www.digimanie.cz
>
>
>

Vylepšení katalogu fotoaparátů: grafy vývoje cen

Vylepšení katalogu fotoaparátů: grafy vývoje cen
, , Aktualita
Jako další vylepšení naší obsáhlé databáze specifikací fotoaparátů představujeme interaktivní grafy ze serveru Heureka, jež zachycují vývoj cen z různých obchodů. U fotoaparátů je tak uvedena vždy aktuální průměrná cena a její postupný vývoj.
K oblíbeným
reklama
Při výběru fotoaparátů je kromě specifikací důležitá i cena, za kterou jej lze pořídit. Protože se ale v průběhu času mění, nemělo by smysl zadávat její výši v době vytvoření produktové karty (brzy by ztratila vypovídací hodnotu).

Protože chceme, aby Vám naše produktová databáze poskytovala maximum užitečných informací, začali jsme k fotoaparátům přidávat javascriptové kódy u nás největšího porovnávače cen Heureka.cz, jejichž výsledkem jsou interaktivní grafy zobrazující minimální a průměrnou cenu z většího množství českých obchodů, které již znáte z našich recenzí fotoaparátů.

Díky tomu není třeba hlídat aktuální cenu a provádět její aktualizaci, děje se tak zcela automaticky na straně Heuréky a u nás se již zobrazují vždy aktuální data.

Příklad spodní části produktové karty fotoaparátu Samsung NX10:Jak je vidět na screenshotu, po přejetí kurzorem přes osu se zobrazí nejbližší hodnota.

Protože jsou na Heuréce pouze produkty, které se nachází v některém z obchodů, je možné, že u naprostých novinek fotoaparátů nebude hned po jejich zařazení do naší databáze graf Heuréky přítomen (v takovém případě bude doplněn záhy, jakmile se produkt na Heuréce objeví).

Máte tak další důvod, proč při výběru fotoaparátů používat naši produktovou databázi, která je nejobsáhlejší na českém internetu a na jejímž vylepšování stále pracujeme.
reklama
Nejnovější články
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF
Tokina přichází s aktualizovanou verzí svého oblíbeného 11-16mm objektivu. Novinka nese název atx-i 11-16mm F2.8 CF a je lépe optimalizována nejen na pořizování fotografií, ale také natáčení videosekvencí.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem
Olympus představuje nové stylové CSC v podání modelu PEN E-PL10. Tento fotoaparát podporuje natáčení UHD 4K videa, má také o 180° otočný displej pro selfie. Umí nový AP (Advanced Photo) režim pro snazší focení kreativních snímků.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem
Olympus dnes představil nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III, který má přinášet některé z technologií E-M1 Mark II v mnohem menším těle. Má tak 20MPx senzor, vylepšený fázový systém AF s citlivostí od -6 EV a další detaily.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Doporučené fotoaparáty: říjen 2019 Doporučené fotoaparáty: říjen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
17.10.2019, návod, Milan Šurkala56 komentářů