www.digimanie.cz
>
>

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení

Výstřel při focení selfie ve strip klubu pomohl muži na 6,5 roku do vězení
, , aktualita
Focení selfie občas přináší nečekané situace. Na Floridě takto jeden muž pořizoval svůj snímek na záchodě ve strip klubu. Co čert nechtěl, tento člen místního gangu při tom nechtěně vystřelil z pistole a nyní si přes šest let posedí ve vězení. 
reklama
Selfie je v dnešní době velmi oblíbená činnost, nezřídka ale kvůli nepozornosti fotících způsobuje vážné nehody. Měli jsme tu poškození památek, neuvážené sdílení výherního tiketu, vlastní usvědčení z vraždy, popáleniny při focení selfie na žhavém uhlí i smrtelné nehody jako pád ze střechy nebo mnoho dalších. Rorn Sorn, 34letý muž z Floridy, by dnes byl asi také raději, kdyby si focení selfie a natáčení videí pro sociální sítě odpustil. Na toaletách v místním strip klubu se chtěl natočit a vyfotit, načež nešťastnou náhodou vystřelila jeho pistole, prostřelila zrcadlo na stěně a kulka skončila až na dámských záchodcích, kde naštěstí nikoho nezranila. 
 
Zbraň
 
Autor: lifesizepotato from San Antonio, TX (web1) [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Když záchody opouštěl, místnímu bezpečákovi jen řekl: "Chlape, byla to nehoda, jen jsem si chtěl udělat selfie." Přivolaná policie Sorna posléze zadržela o blok dál. Tvrdil, že má legálně drženou zbraň svého kamaráda. Také tvrdil, že nevěděl o jejím nabití a odjištění. Ukázalo se však, že jde o člena místního asijského gangu a jako člověk usvědčený z vloupání a pokusu o vraždu prvního stupně, neměl právo nosit zbraň. Vedle této zbraně, která ve skutečnosti legální nebyla, a zásobníku, u něj našli ještě trochu marihuany. Nyní si tak bude muset odsedět 6 let a 5 měsíců ve vězení. Nebude to ale za focení selfie s náhodným výstřelem, ale za nelegální držení zbraně. Focení selfie jen pomohlo nešťastného gangstera dopadnout. Smůla.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Modulární stativ Novoflex TrioPod Pro75 unese až 65 kg Modulární stativ Novoflex TrioPod Pro75 unese až 65 kg
Novoflex představil nový modulární stativ TrioPod Pro75, který má unést až neuvěřitelných 65 kilogramů. Nabízí na něj všechny součástky, takže si je možné jej vyskládat dle libosti a v případě nutnost je možné jej i snadno opravit.
15.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Nové paměťové karty Kingston Canvas Select, Go! a React Nové paměťové karty Kingston Canvas Select, Go! a React
Společnost Kingston uvedla na trh novou řadu paměťových karet SD a microSD Canvas. Ta se podle způsobu použití dělí na další řady Select, Go! a React. Ty nejrychlejší slibují zápis s rychlostí až 80 MB/s.
15.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Canon rozjede CSC, chce 50 % trhu systémů s výměnnými objektivy Canon rozjede CSC, chce 50 % trhu systémů s výměnnými objektivy
Internetem kolují zvěsti o příchodu full frame CSC fotoaparátu od Canonu, nic ale nebylo zatím potvrzeno. Přesto se už i na oficiálních místech hovoří o tom, že se na CSC výrazně zapracuje, i kdyby to mělo ohrozit zrcadlovky.
14.3.2018, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Nejdražší fotoaparát na světě: Leica za 2,4 milionu EUR Nejdražší fotoaparát na světě: Leica za 2,4 milionu EUR
Na fotografické aukci ve Vídni byl před pár dny překonán rekord v ceně prodaného fotoaparátu. Nejnovějším držitelem rekordu je téměř 100 let stará Leica, která byla prodána za neuvěřitelných 2,4 milionu EUR.
13.3.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Xiaomi Redmi 4X LTE: miláček davu Xiaomi Redmi 4X LTE: miláček davu
Jedním z nejoblíbenějších telefonů na českém trhu, ne-li nejoblíbenějším, je superlevný Xiaomi Redmi 4X LTE. Nabídne slušný hardware, 5,0" HD displej, čtečku otisků prstů a 13MPx fotoaparát se světelností F2,0 a podporou Full HD videa.
13.3.2018, recenze, Milan Šurkala27 komentářů