www.digimanie.cz
>
>
>
>

Vylepšení homepage: nejnovější fotoaparáty

Vylepšení homepage: nejnovější fotoaparáty
, , Aktualita
Na homepage Digimanie je vylepšená podoba boxíku s nejnovějšími fotoaparáty v naší produktové databázi. Došlo ke zjednodušení a zároveň ke zlepšení funkčnosti díky možnosti listování mezi produkty. Doplněno o odkazy na recenze.
K oblíbeným
reklama
Od představení inovované sekce s nejnovějšími fotoaparáty na homepage uběhl teprve týden a už přinášíme její další vylepšení. Nově se u fotoaparátů, které jsme již testovali, zobrazuje odkaz na naši recenzi (viz screenshot níže).

Zajímá nás Váš způsob používání naší produktové databáze. Budeme rádi, když do diskuze pod článkem napíšete, jakým způsobem ji používáte nejčastěji. Je to popisovaná pozice na homepage? Pomocník pro výběr fotoaparátu? Časová osa? Třídění obsahu podle výrobců?

Původní zpráva ze 7.10.2010:

Jak se na homepage změnila prezentace nejnovějších fotoaparátů v naší databázi je zřejmé z následujících screenshotů:- stará verze -


- nová verze -


Souhrn změn
  • Nově se zobrazují 4 naposledy přidané fotoaparáty namísto dosavadních 3.
  • Po levé a pravé straně jsou šipky, pomocí kterých lze mezi fotoaparáty listovat.
  • Roletová menu pro srovnání 2 fotoaparátů jsou širší, aby se do nich vešly i delší názvy.
  • Odkazy na měsíce roku jsou pryč a namísto nich jsou dole ostatní ovládací prvky.

Doufáme, že vám tato změna přijde vhod a zase o něco usnadní používání naší produktové databáze, s jejímž vylepšováním jsme začali.
reklama
Nejnovější články
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč
The Japan Art Association ocenila práci světoznámého brazilského fotografa Sebastião Salgada. Ten získal letošní ocenění 2021 Praemium Imperiale a s tím i 15 milionů jenů, což odpovídá zhruba 3 milionům Kč.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu
Pro zrcadlovky společnosti Nikon je určen nový objektiv společnosti Cosina. Jde o model s předlouhým názvem Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 SL II S Aspherical a bude k dispozici ve dvou barevných variantách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM jako levný a lehký telezoom Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM jako levný a lehký telezoom
Další zajímavou novinkou ve výrobním programu je telezoom RF 100-400mm F5.6-8 IS USM. Světelností nepotěší, výměnou za to ale nabídne nebývala kompaktní konstrukci i velmi nízkou hmotnost, nemluvě o příznivé ceně.
16.9.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Canon přichází s kompaktním objektivem RF 16mm F2.8 STM Canon přichází s kompaktním objektivem RF 16mm F2.8 STM
Majitelé full frame CSC systému Canon EOS R mohou nově využívat také levného pevného objektivu RF 16mm F2.8 STM. Ten vedle nízké ceny nabídne také velmi kompaktní konstrukci a širokoúhlý obraz.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala