www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop pro iPad je tu, přináší cloudové PSDC soubory

Adobe Photoshop pro iPad je tu, přináší cloudové PSDC soubory
, , aktualita
Společnost Adobe konečně vydala dlouho slibovaný Photoshop pro iPady. Ze začátku mu sice bude chybět několik funkcí, ty se sem ale dostanou později. Přináší především cloudové PSDC soubory pro snazší synchronizaci.
K oblíbeným
reklama
Dlouho slibovaný Adobe Photoshop pro iPad je zde. Vývojáři jej představili na konferenci Adobe MAX a nyní uživatelé iPadů budou moci mnohem snáze přecházet mezi Photoshopem na počítači (Mac/Windows) a iPadem, přičemž soubory rozpracované na jedné platformě budou rychle synchronizovány na druhou platformu díky novým cloudovým PSDC souborům. Odpadá tak jakýkoli export, import, vše se samo bezeztrátově synchronizuje. Tyto soubory jsou kompatibilní i s další aplikací Adobe Fresco pro iPad i Windows, Adobe Aero a novým desktopovým Photoshopem.
 
Adobe Photoshop pro iPad
 
Nový Photoshop pro iPad nicméně zdaleka nemá veškerou funkčnost jako ten desktopový. Tvůrci říkají, že nechtějí vložit 30 let vývoje softwaru hned do první verze a spíše chtějí funkce přidávat postupně podle toho, co si budou lidé žádat pro mobilní variantu. Nenajdete tu zatím funkci pera, časovou osu pro animace a další funkce. Máme zde ale vrstvy, jejich masky, štětce, gradienty, klonovací razítko a spoustu další tradičních nástrojů. Nová aplikace je k dispozici pouze platícím členům Creative Cloud, musíte mít tedy přinejmenším fotografický plán.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů