www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb
, , aktualita
Společnost ACD Systems představila novou verzi známého programu pro editaci a prohlížení fotografií. Verze 2008 přináší řadu vylepšení týkajících se organizace a úpravy snímků, pro majitele starší verze je připraven program za nižší cenu.
K oblíbeným
reklama
Známý editor a prohlížeč fotografií ACDSee přináší ve verzi 2008 řadu novinek a vylepšení. Autoři slibují o něco rychlejší provádění náročnějších úprav snímků, novinkou je rovněž více možností přizpůsobení nástrojů pro základní editaci fotografií.

Nově lze do fotek vkládat texty, bez ohledu na to, zda má jít o popisek či umělecký text k dotvoření snímku. Pokud si rádi vytváříte alba, ale chtěli byste je dělat na počítači, s ACDSee můžete, k dispozici je několik nástrojů pro ořez a přemísťování fotek na jejich místo, album můžete obohatit také jedním ze 400 předpřipravených tvarů (viz obrázek).


Umělecký text
Plnou verzi ACDSee Photo Editor 2008 můžete pořídit za 49,99 USD, majitelé starší verze za upgrade zaplatí 34,99 USD. K dispozici je také balíček za 79,98 USD obsahující rovněž ACDSee 10 Photo Manager.

Zdroj: ACDSee
reklama
Nejnovější články
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech
Společnosti Olympus se finančně hodně daří, podařilo se jí opravdu velmi výrazným způsobem navýšit zisky. Zatímco příjmy rostly jen minimálně, zisk šel na násobky. To bohužel neplatí o divizi fotoaparátů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free
Fotobanka Getty Images mění možnosti licencování vložených fotografií. Už brzy nebude možné kupovat snímky v tradiční Rights-Managed licenci, která tu s námi byla mnoho desítek let. Nově budou k dispozici už jen Royalty-Free snímky.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9 Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9
Panasonic přichází s novými firmwary pro svá pokročilá CSC jak systému Micro Four Thirds, tak i full frame řady S. Přidána tak byla u některých modelů podpora CFexpress karet, jinde zase přibyla detekce zvířat.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala