www.digimanie.cz
>
>

Video: kameraman o kousek unikl smrti při natáčení dopravní nehody

Video: kameraman o kousek unikl smrti při natáčení dopravní nehody
, , aktualita
Fotograf a kameraman, který se snažil zachytit záchranné operace po nehodě na texaské dálnici, měl velké štěstí, že se převrácený řítící kamion zastavil včas. Vzniklo tak video, na kterém lze spatřit, jak lidé v blízkém okolí prchají do bezpečí.
K oblíbeným
reklama
Někdy může být i práce fotografa smrtelně nebezpečná. O tom se přesvědčil zpravodajský fotograf a kameraman Caleb Holder, který dokumentoval nehodu na dálnici v Texasu v USA až příliš zblízka. Při nehodě bylo zrovna velmi mlhavé počasí, které zapříčinilo druhou havárii - tentokrát projíždějícího kamionu. 

Kamion se poté, co nad ním řidič ztratil kontrolu, vyřítil z husté mlhy a fotografa společně se záchranáři a policisty dočista překvapil. Převrátil se na místo, kde se před chvílí nacházeli lidé, a následně se nekontrolovatelně řítil dál směrem ke kameře. Všichni přítomní se snažili co nejrychleji dostat do bezpečí. 
 

Celý incident zvládl kameraman natočit, později uvedl, že v dané chvíli vůbec nepřemýšlel nad tím, jestli scénu nahrává nebo jak je kamera nastavená, myslel jen na útěk. Všichni přítomní naštěstí zaznamenali převrácený kamion dostatečně rychle a dali se na úprk. Jeden ale neměl takové štěstí a na záběrech lze vidět, že před řítícím se kamionem zakopl a upadl. Naštěstí i když utrpěl zranění, nemělo ty se jednat o ta život ohrožující a lékaři mu předpovídají uzdravení. Další zranění utrpěl muž, který se před řítícím kamionem chtěl zachránit v autě.  Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková