www.digimanie.cz
>
>

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení
, , aktualita
Focení selfie občas přináší nečekané situace. Na Floridě takto jeden muž pořizoval svůj snímek na záchodě ve strip klubu. Co čert nechtěl, tento člen místního gangu při tom nechtěně vystřelil z pistole a nyní si přes šest let posedí ve vězení. 
reklama
Selfie je v dnešní době velmi oblíbená činnost, nezřídka ale kvůli nepozornosti fotících způsobuje vážné nehody. Měli jsme tu poškození památek, neuvážené sdílení výherního tiketu, vlastní usvědčení z vraždy, popáleniny při focení selfie na žhavém uhlí i smrtelné nehody jako pád ze střechy nebo mnoho dalších. Rorn Sorn, 34letý muž z Floridy, by dnes byl asi také raději, kdyby si focení selfie a natáčení videí pro sociální sítě odpustil. Na toaletách v místním strip klubu se chtěl natočit a vyfotit, načež nešťastnou náhodou vystřelila jeho pistole, prostřelila zrcadlo na stěně a kulka skončila až na dámských záchodcích, kde naštěstí nikoho nezranila. 
 
Zbraň
 
Autor: lifesizepotato from San Antonio, TX (web1) [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Když záchody opouštěl, místnímu bezpečákovi jen řekl: "Chlape, byla to nehoda, jen jsem si chtěl udělat selfie." Přivolaná policie Sorna posléze zadržela o blok dál. Tvrdil, že má legálně drženou zbraň svého kamaráda. Také tvrdil, že nevěděl o jejím nabití a odjištění. Ukázalo se však, že jde o člena místního asijského gangu a jako člověk usvědčený z vloupání a pokusu o vraždu prvního stupně, neměl právo nosit zbraň. Vedle této zbraně, která ve skutečnosti legální nebyla, a zásobníku, u něj našli ještě trochu marihuany. Nyní si tak bude muset odsedět 6 let a 5 měsíců ve vězení. Nebude to ale za focení selfie s náhodným výstřelem, ale za nelegální držení zbraně. Focení selfie jen pomohlo nešťastného gangstera dopadnout. Smůla.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Světelný teleobjektiv Fujinon XF 200mm F2 R LM OIS Světelný teleobjektiv Fujinon XF 200mm F2 R LM OIS
Fujifilm představil nový vysoce světelný teleobjektiv XF 200mm F2 R LM OIS WR. Je odolný vůči nepříznivému počasí, má 5EV optickou stabilizaci i excelentní světelnost F2,0. Dodává se navíc s 1,4× telekonvertorem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pohotový monopod Steadify si připnete na sebe Pohotový monopod Steadify si připnete na sebe
Na Kickstarteru se objevil velmi zajímavý projekt. Jde o monopod Steadify, který neopíráte o zem, ale o sebe. Nabídne velmi pohotové vysouvání jednou rukou i superrychlou "montáž" fotoaparátu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm XF10, APS-C kompakt vážící jen 280 gramů Fujifilm XF10, APS-C kompakt vážící jen 280 gramů
Poslední týdny internetem kolovaly informace o připravovaném APS-C kompaktu Fujifilm XF10. Ty se nakonec ukázaly být pravdivými. Společnost Fujifilm skutečně představila XF10 s APS-C čipem a 28mm objektivem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30 Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30
Manfrotto přichází s novými produkty do své nabídky. Jde o řadu Noreg, která bude nově obsahovat fotobatoh Backpack-30 a brašnu Messenger-30. Ty budou mít i speciální obaly na notebook, tablet i vyjímatelnou menší brašnu na rameno.
18.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma
Koncem června představila společnost Zoner Software letní aktualizaci svého programu na správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X. Největší změnou je cloudové úložiště Photo Cloud. Majitelé ZPS X dostanou 5 GB zdarma.
18.7.2018, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře