Vysokokapacitní baterie firmy Lenmar

Vysokokapacitní baterie firmy Lenmar
, , aktualita
Firma Lenmar Enterprises oznámila, že vyvinula novou řadu NiMH baterií typu AA, jejichž kapacita se pohybuje na skvělé hodnotě 2300 mAh! Jedná se o typ NoMEM PRO (R). Jak prohlásil CEO firmy Marty Goldberg, díky těmto bateriím (jejich kapacitě)...
K oblíbeným
reklama
Firma Lenmar Enterprises oznámila, že vyvinula novou řadu NiMH baterií typu AA, jejichž kapacita se pohybuje na skvělé hodnotě 2300 mAh! Jedná se o typ NoMEM PRO (R). Jak prohlásil CEO firmy Marty Goldberg, díky těmto bateriím (jejich kapacitě) budou teď mít uživatelé digitálních fotoaparátů opět větší možnosti, neboť zařízení vydrží mnohem delší dobu v provozu.
reklama
Nejnovější články
Fotograf žaluje stát Virginia, nechce být nucen fotit svatby homosexuálů Fotograf žaluje stát Virginia, nechce být nucen fotit svatby homosexuálů
Fotograf Chris Herring žaluje stát Virginia v USA kvůli novému zákonu Virginia Values Act. Ten zakazuje diskriminaci na základě pohlaví nebo sexuální orientace. Herring se bojí, že ho to přinutí fotit svatby homosexuálních párů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Kameraman na demonstraci natočil, jak mu zloděj odcizil batoh s drahým vybavením Kameraman na demonstraci natočil, jak mu zloděj odcizil batoh s drahým vybavením
Batoh plný fotografického vybavení se nevyplatí nechávat bez dozoru. Kameranovi v Torontu se chvíle nepozornosti vymstila, protože mu muž odcizil batoh plný techniky. Celý incident ale kameraman zachytil na video.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Canon uvádí objektiv RF 85mm F2 Macro IS STM Canon uvádí objektiv RF 85mm F2 Macro IS STM
Od společnosti Canon jsme se dočkali čtyř nových objektivů, mezi nimiž je i RF 85mm F2 Macro IS STM. Nabídne velmi dobrou světelnost F2, optickou stabilizaci obrazu a větší 0,5x zvětšení pro nenáročné makro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvádí kompaktní skládací teleobjektivy s F11: 600mm a 800mm Canon uvádí kompaktní skládací teleobjektivy s F11: 600mm a 800mm
Společnost Canon představila i dva opravdu netradiční teleobjektivy s ohniskovou vzdáleností 600 mm a 800 mm. Ty jsou lehké a překvapivě malé díky jejich skládací konstrukci. Musíte však překousnout světelnost F11.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon představuje EOS R5: IBIS, 8K i 10bitové HEIFy Canon představuje EOS R5: IBIS, 8K i 10bitové HEIFy
Dlouho očekávaný Canon EOS R5 je konečně tady. A musíme říci, že výrobce pořádně šlápl na plyn. Máme tu IBIS s až 8EV účinkem v duální verzi, zvládá dokonce až 8K video, podporuje moderní formáty H.265 i HEIF.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů