www.digimanie.cz
>
>
>
>

Unikají první snímky Sony A7c, půjde o opravdu malý full frame

Unikají první snímky Sony A7c, půjde o opravdu malý full frame
, , aktualita
Už za 4 dny by se měl představit nový CSC fotoaparát Sony A7c, který má mít full frame snímač a současně i velmi kompaktní rozměry. Nyní tu máme první snímky včetně nového zoomovacího objektivu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony chystá nový full frame CSC fotoaparát A7c, který by se měl představit 15. září. Má být určen zejména pro vloggery díky malým rozměrům, dopředu výklopnému displeji i přítomnosti audio jacků. Zklamáním může být jen 4K30p video. Zatím se totiž hovoří o tom, že tu nebude 4K60p. Nyní se na internetu objevily první uniklé snímky nového fotoaparátu i objektivu.
 
Sony A7c
 
Podle nich jde o opravdu velmi malý fotoaparát na to, že má full frame snímač. Vidíme tu dopředu výklopný displej i elektronický hledáček na levé straně nad displejem. Zároveň vidíme nový zoomovací objektiv FE 28-60mm F4.0-5.6. Má tedy jen 2,1× optický zoom, standardně širokoúhlý 28mm začátek a dosti krátký maximální dosah. Objektiv je schopen zaostřit od 30 cm na nejširším a 45 cm nejužším úhlu záběru, takže makro opravdu nebude silnou stránkou objektivu. Vidíme ještě to, že objektiv podporuje 40,5mm filtry.
 
Sony A7c
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0 Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0
Natáčení videa je stále významnější funkcí moderních fotoaparátů a pro profesionální nasazení jsou vyráběny optimalizované objektivy. Takové má v nabídce i Mitakon. Ten představil hned trojici MFT objektivů se světelností T1,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala