Sony A7c, půjde o opravdu malý full frame

Unikají první snímky Sony A7c, půjde o opravdu malý full frame
, , aktualita
Už za 4 dny by se měl představit nový CSC fotoaparát Sony A7c, který má mít full frame snímač a současně i velmi kompaktní rozměry. Nyní tu máme první snímky včetně nového zoomovacího objektivu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony chystá nový full frame CSC fotoaparát A7c, který by se měl představit 15. září. Má být určen zejména pro vloggery díky malým rozměrům, dopředu výklopnému displeji i přítomnosti audio jacků. Zklamáním může být jen 4K30p video. Zatím se totiž hovoří o tom, že tu nebude 4K60p. Nyní se na internetu objevily první uniklé snímky nového fotoaparátu i objektivu.
 
Sony A7c
 
Podle nich jde o opravdu velmi malý fotoaparát na to, že má full frame snímač. Vidíme tu dopředu výklopný displej i elektronický hledáček na levé straně nad displejem. Zároveň vidíme nový zoomovací objektiv FE 28-60mm F4.0-5.6. Má tedy jen 2,1× optický zoom, standardně širokoúhlý 28mm začátek a dosti krátký maximální dosah. Objektiv je schopen zaostřit od 30 cm na nejširším a 45 cm nejužším úhlu záběru, takže makro opravdu nebude silnou stránkou objektivu. Vidíme ještě to, že objektiv podporuje 40,5mm filtry.
 
Sony A7c
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů