www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí

Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
, , aktualita
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
K oblíbeným
reklama
V říjnu minulého roku ukázala společnost Adobe připravovaný software Photoshop pro iPad. Ten by měl být komplexním řešením, které by mělo odpovídat desktopové aplikaci a uživatel, který by začal práci na tabletu, by ji měl bezproblémově dokončit na počítači a obráceně. První vydaná verze ale podle všeho bude v tomto značně omezená. Adobe slíbil vydání na tento rok a jak se zdá, mnoho funkcí ještě není dodělaných. Betatesteři tak hovoří o tom, že ve stávající verzi toho ještě hodně chybí.
 
Adobe Photoshop pro iPad
 
Zdroje tak uvádí např. absenci filtrů nebo nástroje pero, chybí podpora různých barevných profilů i editace RAWů. Prozatím nejsou podporovány ani Smart objekty, styly vrstev a některé maskovací možnosti. Zástupce společnosti Adobe, Scott Belsky, nicméně v rozhovoru uvedl, že množství podporovaných funkcí se bude po uvedení rychle rozšiřovat, a že vytvoření verze, která by na iPad okamžitě hodila 25 let vývoje Photoshopu najednou, není to, co zákazníci potřebují. Dá se předpokládat, že se finální verze objeví na konferenci Adobe MAX počátkem listopadu, nebo se zde alespoň dozvíme podstatně více detailů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8 Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8
Dalším zajímavým patentem z dílen společnosti Canon je extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv RF 13-21mm F2.8. Ten by měl nabídnout více než 106° úhel záběru, optický zoom by měl být téměř 1,6násobný.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount 7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount
Výrobce levných manuálních objektivů 7artisans přichází s další novinkou. Tentokrát je to jeho velmi světelný objektiv MF 35mm f/1.4, který bude mimo Sony E/FE nově k dispozici také pro full frame CSC od NIkonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu
Obličejové filtry, které lze aktivovat na nejednom telefonu, se "vymstily" reportérovi Justinovi Hintonovi. Ten chtěl natočit seriózní reportáž, jenže ve výsledku měl ve videu tváře mafiána, kouzelníka, pilota ze sci-fi filmu a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe
Nedávno jsme si vyzkoušeli 47,3MPx Lumix S1R od Panasonicu, nyní přichází na řadu varianta Lumix S1 s 24MPx snímačem. Ta je více zaměřena na natáčení videa. Jak bude dobrá pro fotky i video?
Včera, recenze, Milan Šurkala
Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount
Full frame systém Panasonicu s objektivy L-Mount by měl být v následujících dvou letech rozšířen o dalších šest objektivů. Budou mezi nimi i tři pevná skla se světelností F1,8. Přibudou také zoomovací objektivy různých kategorií.
27.2.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů