www.digimanie.cz
>
>

Žena si kvůli fotce dala chobotnici na obličej, skončila v nemocnici

Žena si kvůli fotce dala chobotnici na obličej, skončila v nemocnici
, , aktualita
Jak daleko jsou lidé ochotní zajít, aby svou fotografií šokovali? Žena z USA se nechala vyfotografovat, jak pózuje s chobotnicí na obličeji. To se Američance nevyplatilo, protože nakonec skončila v nemocnici. 
K oblíbeným
reklama
Jamie Bisceglia ze státu Washington kvůli fotografii zašla tak daleko, že byla nucena navštívit nemocnici. Pózovala totiž s chobotnicí na svém obličeji, protože měla v úmyslu vyhrát rybářskou fotografickou soutěž. Žena se rozhodla snímek pořídit 2. srpna poblíž Tacoma Narrows.

Někteří rybáři, které Jamie Bisceglia potkala, měli chycené chobotnice a ženu napadlo, že si nechá vyfotit netradiční fotografii. Později uvedla, že když se na celou událost podívá zpětně, přikládat si chobotnici na obličej kvůli místní fotografické soutěži byla nejspíš velká chyba. 
 

Jakmile se totiž chobotnice ocitla na ženině tváři a nešlo ji snadno sundat, dvakrát Jamie kousla. Kvůli jedu paralyzujícímu činnost svalů, který vodní tvor produkuje, pak žena podle svých slov skončila v neuvěřitelných bolestech a s otokem. Po dvou dnech se obličej Jamie Bisceglii nezlepšil a žena musela navštívit nemocnici. Tam dostala troje různá antibiotika, Jamie Bisceglia je však stále v bolestech a otok tváře se podle lékařů může do několika měsíců vracet. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR
Mobilní aplikace Google Photos rozšiřuje schopnosti své zajímavé funkce pro rozpoznávání textu. Ta umožňuje nejen najít text v obrázcích a zkopírovat jej do schránky, nyní ale umožní i vyhledávat v obrázcích podle textu, který je na nich vyfocen.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala