www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu
, , aktualita
Pokud rádi fotíte, soutěžíte a můžete si udělat rok volna, pak nepropásněte soutěž společnosti Canon. Prezentuje svůj letní příběh na Instagramu. Výherce pak celý rok může cestovat po světě a fotit své cestovatelské příběhy.
K oblíbeným
reklama
Canon spustil novou kampaň Live For The Story, jejímž cílem je vrátit do fotografií vyprávěčské umění. Součástí tohoto je i fotosoutěž 365 Days of Summer. Výherce bude celý rok cestovat za létem a může navštívit několik zajímavých destinací. Pro přihlášení se do soutěže je nutné nahrát na Instagram fotografii svého letního příběhu a použít tagy #LiveForTheStory a @CanonCZSK. Popisek snímku může mít maximálně 50 slov. Do soutěže je možné poslat jen jeden příspěvek, další už nebudou brány v potaz.


Canon 365 Days of Summer


Cílem je najít někoho, kdo bude inspirovat ostatní a ukáže, že každý okamžik může být být důležitým a nezapomenutelným. Za rok pak má prezentovat 365 inspirujících příběhů. Poslední příspěvky do soutěže budou přijaty 28. června 2017 ve 23:59 CEST. Kompletní podmínky soutěže najdete na canon-europe.com.


Zoe Kravitz


Vítěz bude vybrán nezávislou porotou, ve které bude i zástupce Canonu a americká herečka, zpěvačka a modelka Zoë Kravitz. Výherce bude kontaktován pomocí Instagramu do šesti týdnů od ukončení soutěže a má 5 dní na odpověď. Cena má hodnotu 33 tisíc EUR a zahrnuje především letenky, ubytování nebo cestovní pojištění. Naopak víza nebo očkování jsou již problémem výherce.

Zdroj: Canon CZ
Nejnovější články
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe
Sony pokračuje s výrobou kapesních ultrazoomů a jeho nový model Cyber-shot HX99 míří trochu výš. Přináší totiž např. podporu RAWu, má i dotykový displej a nezapomnělo se ani na populární 4K videosekvence.
15.4.2019, recenze, Milan Šurkala17 komentářů
Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
14.4.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto
Po jednom titulu z cen TIPA Awards 2019 si odnesly i další tři společnosti. Nyní se podíváme na širokoúhlé objektivy od Tamronu a Tokiny se světelností F2,8 a karbonový stativ italské společnosti Manfrotto.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z
Pro full frame CSC od Nikonu si společnost Samyang připravila dva nové manuální objektivy. Vedle 14mm F2.8 objektivu je to také objektiv s 85mm ohniskovou vzdáleností a velmi dobrou světelností F1.4.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala