www.digimanie.cz
>
>
>

ACD Systems uvádí ACDSee 16

ACD Systems uvádí ACDSee 16
, , aktualita
Společnost ACD Systems uvedla další verzi svého programu ACDSee, tentokrát verzi s pořadovým číslem 16. Ta přináší např. snazší upload na Facebook, reverzní vkládání GPS souřadnic a mnoho dalšího.
K oblíbeným
reklama
Společnost ACD Systems uvedla na trh již 16. verzi fotografického programu ACDSee 16. Novinka obsahuje Facebook uploader, který umožňuje snazší nahrávání snímků na Facebook, vytváření alb i nastavování přístupových práv. Dále je tu reverzní vkládání GPS souřadnic, kdy kliknete na lokaci na mapě a ta se zpětně přidá do ITPC tagu u fotografie. Info paleta zobrazuje všechny důležité informace o snímku hned vedle něj, jde např. o vyvážení bílé, ISO citlivost, expoziční režim nebo blesk.

Dále je tu funkce gradientu, která umožňuje selektivní vytváření přechodů a opravu např. přepálených oblastí. K dispozici je nově filtr navozující dojem výraznějšího a jemnějšího bokehu, dále je tu i tilt-shift efekt. Samozřejmostí je možnost organizace snímků, podpora hierarchického klíčování, snadné hledání snímků, možnost korekce snímků pomocí technologie LCE (Lighting and Contrast Enhancement). Součástí účtu u ACDSee Online je 10 GB cloudového úložiště s případnou možností neomezeného obsahu za $39,99 ročně. ACDSee 16 stojí $69,99, nyní je ale za zaváděcí cenu $49,99. Upgrade ze starších verzí vás pak vyjde na $29,99. Více informací včetně 15denní trial verze najdete na www.acdsee.com.

Zdroj: ACD Systems
reklama
Nejnovější články
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech
Společnosti Olympus se finančně hodně daří, podařilo se jí opravdu velmi výrazným způsobem navýšit zisky. Zatímco příjmy rostly jen minimálně, zisk šel na násobky. To bohužel neplatí o divizi fotoaparátů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free
Fotobanka Getty Images mění možnosti licencování vložených fotografií. Už brzy nebude možné kupovat snímky v tradiční Rights-Managed licenci, která tu s námi byla mnoho desítek let. Nově budou k dispozici už jen Royalty-Free snímky.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9 Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9
Panasonic přichází s novými firmwary pro svá pokročilá CSC jak systému Micro Four Thirds, tak i full frame řady S. Přidána tak byla u některých modelů podpora CFexpress karet, jinde zase přibyla detekce zvířat.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala