www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí

Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
, , aktualita
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
K oblíbeným
reklama
V říjnu minulého roku ukázala společnost Adobe připravovaný software Photoshop pro iPad. Ten by měl být komplexním řešením, které by mělo odpovídat desktopové aplikaci a uživatel, který by začal práci na tabletu, by ji měl bezproblémově dokončit na počítači a obráceně. První vydaná verze ale podle všeho bude v tomto značně omezená. Adobe slíbil vydání na tento rok a jak se zdá, mnoho funkcí ještě není dodělaných. Betatesteři tak hovoří o tom, že ve stávající verzi toho ještě hodně chybí.
 
Adobe Photoshop pro iPad
 
Zdroje tak uvádí např. absenci filtrů nebo nástroje pero, chybí podpora různých barevných profilů i editace RAWů. Prozatím nejsou podporovány ani Smart objekty, styly vrstev a některé maskovací možnosti. Zástupce společnosti Adobe, Scott Belsky, nicméně v rozhovoru uvedl, že množství podporovaných funkcí se bude po uvedení rychle rozšiřovat, a že vytvoření verze, která by na iPad okamžitě hodila 25 let vývoje Photoshopu najednou, není to, co zákazníci potřebují. Dá se předpokládat, že se finální verze objeví na konferenci Adobe MAX počátkem listopadu, nebo se zde alespoň dozvíme podstatně více detailů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy
Canon si nechal patentovat další čtyři zajímavé návrhy objektivů. V tomto případě jde o širokoúhlé objektivy s vynikající světelností F1,4, F1,2 a v jednom případě dokonce extrémní hodnotou F1,0. A to navíc u 18mm objektivu!
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Včera, recenze, Milan Šurkala3 komentáře
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář