www.digimanie.cz
>
>

Žena si kvůli fotce dala chobotnici na obličej, skončila v nemocnici

Žena si kvůli fotce dala chobotnici na obličej, skončila v nemocnici
, , aktualita
Jak daleko jsou lidé ochotní zajít, aby svou fotografií šokovali? Žena z USA se nechala vyfotografovat, jak pózuje s chobotnicí na obličeji. To se Američance nevyplatilo, protože nakonec skončila v nemocnici. 
K oblíbeným
reklama
Jamie Bisceglia ze státu Washington kvůli fotografii zašla tak daleko, že byla nucena navštívit nemocnici. Pózovala totiž s chobotnicí na svém obličeji, protože měla v úmyslu vyhrát rybářskou fotografickou soutěž. Žena se rozhodla snímek pořídit 2. srpna poblíž Tacoma Narrows.

Někteří rybáři, které Jamie Bisceglia potkala, měli chycené chobotnice a ženu napadlo, že si nechá vyfotit netradiční fotografii. Později uvedla, že když se na celou událost podívá zpětně, přikládat si chobotnici na obličej kvůli místní fotografické soutěži byla nejspíš velká chyba. 
 

Jakmile se totiž chobotnice ocitla na ženině tváři a nešlo ji snadno sundat, dvakrát Jamie kousla. Kvůli jedu paralyzujícímu činnost svalů, který vodní tvor produkuje, pak žena podle svých slov skončila v neuvěřitelných bolestech a s otokem. Po dvou dnech se obličej Jamie Bisceglii nezlepšil a žena musela navštívit nemocnici. Tam dostala troje různá antibiotika, Jamie Bisceglia je však stále v bolestech a otok tváře se podle lékařů může do několika měsíců vracet. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500 Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip
Neoficiální zprávy hovoří o tom, že by se další generace vlajkových lodí od Samsungu mohla zbavit 12MPx senzoru pro hlavní fotoaparát a místo toho má dostat 108MPx senzor schopný 8K videozáznamu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů
Německý výrobce fotoaparátů Leica přichází s další limitovanou edicí. Ta poslední nese název CL Edition Paul Smith podle britského designéra. Zaujme modrou barvou i obrázkem oka na horní straně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Oceánoložka vyvinula program pro potlačení modré u podmořských fotek Oceánoložka vyvinula program pro potlačení modré u podmořských fotek
Oceánoložka a inženýrka Derya Akkaynak v rámci práce na svém PhD titulu vyvinula nový systém Sea-Thru, který podvodním fotkám dodá barvy, které jsou zbavené typického namodralého nádechu, jenž snižuje barevnost i kontrast.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Tokina uvedla objektiv atx-i 100mm F2.8 Macro FF Tokina uvedla objektiv atx-i 100mm F2.8 Macro FF
Tokina přichází s novou verzí makro objektivu atx-i 100mm F2.8 Macro FF. Ta je určena pro full frame zrcadlovky Canonu a Nikonu, přičemž bylo zapracováno především na optické kvalitě po celé ploše obrazu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala