www.digimanie.cz
>
>

Žena si kvůli fotce dala chobotnici na obličej, skončila v nemocnici

Žena si kvůli fotce dala chobotnici na obličej, skončila v nemocnici
, , aktualita
Jak daleko jsou lidé ochotní zajít, aby svou fotografií šokovali? Žena z USA se nechala vyfotografovat, jak pózuje s chobotnicí na obličeji. To se Američance nevyplatilo, protože nakonec skončila v nemocnici. 
K oblíbeným
reklama
Jamie Bisceglia ze státu Washington kvůli fotografii zašla tak daleko, že byla nucena navštívit nemocnici. Pózovala totiž s chobotnicí na svém obličeji, protože měla v úmyslu vyhrát rybářskou fotografickou soutěž. Žena se rozhodla snímek pořídit 2. srpna poblíž Tacoma Narrows.

Někteří rybáři, které Jamie Bisceglia potkala, měli chycené chobotnice a ženu napadlo, že si nechá vyfotit netradiční fotografii. Později uvedla, že když se na celou událost podívá zpětně, přikládat si chobotnici na obličej kvůli místní fotografické soutěži byla nejspíš velká chyba. 
 

Jakmile se totiž chobotnice ocitla na ženině tváři a nešlo ji snadno sundat, dvakrát Jamie kousla. Kvůli jedu paralyzujícímu činnost svalů, který vodní tvor produkuje, pak žena podle svých slov skončila v neuvěřitelných bolestech a s otokem. Po dvou dnech se obličej Jamie Bisceglii nezlepšil a žena musela navštívit nemocnici. Tam dostala troje různá antibiotika, Jamie Bisceglia je však stále v bolestech a otok tváře se podle lékařů může do několika měsíců vracet. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval 2 telezoomy včetně RF 120-700mm F4.5-8.0 Canon si patentoval 2 telezoomy včetně RF 120-700mm F4.5-8.0
Canon má i s omezenou nabídkou full frame CSC fotoaparátů docela solidní úspěchy. Aby přilákal ještě více zákazníků, vyvíjí spoustu nových objektivů a v laboratořích se objevily i dva telezoomy včetně RF 120-700mm f/4.5-8.0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
DxO přichází s Nik Collection 3, má nový Perspective Efex DxO přichází s Nik Collection 3, má nový Perspective Efex
Společnost DxO má nyní pod palcem set pluginů Nik a uvádí novou generaci Nik Collection 3. Přináší např. snazší přepínání mezi pluginy, nedestruktivní úpravy a také nový plugin Perspective Efex.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
CIPA 04/2020: prodeje fotoaparátů za 12 měsíců spadly na třetinu CIPA 04/2020: prodeje fotoaparátů za 12 měsíců spadly na třetinu
CIPA zveřejnila další statistiky, tentokrát za měsíc duben. Výsledky to jsou opravdu velmi špatné. Prodeje všech kategorií meziročně spadly zhruba na třetinu. Moc se nedařilo CSC, naopak DSLR vyrovnaly březnový propad.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
2.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů