www.digimanie.cz
>
>
>

Vylepšení katalogu fotoaparátů: grafy vývoje cen

Vylepšení katalogu fotoaparátů: grafy vývoje cen
, , Aktualita
Jako další vylepšení naší obsáhlé databáze specifikací fotoaparátů představujeme interaktivní grafy ze serveru Heureka, jež zachycují vývoj cen z různých obchodů. U fotoaparátů je tak uvedena vždy aktuální průměrná cena a její postupný vývoj.
K oblíbeným
reklama
Při výběru fotoaparátů je kromě specifikací důležitá i cena, za kterou jej lze pořídit. Protože se ale v průběhu času mění, nemělo by smysl zadávat její výši v době vytvoření produktové karty (brzy by ztratila vypovídací hodnotu).

Protože chceme, aby Vám naše produktová databáze poskytovala maximum užitečných informací, začali jsme k fotoaparátům přidávat javascriptové kódy u nás největšího porovnávače cen Heureka.cz, jejichž výsledkem jsou interaktivní grafy zobrazující minimální a průměrnou cenu z většího množství českých obchodů, které již znáte z našich recenzí fotoaparátů.

Díky tomu není třeba hlídat aktuální cenu a provádět její aktualizaci, děje se tak zcela automaticky na straně Heuréky a u nás se již zobrazují vždy aktuální data.

Příklad spodní části produktové karty fotoaparátu Samsung NX10:Jak je vidět na screenshotu, po přejetí kurzorem přes osu se zobrazí nejbližší hodnota.

Protože jsou na Heuréce pouze produkty, které se nachází v některém z obchodů, je možné, že u naprostých novinek fotoaparátů nebude hned po jejich zařazení do naší databáze graf Heuréky přítomen (v takovém případě bude doplněn záhy, jakmile se produkt na Heuréce objeví).

Máte tak další důvod, proč při výběru fotoaparátů používat naši produktovou databázi, která je nejobsáhlejší na českém internetu a na jejímž vylepšování stále pracujeme.
Nejnovější články
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková