www.digimanie.cz
>
>
>
>

Vylepšení katalogu fotoaparátů: různá označení

Vylepšení katalogu fotoaparátů: různá označení
, , Aktualita
V rámci vylepšování naší databáze specifikací fotoaparátů jsme u nich začali uvádět další označení, pokud se na mimoevropských trzích jmenují jinak než u nás (k čemuž dochází např. u fotoaparátů Olympus nebo Canon).
K oblíbeným
reklama
U fotoaparátů, které mají vícero označení (např. se liší název pro evropský a americký trh), se ty další nově zobrazují v našich produktových kartách v poli Další označení hned pod názvem, pod kterým se fotoaparát vyskytuje na našem trhu:

Fotoaparáty, které jsme měli z důvodu vícero označení v databázi vícekrát, jsme sjednotili do jedné karty a další označení jsme zároveň zahrnuli do možnosti porovnávání parametrů a vyhledávání.

Tzn. pokud na homepage Digimanie zvolíte v roletovém menu pro porovnání např. fotoaparát Canon PowerShot SD4500 IS, zobrazí se pak specifikace fotoaparátu Canon IXUS 1000 IS, který se na americkém trhu jmenuje Canon PowerShot SD4500 IS (tento příklad ukazuje, jaký dokáže výrobce dělat ve svém vlastním portfoliu zmatek - jeden přístroj má pro různé trhy nejen jiné označení, ale dokonce i příslušnost k jiným produktovým řadám - PowerShot vs. IXUS).

Je tedy už jedno, zda nějaký fotoaparát v naší databázi hledáte pod označením, které platí v ČR, v USA nebo např. v Číně - vždy se dostanete ke správnému cíli.
Nejnovější články
Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO
Pokud rádi fotíte makro, jistě jste se setkali se situací, kdy jste potřebovali být velmi blízko u země. Nové stativy Manfrotto Befree GT XPRO něco takového díky otočitelnému středovému sloupci nabídnou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr
Německá Leica představila nový dálkoměrný fotoaparát M-E (typ 240). Novinka se má stát jakýmsi low-endovým modelem. I přesto bude mít nějaké funkce navíc a zvládne natáčet Full HD videosekvence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Včera, recenze, Milan Šurkala19 komentářů