xvasek

Registrace: 17.1.2011
Komentářů: 214 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 18.10.2017 s hodnocením +7:
Pro dosažení ještě­-více­-retro výsledku bude příští Leica obsahovat element pro emulaci plísně. :­-)
Znění komentáře ze dne 19.12.2016 s hodnocením +7:
Se zrcadlovkama je to myslím trochu jinak. Ono těch lidí s low­-endama neubylo, jenom prostě nekupují nové přístroje, to je celé. Dívají se na rozlišení a ­"zoom­", to mají od roku 2012 pořád stejné, takže je nic nenutí měnit.

I celá ta křivka v podstatě kopíruje vývoj, že v roce 2003 prostě nikdo digitální foťák neměl, tak si jej postupně lidi nakoupili, ale pak už jej nemění. Prostě to není tak konzumní trh. Já taky měním tělo až ho rozflákám, samozřejmě si koupím lepší, ale dokud funguje staré, nemám chuť na to sahat.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 30.4.2015 s hodnocením -4:
Osobně si myslím, že fotit Jupiterem z roku 53 sice určitě je známka punku, ale co se týká padesátek, tak poměr cena ­/ výkon ­(hlavně na otevřenější cloně­) pořád ještě nedosahuje kvalit starších japonských kousků, které se prodávají za polovinu ceny, holt v padesátkách je hrozně velký výběr. Každopádně za recenzi určitě palec nahoru, jenom jsem se chtěl zeptat ­- bude i nějaká západní technika, nebo ještě setrváme s Sovětském svazu? :­-)
Znění komentáře ze dne 14.6.2018 s hodnocením -1:
Nedobře se na to díváš. Abys měl takový retro efekt jinde, musíš si nakoupit nějaké ty retro­-Meyer­-Optik skla za desítky tisíc. Tady ti to Sony dává ve standardu a ještě se zoomem, tak neremcej.