www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop pro iPad je tu, přináší cloudové PSDC soubory

Adobe Photoshop pro iPad je tu, přináší cloudové PSDC soubory
, , aktualita
Společnost Adobe konečně vydala dlouho slibovaný Photoshop pro iPady. Ze začátku mu sice bude chybět několik funkcí, ty se sem ale dostanou později. Přináší především cloudové PSDC soubory pro snazší synchronizaci.
K oblíbeným
reklama
Dlouho slibovaný Adobe Photoshop pro iPad je zde. Vývojáři jej představili na konferenci Adobe MAX a nyní uživatelé iPadů budou moci mnohem snáze přecházet mezi Photoshopem na počítači (Mac/Windows) a iPadem, přičemž soubory rozpracované na jedné platformě budou rychle synchronizovány na druhou platformu díky novým cloudovým PSDC souborům. Odpadá tak jakýkoli export, import, vše se samo bezeztrátově synchronizuje. Tyto soubory jsou kompatibilní i s další aplikací Adobe Fresco pro iPad i Windows, Adobe Aero a novým desktopovým Photoshopem.
 
Adobe Photoshop pro iPad
 
Nový Photoshop pro iPad nicméně zdaleka nemá veškerou funkčnost jako ten desktopový. Tvůrci říkají, že nechtějí vložit 30 let vývoje softwaru hned do první verze a spíše chtějí funkce přidávat postupně podle toho, co si budou lidé žádat pro mobilní variantu. Nenajdete tu zatím funkci pera, časovou osu pro animace a další funkce. Máme zde ale vrstvy, jejich masky, štětce, gradienty, klonovací razítko a spoustu další tradičních nástrojů. Nová aplikace je k dispozici pouze platícím členům Creative Cloud, musíte mít tedy přinejmenším fotografický plán.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře