www.digimanie.cz
>
>
>
>

Full frame Canon EOS RP s adaptérem už za 25.890 Kč díky cashbacku

Full frame Canon EOS RP s adaptérem už za 25.890 Kč díky cashbacku
, , aktualita
Blíží se Vánoce a s nimi i různé slevové akce, typicky cashbacky. Z nynějších akcí bychom chtěli vyzdvihnout jednu, a to na Canon EOS RP. Tento full frame CSC fotoaparát se nyní dá sehnat za 25.890 Kč po uplatnění cashbacku.
K oblíbeným
reklama
Chystáme pro vás přehled předvánočních akcí, typicky cashbacků, nabízených různými společnostmi. Než se k nim ale dostaneme, chtěli bychom vás upozornit na pozoruhodnou nabídku na full frame CSC od Canonu, model EOS RP. Jde o relativně malý full frame CSC fotoaparát, který využívá spíše starší hardware, takže technologicky nejde sice o žádný zázrak, přesto ale nabídne vyvážený mix vlastností a zastaralejší technika se podepisuje na velmi příjemné ceně i bez prodejních akcí.
 
Canon EOS RP
 
Nyní ale Canon spustil cashback, který může vracet až 8200 Kč. V případě EOSu RP je to sice méně, ale přesto stále opravdu hodně pěkných 4100 Kč. A kdo trochu pohledá, najde několik obchodů, které ho mají za 29.990 Kč. Po uplatnění cashbacku se tak výsledná cena dostane na pouhých 25.890 Kč za tělo včetně adaptéru na objektivy EF ze zrcadlovek Canonu (a někdy i s náhradním akumulátorem). A to je velmi zajímavá nabídka.
 
Zdroj: canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů
Japonsko vyhlásilo nouzový stav, který znatelně omezuje možnosti průmyslové produkce. To dopadá i na výrobce fotoaparátů, kteří se bojí nedostatku fotoaparátů, kterých je už teď na trhu poměrně málo.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Sony uvedlo nový objektiv FE 35mm F1.4 GM pro full frame Sony uvedlo nový objektiv FE 35mm F1.4 GM pro full frame
Nabídka 35mm světelných objektivů pro full frame CSC systém od Sony se dále rozšiřuje o nový model FE 35mm F1.4 GM (SEL35F14GM). Novinka doplní stávající objektiv Zeiss Distagon s podobnými parametry.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nikon zařadil zrcadlovky D3500 a D5600 k ukončeným produktům Nikon zařadil zrcadlovky D3500 a D5600 k ukončeným produktům
Prodeje digitálních zrcadlovek klesají a není divu, že s nimi postupně končí většina zbývajících výrobců. V případě Nikonu se na japonské stránce výrobce objevila informace, že jde v případě low-endových modelů o ukončené verze.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala39 komentářů
Velký prodejce fototechniky v Japonsku: Canon EOS R5 je nejprodávanější Velký prodejce fototechniky v Japonsku: Canon EOS R5 je nejprodávanější
Prodejce fotoaparátů v Japonsku, společnost MapCamera, vydává statistiky svých prodejů, a pro tento měsíc je vítězem high-endový full frame CSC fotoaparát Canon EOS R5. Následuje ho Nikon Z7 II.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Laowa uvádí 4 objektivy Argus se světelností F0,95 Laowa uvádí 4 objektivy Argus se světelností F0,95
Venus Lens chystá čtveřici nových objektivů řady Argus, které se mohou pochlubit vynikající světelností F0,95. Mezi nimi budou modely pro full frame, APS-C i Micro Four Thirds CSC fotoaparáty.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů