www.digimanie.cz
>
>
>
>

Full frame Canon EOS RP s adaptérem už za 25.890 Kč díky cashbacku

Full frame Canon EOS RP s adaptérem už za 25.890 Kč díky cashbacku
, , aktualita
Blíží se Vánoce a s nimi i různé slevové akce, typicky cashbacky. Z nynějších akcí bychom chtěli vyzdvihnout jednu, a to na Canon EOS RP. Tento full frame CSC fotoaparát se nyní dá sehnat za 25.890 Kč po uplatnění cashbacku.
K oblíbeným
reklama
Chystáme pro vás přehled předvánočních akcí, typicky cashbacků, nabízených různými společnostmi. Než se k nim ale dostaneme, chtěli bychom vás upozornit na pozoruhodnou nabídku na full frame CSC od Canonu, model EOS RP. Jde o relativně malý full frame CSC fotoaparát, který využívá spíše starší hardware, takže technologicky nejde sice o žádný zázrak, přesto ale nabídne vyvážený mix vlastností a zastaralejší technika se podepisuje na velmi příjemné ceně i bez prodejních akcí.
 
Canon EOS RP
 
Nyní ale Canon spustil cashback, který může vracet až 8200 Kč. V případě EOSu RP je to sice méně, ale přesto stále opravdu hodně pěkných 4100 Kč. A kdo trochu pohledá, najde několik obchodů, které ho mají za 29.990 Kč. Po uplatnění cashbacku se tak výsledná cena dostane na pouhých 25.890 Kč za tělo včetně adaptéru na objektivy EF ze zrcadlovek Canonu (a někdy i s náhradním akumulátorem). A to je velmi zajímavá nabídka.
 
Zdroj: canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0 Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0
Natáčení videa je stále významnější funkcí moderních fotoaparátů a pro profesionální nasazení jsou vyráběny optimalizované objektivy. Takové má v nabídce i Mitakon. Ten představil hned trojici MFT objektivů se světelností T1,0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala