www.digimanie.cz
>
>

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení
, , aktualita
Focení selfie občas přináší nečekané situace. Na Floridě takto jeden muž pořizoval svůj snímek na záchodě ve strip klubu. Co čert nechtěl, tento člen místního gangu při tom nechtěně vystřelil z pistole a nyní si přes šest let posedí ve vězení. reklama
Selfie je v dnešní době velmi oblíbená činnost, nezřídka ale kvůli nepozornosti fotících způsobuje vážné nehody. Měli jsme tu poškození památek, neuvážené sdílení výherního tiketu, vlastní usvědčení z vraždy, popáleniny při focení selfie na žhavém uhlí i smrtelné nehody jako pád ze střechy nebo mnoho dalších. Rorn Sorn, 34letý muž z Floridy, by dnes byl asi také raději, kdyby si focení selfie a natáčení videí pro sociální sítě odpustil. Na toaletách v místním strip klubu se chtěl natočit a vyfotit, načež nešťastnou náhodou vystřelila jeho pistole, prostřelila zrcadlo na stěně a kulka skončila až na dámských záchodcích, kde naštěstí nikoho nezranila. 
 
Zbraň
 
Autor: lifesizepotato from San Antonio, TX (web1) [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Když záchody opouštěl, místnímu bezpečákovi jen řekl: "Chlape, byla to nehoda, jen jsem si chtěl udělat selfie." Přivolaná policie Sorna posléze zadržela o blok dál. Tvrdil, že má legálně drženou zbraň svého kamaráda. Také tvrdil, že nevěděl o jejím nabití a odjištění. Ukázalo se však, že jde o člena místního asijského gangu a jako člověk usvědčený z vloupání a pokusu o vraždu prvního stupně, neměl právo nosit zbraň. Vedle této zbraně, která ve skutečnosti legální nebyla, a zásobníku, u něj našli ještě trochu marihuany. Nyní si tak bude muset odsedět 6 let a 5 měsíců ve vězení. Nebude to ale za focení selfie s náhodným výstřelem, ale za nelegální držení zbraně. Focení selfie jen pomohlo nešťastného gangstera dopadnout. Smůla.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
DxOMark otestoval Leicu M10, full frame na úrovni APS-C DxOMark otestoval Leicu M10, full frame na úrovni APS-C
Známý DxOMark si vzal na paškál full frame fotoaparát Leica M10 a výsledky nejsou pro Leicu moc příznivé. Jeho výkon totiž jen vyrovnává nejlepší APS-C senzory a na špičku v třídě full frame ani zdaleka nedosahuje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Limitovaná edice červené Leicy M (typ 262) Limitovaná edice červené Leicy M (typ 262)
Máme zde další limitovanou edici fotoaparátu Leica. K loňskému červenému 50mm F2 objektivu nyní přibyla červená verze fotoaparátu Leica M typ 262. Ten neumí natáčet video a nemá dokonce ani live view.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Memistore: prorazí držák na SD karty na Kickstarteru? Memistore: prorazí držák na SD karty na Kickstarteru?
Občas se na Kickstarteru objeví vskutku zvláštní věci. Jednou z posledních je Memistore. Jde o držák dvou SD karet, který se namontuje do závitu pro stativ. Dle výrobce už díky němu nikdy neztratíte svoje paměťové karty.
14.12.2017, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Doporučené stativy: Vánoce 2017 Doporučené stativy: Vánoce 2017
Pro kvalitní fotografie se hodí pořídit si také pořádný stativ. Náš průvodce vybral několik zástupců různých tříd, které stojí za úvahu. Podíváme se na malé stolní stativy, cestovatelské i ty klasické.
13.12.2017, návod, Milan Šurkala8 komentářů
Lytro možná uvolní online prohlížeč light-field fotek jako open-source Lytro možná uvolní online prohlížeč light-field fotek jako open-source
Společnost Lytro před pár dny oznámila, že skončila s podporou programů pro zobrazení light-field fotografií, zejména online prohlížeče. To se pochopitelně setkalo s negativním ohlasem a prohlížeč možná bude nakonec uvolněn jako open-source. 
12.12.2017, aktualita, Milan Šurkala1 komentář