www.digimanie.cz
>
>
>

28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram

28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram
, , aktualita
Ve Spojených státech se 28letá žena vydávala ze středoškolačku a vnikla do školy, kde chtěla mezi mládeží nasbírat fanoušky pro svůj účet na sociální síti Instagram. Nedopadlo to pro ní zrovna dobře.
K oblíbeným
reklama
Zajímavý případ se stal na škole American Senior High School v Hialeah na Floridě. Do školy zde vnikla 28letá Audrey Nicole Francisquini, jejíž pobyt zde nakonec skončil zatčením. Aby působila nenápadněji, vzala si batoh i skateboard. Cílem jejího snažení ale rozhodně nebylo vzdělávání se. Chtěla totiž podpořit svůj účet na sociální síti Instagram. Přibalila si i transparenty s názvem svého účtu a žádala okolní studenty, aby ji sledovali na Instagramu.
 
Instagram na telefonu
 
Při první konfrontaci s ochrankou odvětila, že je novou studentkou a hledá kancelář, kde by se měla přihlásit ke studiu. Ochranka ji dala instrukce, nicméně Francisquini tam nikdy nedorazila. Místo toho o chvíli později bránila dalším studentům vstupu do třídy a opět je žádala o sledování. Při druhé konfrontaci už žena ochranku ignorovala, a ta tak zavolala policii. Žena pak školu opustila a po cestě nedbala výzev k zastavení od policie, která mezitím dorazila na místo. Ta ji pak dohledala právě díky jejímu Instagramu a zatkla. Žena má nyní zákaz přibližovat se ke škole a má na krku tři obvinění (celková kauce činí 16500 USD).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery
Ricoh představil další generaci odolného kompaktu WG-7. Zůstává zde objektiv s 5× optickým zoomem a 20MPx snímač CMOS BSI. Novinkou je nicméně funkce webkamery díky podpoře USB Video Class 1.1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem
Leica zařadila do svého výrobního programu i smartphone. Nese jméno Leitz Phone 1 a nabídne velký 1" snímač s rozlišením 20 megapixelů. Dokonce nabídne i speciální krytku objektivu, který má světelnost F1,9.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF
Znovu se objevují spekulace, že Canon chystá APS-C fotoaparáty s bajonetem RF. Dokonce by mělo jít o trojici modelů pokrývající různé trhy spíše nižšího cenového spektra. Má jít o EOS R7 až EOS R9.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost
Mnohé zajímá budoucnost značky Nikon. Nyní se na Internetu objevily další zákulisní informace, které prozrazují, co se na nás chystá. Můžeme čekat nové objektivy i Z9, otazník visí nad low-endovou Z30.
15.6.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června
Na Internetu se čím dál více objevují zvěsti o tom, že Nikon velmi brzy představí nový model s APS-C čipem. Původně se mluvilo o Z30, nyní to naopak vypadá na Zfc s retro vzhledem. A mělo by se tak stát už za dva týdny.
14.6.2021, aktualita, Milan Šurkala