www.digimanie.cz
>
>
>

Yongnuo hledá název pro nové CSC s Androidem

Yongnuo hledá název pro nové CSC s Androidem
, , aktualita
Čínské Yongnuo chystá nový CSC fotoaparát s operačním systémem Android a obrovským dotykovým displejem. Prozatím nese název YN450, nicméně na Facebooku vyhlásilo anketu pro zvolení jeho jména. Aktualizováno: Bude mít 16MPx 4/3" čip.
reklama
Společnost Yongnuo se chce přidat mezi výrobce digitálních fotoaparátů a na počátek příštího roku si chystá nové CSC. Prozatím bylo pojmenováno kódovým označením YN450, nicméně výrobce pro něj hledá vhodnější jméno v anketě na Facebooku. Je možné si vybrat mezi dvěma návrhy 4G Camera a Smart Camera. Pokud ale chcete, můžete navrhnout i úplně jiný název. Ten pochopitelně musí splňovat daná pravidla jako neporušovat autorská práva na jiné názvy, měl by být snadno zapamatovatelný bez nějakých složitých slov a podobně. Anketa poběží do 31. prosince 2018 a 4. ledna 2019 pak bude zveřejněno 100 výherců z účastníků ankety, kteří získají objektiv YN 50mm F1.8 C/N.
 
Yongnuo YN450 4G Camera
 
O samotném fotoaparátu se zatím mnoho neví, např. nevíme, jak velký snímač bude mít a s jakým rozlišením. Měl by využívat bajonetu Canon EF. Půjde o fotoaparát pro moderní dobu s mobilním připojením, takže poběží na operačním systému Google Android (byť dnes už zastaralé verze 7.1), k dispozici bude nejen Wi-Fi, ale i 4G datové připojení a GPS modul. Zajímavostí má být také obrovský 5,0" dotykový displej, takže přístroj nebude mít téměř žádné mechanické ovládací prvky (podobně jako Yi M1).
 
Yongnuo YN450 4G Camera
 
Interně poběží na hardwaru z telefonů, takže zde bude 3 GB RAM a 32GB vnitřní úložiště, k dispozici bude možnost rozšířit úložiště pomocí paměťové karty. Nebude chybět 3,5mm jack, podpora stereo zvuku a možnost natáčet 4K video při 30 fps. Fotoaparát využije velkou baterii s kapacitou 4000 mAh a potěší podpora RAW formátu. 
 
Aktualizováno (3.11.2018): Víme už, že by měl mít 4/3" čip se 16MPx rozlišením a procesor Qualcomm s 8 jádry.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Leica přichází s kompaktem D-Lux 7 se 4/3" senzorem Leica přichází s kompaktem D-Lux 7 se 4/3" senzorem
Do nabídky kompaktů značky Leica byl nově zařazen model D-Lux 7. Ten disponuje 4/3" snímačem s efektivním rozlišením 17 megapixelů. Má také velmi světelný objektiv 24-75mm F1,7-2,8 a umí natáčet UHD 4K video.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon slaví 110 milionů objektivů, tempo se zpomaluje Nikon slaví 110 milionů objektivů, tempo se zpomaluje
Společnosti Nikon se podařilo překonat další milník a počet vyrobených objektivů s označením Nikkor už překonává hranici 110 milionů kusů. Faktem ale je, že se nárůst počtu proti předchozím rokům znatelně zpomaluje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Průšvih Instagramu, funkce stažení dat mohla odkrýt vaše heslo Průšvih Instagramu, funkce stažení dat mohla odkrýt vaše heslo
V souvislosti s GDPR zavedla sociální síť Instagram možnost stáhnout si všechna data ze sítě. Paradoxně to byla právě tato funkce, která ve výsledku mohla osobní data uživatelů extrémně ohrozit, občas totiž vyzrazovala hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon vylepšuje Z7, dostává firmware 1.02 Nikon vylepšuje Z7, dostává firmware 1.02
Nikon aktualizuje svůj full frame CSC fotoaparát Z7. Dostává firmware verze 1.02, která opravuje několik nepříjemných chyb. Zapracovalo se na blikání displeje, zobrazování RAW snímků v HDR a dalších.
18.11.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tamron spustil cashback na objektivy, vrací až 1500 Kč Tamron spustil cashback na objektivy, vrací až 1500 Kč
Společnost Tamron je další z těch, které se připojily k oblíbeným akcím typu cashback, kdy za nákup vybraného produktu můžete dostat zpět část vynaložených peněz. Tamron bude vracet nanejvýš 1500 Kč za objektiv.
17.11.2018, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů