www.digimanie.cz
>
>
>
>

Unikají první snímky Sony A7c, půjde o opravdu malý full frame

Unikají první snímky Sony A7c, půjde o opravdu malý full frame
, , aktualita
Už za 4 dny by se měl představit nový CSC fotoaparát Sony A7c, který má mít full frame snímač a současně i velmi kompaktní rozměry. Nyní tu máme první snímky včetně nového zoomovacího objektivu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Sony chystá nový full frame CSC fotoaparát A7c, který by se měl představit 15. září. Má být určen zejména pro vloggery díky malým rozměrům, dopředu výklopnému displeji i přítomnosti audio jacků. Zklamáním může být jen 4K30p video. Zatím se totiž hovoří o tom, že tu nebude 4K60p. Nyní se na internetu objevily první uniklé snímky nového fotoaparátu i objektivu.
 
Sony A7c
 
Podle nich jde o opravdu velmi malý fotoaparát na to, že má full frame snímač. Vidíme tu dopředu výklopný displej i elektronický hledáček na levé straně nad displejem. Zároveň vidíme nový zoomovací objektiv FE 28-60mm F4.0-5.6. Má tedy jen 2,1× optický zoom, standardně širokoúhlý 28mm začátek a dosti krátký maximální dosah. Objektiv je schopen zaostřit od 30 cm na nejširším a 45 cm nejužším úhlu záběru, takže makro opravdu nebude silnou stránkou objektivu. Vidíme ještě to, že objektiv podporuje 40,5mm filtry.
 
Sony A7c
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů