www.digimanie.cz
>
>
>
>

Full frame Canon EOS RP s adaptérem už za 25.890 Kč díky cashbacku

Full frame Canon EOS RP s adaptérem už za 25.890 Kč díky cashbacku
, , aktualita
Blíží se Vánoce a s nimi i různé slevové akce, typicky cashbacky. Z nynějších akcí bychom chtěli vyzdvihnout jednu, a to na Canon EOS RP. Tento full frame CSC fotoaparát se nyní dá sehnat za 25.890 Kč po uplatnění cashbacku.
K oblíbeným
reklama
Chystáme pro vás přehled předvánočních akcí, typicky cashbacků, nabízených různými společnostmi. Než se k nim ale dostaneme, chtěli bychom vás upozornit na pozoruhodnou nabídku na full frame CSC od Canonu, model EOS RP. Jde o relativně malý full frame CSC fotoaparát, který využívá spíše starší hardware, takže technologicky nejde sice o žádný zázrak, přesto ale nabídne vyvážený mix vlastností a zastaralejší technika se podepisuje na velmi příjemné ceně i bez prodejních akcí.
 
Canon EOS RP
 
Nyní ale Canon spustil cashback, který může vracet až 8200 Kč. V případě EOSu RP je to sice méně, ale přesto stále opravdu hodně pěkných 4100 Kč. A kdo trochu pohledá, najde několik obchodů, které ho mají za 29.990 Kč. Po uplatnění cashbacku se tak výsledná cena dostane na pouhých 25.890 Kč za tělo včetně adaptéru na objektivy EF ze zrcadlovek Canonu (a někdy i s náhradním akumulátorem). A to je velmi zajímavá nabídka.
 
Zdroj: canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon School Online: fotografické kurzy do konce roku zdarma Nikon School Online: fotografické kurzy do konce roku zdarma
Pokud jste nestihli dočasné uvolnění fotografických kurzů Nikonu School Online zdarma na jaře, máte tu další příležitost. Akce se opakuje a máte více než měsíc na zhlédnutí několika výukových videí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus vydal poslední finanční výsledky fotodivize, je stále ztrátová Olympus vydal poslední finanční výsledky fotodivize, je stále ztrátová
Fotografická divize společnosti Olympus se stěhuje pod japonskou firmu JIP, a tak tu máme poslední finanční výsledky divize, které uvede samotný Olympus. Fotodivize byla i za poslední čtvrtletí ztrátová.
21.11.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tokina uvádí atx-m 23mm F1.4 a 33mm F1.4 pro Fujifilm X Tokina uvádí atx-m 23mm F1.4 a 33mm F1.4 pro Fujifilm X
Tokina uvedla dva nové objektivy pro systém Fujifilm X. Jde o velmi světelné pevné objektivy atx-m 23mm F1.4 a atx-m 33mm F1.4. Vyznačují se tichým zaostřovacím systémem s krokovým motorkem ST-M.
20.11.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tokina uvedla objektiv atx-i 17-35mm f/4 FF pro zrcadlovky Tokina uvedla objektiv atx-i 17-35mm f/4 FF pro zrcadlovky
Tokina inovuje nabídku svých objektivů a přichází s novým širokoúhlým zoomem atx-i 17-35mm f/4 FF. Určen bude pro zrcadlovky Canon a Nikon, přičemž nabídne až 104° úhel záběru na full frame tělech.
20.11.2020, aktualita, Milan Šurkala
Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS
Mobilní aplikace Leica FOTOS nabízela vedle bezplatné verze také předplatné Pro za 70 USD ročně. Tomu je už ale konec a předplatné mizí z nabídky. Všechny funkce jsou a prozatím budou zadarmo.
17.11.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře