www.digimanie.cz
>
>

Žena v Turecku slavila konec koronavirových opatření: při focení spadla z útesu

Žena v Turecku slavila konec koronavirových opatření: při focení spadla z útesu
, , aktualita
Někdy člověk přežije jednu katastrofu, aby záhy umřel při druhé. To se stalo 31leté Kazašce, která se rozhodla oslavit konec koronavirových opatření v Turecku. Focení na oslavu se jí však vymklo kontrole a spadla z útesu.
K oblíbeným
reklama
Mnoho lidí si při focení nedává dostatečný pozor a mnohdy je to stojí i život. To je zejména případ neopatrného focení selfie. Nemusí ale jít jen o o focení sebe sama, aby se stalo něco vážného. Jeden z dalších zajímavých a smutných případů k nám míří z Turecka, kde chtěla 31letá Kazaška oslavit konec koronavirových opatření. Uvolnění vycházení ven chtěla oslavit snímky ve volné přírodě, konkrétně u vodopádů v Duden Parku ve městě Antalya.
 
Antalya Duden Park
vodopády v Duden Parku, Antalya, Turecko, autor: Anton Nikiforov / CC BY, přes Wikimedia Commons
 
To však nedopadlo dobře. Požádala kamarádku, aby ji vyfotila nad útesem s vodopády. Jenže jak už tomu v takových případech nezřídka bývá, uklouzla na mokré trávě a z výšky zhruba 30 metrů se zřítila do vody. Záchranáři pak její mrtvé tělo našli ve vodě pod vodopádem. Je to o to více s podivem, neboť několik let pracovala jako průvodce (kde by člověk předpokládal nějakou zodpovědnost) a i její známí ji hodnotili jako chytrou osobu.
 
Pro připomenutí, Turecko se přetahuje o sedmou a osmou pozici nejvíce zasažené země koronavirem s Ruskem. Má přes 122 tisíc potvrzených případů a téměř 3260 úmrtí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět
Společnost Nikon vydala se zpožděním zprávu o svém hospodaření za minulý rok. Není to příliš pozitivní čtení, zejména pokud se týče divize fotoaparátů. Bude se tak dále optimalizovat a hledat alternativní cesty.
30.5.2020, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů