Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu

, , aktualita
365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu
Pokud rádi fotíte, soutěžíte a můžete si udělat rok volna, pak nepropásněte soutěž společnosti Canon. Prezentuje svůj letní příběh na Instagramu. Výherce pak celý rok může cestovat po světě a fotit své cestovatelské příběhy.
365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu
Canon spustil novou kampaň Live For The Story, jejímž cílem je vrátit do fotografií vyprávěčské umění. Součástí tohoto je i fotosoutěž 365 Days of Summer. Výherce bude celý rok cestovat za létem a může navštívit několik zajímavých destinací. Pro přihlášení se do soutěže je nutné nahrát na Instagram fotografii svého letního příběhu a použít tagy #LiveForTheStory a @CanonCZSK. Popisek snímku může mít maximálně 50 slov. Do soutěže je možné poslat jen jeden příspěvek, další už nebudou brány v potaz.


Canon 365 Days of Summer


Cílem je najít někoho, kdo bude inspirovat ostatní a ukáže, že každý okamžik může být být důležitým a nezapomenutelným. Za rok pak má prezentovat 365 inspirujících příběhů. Poslední příspěvky do soutěže budou přijaty 28. června 2017 ve 23:59 CEST. Kompletní podmínky soutěže najdete na canon-europe.com.


Zoe Kravitz


Vítěz bude vybrán nezávislou porotou, ve které bude i zástupce Canonu a americká herečka, zpěvačka a modelka Zoë Kravitz. Výherce bude kontaktován pomocí Instagramu do šesti týdnů od ukončení soutěže a má 5 dní na odpověď. Cena má hodnotu 33 tisíc EUR a zahrnuje především letenky, ubytování nebo cestovní pojištění. Naopak víza nebo očkování jsou již problémem výherce.

Zdroj: Canon CZ