www.digimanie.cz
>
>

12letý autistický chlapec fotí modely aut, nyní vydává fotoknihu

12letý autistický chlapec fotí modely aut, nyní vydává fotoknihu
, , aktualita
12letý klučina Anthony Schmidt trpí autismem a doslova miluje auta. Svůj čas tráví focením malých modelů aut v reálných prostředích, čímž vytváří fotografie vypadající někdy jak skutečné. Nyní přichází s různými merchandise produkty.
K oblíbeným
reklama
Anthony Schmidt je 12letý hoch, který trpí autismem a roste z něj oblíbený mobilní fotograf. Už od dětství se zamiloval do aut a ta poslední dobou fotí s velkou oblibou mobilním telefonem. Konkrétně jde o hračky, malé i větší modely aut, jichž má doma doslova kvanta, a které jsou zasazené do běžného prostředí. Takto vytváří scény, které mají vypadat, jako by byly pořízeny se skutečnými auty. Některé výsledky sice nejsou až tak povedené, nicméně mnohé naopak vypadají opravdu hodně dobře, obzvlášť když k nim zakomponuje i postavičky.
 
Anthony Schmidt
 
Na Instagramu má přes 2200 příspěvků a 7700 sledujících. Nyní pro ně se svou rodinou připravil merchandise produkty na Kickstarteru a hodlal vybrat 20 tisíc USD. To už se podařilo překonat a nyní je na více než 42 tisících USD. Kdo chce, může si tak objednat hrníček za $15, 20 Full HD wallpaperů do počítače za $20, matné výtisky 5"×7" (13×18 cm) za $25 nebo 8"×10" (20×25 cm) za $30.
 
 
Tričko s fotkou modelu auta vyjde na $35, fotokniha pak na $50. Velký výtisk 18"×24" (46×61 cm) s autogramem na plátně bude stát $100, na kovové desce o rozměrech 11"×14" (28×36 cm) bude stát $250.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
31.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
30.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře