3.10.2019, Kateřina Hoferková, aktualita

Chytrý telefon svou odolností překvapil islandského fotografa, když přežil pád z letadla dolů do krajiny, kde pak ležel více než rok. Kromě toho ale mobil při pádu stále natáčel, takže celý let k zemi zvládl i zdokumentovat. 

reklama
V Canonu | od: Hirogen (495)  11.10.201923:28
mají vystaven v showroomu EOS 550D, který si jeden člověk půjčil od známého. Ten pak přidělal na vrtulník na vysílačku, že si natočí dvůj barák z výšky. Cca 2x udělal ­"nálet­" na svůj barák. Napotřetí už bylo vidět, jak vylétl do 50m ­(údaje o výšce jsou součástí popisky v showroomu­), otočil se vzhůru nohama, slítl do trávy, po několika desítkách sekund k němu přiběhli dočasní majitelé a je slyšet slovník, který ani neznám. Pak jej teprve vypli. Je velice potlučený, ale fotokomora a závěrka stále funguje!
Tento příběh má ještě dohru: Dočasní majitelé oslovili přímo Canon CZ, jestli by nešla nějak zařídit oprava. Canon se nabídl, že si fotoaparát vystaví včetně videa a zdarma jim za to dá EOS 500D. Nadšení dočasní majitelé souhlasili, načež jej vrátili původnímu majiteli.
To ovšem není konec. Dohra číslo dvě: Právoplatný majitel se rozlobil a zažaloval Canon, že mu poskytl neadekvátní náhradu...
Po čase mu samozřejmě došlo, že nemusel dostat nic a že si to musí vyřešit s tím, komu to zapůjčil, tak žalobu stáhnul.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.