www.digimanie.cz
>
>

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení
, , aktualita
Focení selfie občas přináší nečekané situace. Na Floridě takto jeden muž pořizoval svůj snímek na záchodě ve strip klubu. Co čert nechtěl, tento člen místního gangu při tom nechtěně vystřelil z pistole a nyní si přes šest let posedí ve vězení. 
reklama
Selfie je v dnešní době velmi oblíbená činnost, nezřídka ale kvůli nepozornosti fotících způsobuje vážné nehody. Měli jsme tu poškození památek, neuvážené sdílení výherního tiketu, vlastní usvědčení z vraždy, popáleniny při focení selfie na žhavém uhlí i smrtelné nehody jako pád ze střechy nebo mnoho dalších. Rorn Sorn, 34letý muž z Floridy, by dnes byl asi také raději, kdyby si focení selfie a natáčení videí pro sociální sítě odpustil. Na toaletách v místním strip klubu se chtěl natočit a vyfotit, načež nešťastnou náhodou vystřelila jeho pistole, prostřelila zrcadlo na stěně a kulka skončila až na dámských záchodcích, kde naštěstí nikoho nezranila. 
 
Zbraň
 
Autor: lifesizepotato from San Antonio, TX (web1) [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Když záchody opouštěl, místnímu bezpečákovi jen řekl: "Chlape, byla to nehoda, jen jsem si chtěl udělat selfie." Přivolaná policie Sorna posléze zadržela o blok dál. Tvrdil, že má legálně drženou zbraň svého kamaráda. Také tvrdil, že nevěděl o jejím nabití a odjištění. Ukázalo se však, že jde o člena místního asijského gangu a jako člověk usvědčený z vloupání a pokusu o vraždu prvního stupně, neměl právo nosit zbraň. Vedle této zbraně, která ve skutečnosti legální nebyla, a zásobníku, u něj našli ještě trochu marihuany. Nyní si tak bude muset odsedět 6 let a 5 měsíců ve vězení. Nebude to ale za focení selfie s náhodným výstřelem, ale za nelegální držení zbraně. Focení selfie jen pomohlo nešťastného gangstera dopadnout. Smůla.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Cashback u Fujifilmu vrací i 7700 Kč za fotoaparát nebo objektiv Cashback u Fujifilmu vrací i 7700 Kč za fotoaparát nebo objektiv
Populární cashback akci spustili i u Fujifilmu. Zde se týká celého portfolia výrobků řady X snad s výjimkou kompaktního modelu XF10 a XC objektivů. Za fotoaparáty a objektivy X systému lze získat zpět až 7700 Kč za produkt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pixii, originální dálkoměr bez displeje Pixii, originální dálkoměr bez displeje
Francouzi přichází s nový fotoaparátem Pixii, který má být dálkoměrem kompatibilním s objektivy pro Leica M bajonet. Nebude mít žádný displej, zásadní zde totiž bude propojení se smartphonem. Tam si budete i prohlížet fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus spustil dva cashbacky na CSC i objektivy Olympus spustil dva cashbacky na CSC i objektivy
Většina distributorů fotoaparátů spustila cashback akce a Olympus není výjimkou. Ten má rovnou dvě různé akce, jednu spojenou s modelem E-M1 Mark II, druhou pak s levnějšími modely E-M5 Mark II a E-M10 Mark III.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Zimní cashback na fotoaparáty Pentax a Ricoh Zimní cashback na fotoaparáty Pentax a Ricoh
České zastoupení fotoaparátů značek Pentax a Ricoh si pro nás připravilo tradiční akci typu cashback. I když jde o zimní cashback, poběží především během podzimu. Za fotoaparáty bude možno získat zpět až 2500 Kč.
22.10.2018, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: říjen 2018 Doporučené fotoaparáty: říjen 2018
Pokud vybíráte nový fotoaparát, může být dost těžké se v nabídce kompaktů, CSC fotoaparátů a zrcadlovek vůbec vyznat. Proto je zde náš pravidelný průvodce, který vás nasměruje k tomu nejlepšímu, co lze v jednotlivých kategoriích sehnat.
22.10.2018, návod, Milan Šurkala48 komentářů