www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu

365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu
, , aktualita
Pokud rádi fotíte, soutěžíte a můžete si udělat rok volna, pak nepropásněte soutěž společnosti Canon. Prezentuje svůj letní příběh na Instagramu. Výherce pak celý rok může cestovat po světě a fotit své cestovatelské příběhy.reklama
Canon spustil novou kampaň Live For The Story, jejímž cílem je vrátit do fotografií vyprávěčské umění. Součástí tohoto je i fotosoutěž 365 Days of Summer. Výherce bude celý rok cestovat za létem a může navštívit několik zajímavých destinací. Pro přihlášení se do soutěže je nutné nahrát na Instagram fotografii svého letního příběhu a použít tagy #LiveForTheStory a @CanonCZSK. Popisek snímku může mít maximálně 50 slov. Do soutěže je možné poslat jen jeden příspěvek, další už nebudou brány v potaz.


Canon 365 Days of Summer


Cílem je najít někoho, kdo bude inspirovat ostatní a ukáže, že každý okamžik může být být důležitým a nezapomenutelným. Za rok pak má prezentovat 365 inspirujících příběhů. Poslední příspěvky do soutěže budou přijaty 28. června 2017 ve 23:59 CEST. Kompletní podmínky soutěže najdete na canon-europe.com.


Zoe Kravitz


Vítěz bude vybrán nezávislou porotou, ve které bude i zástupce Canonu a americká herečka, zpěvačka a modelka Zoë Kravitz. Výherce bude kontaktován pomocí Instagramu do šesti týdnů od ukončení soutěže a má 5 dní na odpověď. Cena má hodnotu 33 tisíc EUR a zahrnuje především letenky, ubytování nebo cestovní pojištění. Naopak víza nebo očkování jsou již problémem výherce.

Zdroj: Canon CZ
Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala