www.digimanie.cz
>
>
>

ACD Systems uvádí ACDSee 16

ACD Systems uvádí ACDSee 16
, , aktualita
Společnost ACD Systems uvedla další verzi svého programu ACDSee, tentokrát verzi s pořadovým číslem 16. Ta přináší např. snazší upload na Facebook, reverzní vkládání GPS souřadnic a mnoho dalšího.
K oblíbeným
reklama
Společnost ACD Systems uvedla na trh již 16. verzi fotografického programu ACDSee 16. Novinka obsahuje Facebook uploader, který umožňuje snazší nahrávání snímků na Facebook, vytváření alb i nastavování přístupových práv. Dále je tu reverzní vkládání GPS souřadnic, kdy kliknete na lokaci na mapě a ta se zpětně přidá do ITPC tagu u fotografie. Info paleta zobrazuje všechny důležité informace o snímku hned vedle něj, jde např. o vyvážení bílé, ISO citlivost, expoziční režim nebo blesk.

Dále je tu funkce gradientu, která umožňuje selektivní vytváření přechodů a opravu např. přepálených oblastí. K dispozici je nově filtr navozující dojem výraznějšího a jemnějšího bokehu, dále je tu i tilt-shift efekt. Samozřejmostí je možnost organizace snímků, podpora hierarchického klíčování, snadné hledání snímků, možnost korekce snímků pomocí technologie LCE (Lighting and Contrast Enhancement). Součástí účtu u ACDSee Online je 10 GB cloudového úložiště s případnou možností neomezeného obsahu za $39,99 ročně. ACDSee 16 stojí $69,99, nyní je ale za zaváděcí cenu $49,99. Upgrade ze starších verzí vás pak vyjde na $29,99. Více informací včetně 15denní trial verze najdete na www.acdsee.com.

Zdroj: ACD Systems
Nejnovější články
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů