www.digimanie.cz
>
>
>
>

Vylepšení katalogu fotoaparátů: různá označení

Vylepšení katalogu fotoaparátů: různá označení
, , Aktualita
V rámci vylepšování naší databáze specifikací fotoaparátů jsme u nich začali uvádět další označení, pokud se na mimoevropských trzích jmenují jinak než u nás (k čemuž dochází např. u fotoaparátů Olympus nebo Canon).
K oblíbeným
reklama
U fotoaparátů, které mají vícero označení (např. se liší název pro evropský a americký trh), se ty další nově zobrazují v našich produktových kartách v poli Další označení hned pod názvem, pod kterým se fotoaparát vyskytuje na našem trhu:

Fotoaparáty, které jsme měli z důvodu vícero označení v databázi vícekrát, jsme sjednotili do jedné karty a další označení jsme zároveň zahrnuli do možnosti porovnávání parametrů a vyhledávání.

Tzn. pokud na homepage Digimanie zvolíte v roletovém menu pro porovnání např. fotoaparát Canon PowerShot SD4500 IS, zobrazí se pak specifikace fotoaparátu Canon IXUS 1000 IS, který se na americkém trhu jmenuje Canon PowerShot SD4500 IS (tento příklad ukazuje, jaký dokáže výrobce dělat ve svém vlastním portfoliu zmatek - jeden přístroj má pro různé trhy nejen jiné označení, ale dokonce i příslušnost k jiným produktovým řadám - PowerShot vs. IXUS).

Je tedy už jedno, zda nějaký fotoaparát v naší databázi hledáte pod označením, které platí v ČR, v USA nebo např. v Číně - vždy se dostanete ke správnému cíli.
reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Včera, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů