www.digimanie.cz
>
>
>

7Artisans představuje 35mm F5.6 objektiv pro drony

7Artisans představuje 35mm F5.6 objektiv pro drony
, , aktualita
Výrobce objektivů 7Artisans obohatí trh o nový model v podobě objektivu 35mm F5.6. Jak je vidno, světelnost zde rozhodně není prioritou. Tou je co nejlepší obrazová kvalita např. pro leteckou fotografii a drony.
K oblíbeným
reklama
Nepříliš známý výrobce objektivů 7Artisans představuje novinku určenou zejména pro focení a natáčení ze vzduchu. Využít jej tak mohou nejrůznější drony v případě, že se bude natáčet s fotoaparáty značky Sony. Objektiv 35mm F5.6 je totiž kompatibilní s full frame bajonetem Sony FE. Je optimalizován pro co nejmenší zkreslení, co nejlepší rohovou ostrost a minimální vinětaci.
 
7Artisans 35mm F5.6
 
Mnoho technických údajů o něm ale nevíme. Při reálné 35mm ohniskové vzdálenosti má nabídnout úhel záběru 63°. Dále víme to, že má velmi netradiční design a opravdu maličké rozměry 37,6×38,2 mm. Jeho hmotnost pak činí jen 49 gramů. Dostupnost ani cena zatím nebyly zveřejněny.
 
7Artisans 35mm F5.6
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: červenec 2019 Doporučené fotoaparáty: červenec 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky
Dnes má skoro každý smartphone a používá jej k záznamu spousty situací. V poslední době to jsou často i svatby. Svatební fotografce Hannah Stanley se to ale nelíbí, občas jí náruživí fotografové kazí fotky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Instagram zkouší schovávat počty lajků pro uživatele v sedmi zemích Instagram zkouší schovávat počty lajků pro uživatele v sedmi zemích
Instagram se snaží bojovat s negativními stránkami používání sociálních sítí. Zkouší nyní už v sedmi zemích na svých uživatelích odstranění počtu lajků u příspěvků. Tato čísla bude moct vidět každý jen u svých vlastních fotografií. 
20.7.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Hasselblad slaví 50 let letu na Měsíc speciální verzí 907X Hasselblad slaví 50 let letu na Měsíc speciální verzí 907X
50 let od letu na Měsíc chce slavit i společnost Hasselblad. Byly to právě její fotoaparáty, které pořídily ikonické obrázky z povrchu naší přirozené družice. Proto představí speciální edici středoformátu 907X a stěny CFV II 50C.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Kompaktní středoformátový objektiv GF 50mm F3.5 WR Kompaktní středoformátový objektiv GF 50mm F3.5 WR
Středoformátový systém Fujifilm GFX dostává do nabídky další nový objektiv. Je jím GF 50mm F3.5 R LM WR a má jít o zatím nejkompaktnější objektiv pro tento systém. Jeho hmotnost činí jen 335 gramů.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala