www.digimanie.cz
>
>
>
>

Vylepšení homepage: nejnovější fotoaparáty

Vylepšení homepage: nejnovější fotoaparáty
, , Aktualita
Na homepage Digimanie je vylepšená podoba boxíku s nejnovějšími fotoaparáty v naší produktové databázi. Došlo ke zjednodušení a zároveň ke zlepšení funkčnosti díky možnosti listování mezi produkty. Doplněno o odkazy na recenze.
K oblíbeným
reklama
Od představení inovované sekce s nejnovějšími fotoaparáty na homepage uběhl teprve týden a už přinášíme její další vylepšení. Nově se u fotoaparátů, které jsme již testovali, zobrazuje odkaz na naši recenzi (viz screenshot níže).

Zajímá nás Váš způsob používání naší produktové databáze. Budeme rádi, když do diskuze pod článkem napíšete, jakým způsobem ji používáte nejčastěji. Je to popisovaná pozice na homepage? Pomocník pro výběr fotoaparátu? Časová osa? Třídění obsahu podle výrobců?

Původní zpráva ze 7.10.2010:

Jak se na homepage změnila prezentace nejnovějších fotoaparátů v naší databázi je zřejmé z následujících screenshotů:- stará verze -


- nová verze -


Souhrn změn
  • Nově se zobrazují 4 naposledy přidané fotoaparáty namísto dosavadních 3.
  • Po levé a pravé straně jsou šipky, pomocí kterých lze mezi fotoaparáty listovat.
  • Roletová menu pro srovnání 2 fotoaparátů jsou širší, aby se do nich vešly i delší názvy.
  • Odkazy na měsíce roku jsou pryč a namísto nich jsou dole ostatní ovládací prvky.

Doufáme, že vám tato změna přijde vhod a zase o něco usnadní používání naší produktové databáze, s jejímž vylepšováním jsme začali.
Nejnovější články
Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus
Tradiční veletrh s fotoaparáty a fotografickou technikou Photokina, bude v příštím roce 2020 poznamenán překvapivými absencemi. Svou neúčast už potvrdila společnost Leica, Nikon a také i Olympus.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: září 2019 Doporučené fotoaparáty: září 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev
Dnes byla vydána další pravidelná aktualizace oblíbeného Zoner Photo Studia X. Přináší např. kompletně přepracovanou správu barev, kombinovatelné presety pro export, rychlé náhledy i nové koláže a kalendáře.
17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000 Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000
Kodak uvádí do nabídky svých fotoaparátů dva nové modely. Jedním z nich je outdoorový kompakt WPZ2 se 4× optickým zoomem a rok po prvním představení se dostává do prodeje 102× ultrazoom Pixpro AZ1000.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů