www.digimanie.cz
>
>
>

Yongnuo hledá název pro nové CSC s Androidem

Yongnuo hledá název pro nové CSC s Androidem
, , aktualita
Čínské Yongnuo chystá nový CSC fotoaparát s operačním systémem Android a obrovským dotykovým displejem. Prozatím nese název YN450, nicméně na Facebooku vyhlásilo anketu pro zvolení jeho jména. Aktualizováno: Bude mít 16MPx 4/3" čip.
K oblíbeným
reklama
Společnost Yongnuo se chce přidat mezi výrobce digitálních fotoaparátů a na počátek příštího roku si chystá nové CSC. Prozatím bylo pojmenováno kódovým označením YN450, nicméně výrobce pro něj hledá vhodnější jméno v anketě na Facebooku. Je možné si vybrat mezi dvěma návrhy 4G Camera a Smart Camera. Pokud ale chcete, můžete navrhnout i úplně jiný název. Ten pochopitelně musí splňovat daná pravidla jako neporušovat autorská práva na jiné názvy, měl by být snadno zapamatovatelný bez nějakých složitých slov a podobně. Anketa poběží do 31. prosince 2018 a 4. ledna 2019 pak bude zveřejněno 100 výherců z účastníků ankety, kteří získají objektiv YN 50mm F1.8 C/N.
 
Yongnuo YN450 4G Camera
 
O samotném fotoaparátu se zatím mnoho neví, např. nevíme, jak velký snímač bude mít a s jakým rozlišením. Měl by využívat bajonetu Canon EF. Půjde o fotoaparát pro moderní dobu s mobilním připojením, takže poběží na operačním systému Google Android (byť dnes už zastaralé verze 7.1), k dispozici bude nejen Wi-Fi, ale i 4G datové připojení a GPS modul. Zajímavostí má být také obrovský 5,0" dotykový displej, takže přístroj nebude mít téměř žádné mechanické ovládací prvky (podobně jako Yi M1).
 
Yongnuo YN450 4G Camera
 
Interně poběží na hardwaru z telefonů, takže zde bude 3 GB RAM a 32GB vnitřní úložiště, k dispozici bude možnost rozšířit úložiště pomocí paměťové karty. Nebude chybět 3,5mm jack, podpora stereo zvuku a možnost natáčet 4K video při 30 fps. Fotoaparát využije velkou baterii s kapacitou 4000 mAh a potěší podpora RAW formátu. 
 
Aktualizováno (3.11.2018): Víme už, že by měl mít 4/3" čip se 16MPx rozlišením a procesor Qualcomm s 8 jádry.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů