www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu
, , aktualita
Pokud rádi fotíte, soutěžíte a můžete si udělat rok volna, pak nepropásněte soutěž společnosti Canon. Prezentuje svůj letní příběh na Instagramu. Výherce pak celý rok může cestovat po světě a fotit své cestovatelské příběhy.
reklama
Canon spustil novou kampaň Live For The Story, jejímž cílem je vrátit do fotografií vyprávěčské umění. Součástí tohoto je i fotosoutěž 365 Days of Summer. Výherce bude celý rok cestovat za létem a může navštívit několik zajímavých destinací. Pro přihlášení se do soutěže je nutné nahrát na Instagram fotografii svého letního příběhu a použít tagy #LiveForTheStory a @CanonCZSK. Popisek snímku může mít maximálně 50 slov. Do soutěže je možné poslat jen jeden příspěvek, další už nebudou brány v potaz.


Canon 365 Days of Summer


Cílem je najít někoho, kdo bude inspirovat ostatní a ukáže, že každý okamžik může být být důležitým a nezapomenutelným. Za rok pak má prezentovat 365 inspirujících příběhů. Poslední příspěvky do soutěže budou přijaty 28. června 2017 ve 23:59 CEST. Kompletní podmínky soutěže najdete na canon-europe.com.


Zoe Kravitz


Vítěz bude vybrán nezávislou porotou, ve které bude i zástupce Canonu a americká herečka, zpěvačka a modelka Zoë Kravitz. Výherce bude kontaktován pomocí Instagramu do šesti týdnů od ukončení soutěže a má 5 dní na odpověď. Cena má hodnotu 33 tisíc EUR a zahrnuje především letenky, ubytování nebo cestovní pojištění. Naopak víza nebo očkování jsou již problémem výherce.

Zdroj: Canon CZ
Nejnovější články
Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích
Sopečné erupce jsou samy o sobě zajímavým fotografickým motivem. Chilan Francisco Negroni je ale fotí při bouřích, z čehož vznikají úchvatné krajinářské fotografie přírodních sil – plné lávy, dýmu a blesků. 
21.7.2018, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro
Huawei chce propagovat svůj telefon P20 Pro a jeho systém umělé inteligence určený pro pořizování lepších fotografií. Ten se totiž stane jedním ze dvou porotců nové fotosoutěže. Cenami bude nejen smartphone, ale i zájezd do Florencie.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR
Další z mnoha novinek společnosti Fujifilm, které se objevily v těchto dnech, je tu extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv XF 8-16mm F2.8 R LM WR. Potěší i velmi dobrou konstantní světelností F2,8.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv
Fujifilm se s námi tradičně podělil o roadmapu připravovaných objektivů, takže víme, nač se můžeme v budoucnu těšit. Ta nyní obsahuje tři objektivy, přičemž nejzajímavější je rozhodně supersvětelný F1,0 model.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala