www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb
, , aktualita
Společnost ACD Systems představila novou verzi známého programu pro editaci a prohlížení fotografií. Verze 2008 přináší řadu vylepšení týkajících se organizace a úpravy snímků, pro majitele starší verze je připraven program za nižší cenu.
K oblíbeným
reklama
Známý editor a prohlížeč fotografií ACDSee přináší ve verzi 2008 řadu novinek a vylepšení. Autoři slibují o něco rychlejší provádění náročnějších úprav snímků, novinkou je rovněž více možností přizpůsobení nástrojů pro základní editaci fotografií.

Nově lze do fotek vkládat texty, bez ohledu na to, zda má jít o popisek či umělecký text k dotvoření snímku. Pokud si rádi vytváříte alba, ale chtěli byste je dělat na počítači, s ACDSee můžete, k dispozici je několik nástrojů pro ořez a přemísťování fotek na jejich místo, album můžete obohatit také jedním ze 400 předpřipravených tvarů (viz obrázek).


Umělecký text
Plnou verzi ACDSee Photo Editor 2008 můžete pořídit za 49,99 USD, majitelé starší verze za upgrade zaplatí 34,99 USD. K dispozici je také balíček za 79,98 USD obsahující rovněž ACDSee 10 Photo Manager.

Zdroj: ACDSee
Nejnovější články
Canon umožní zrušení aretace prstence Control Ring u RF objektivů Canon umožní zrušení aretace prstence Control Ring u RF objektivů

Nové objektivy Canon řady RF pro full frame CSC fotoaparáty mají navíc jeden prstenec zvaný Control Ring. Ten umožňuje např. změnu ISO citlivosti nebo jiných parametrů. Za příplatek vás Canon zbaví aretovaných poloh, což se hodí např. pro video.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze
Lenny Kravitz je nejen hudebník, ale velmi rád i fotografuje, má rád fotoaparáty Leica a černobílé snímky. Není divu, že ve spolupráci s ním uvádí Leica už druhou limitovanou edici některého svého fotoaparátu.
25.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami

V nabídce společnosti Lomography se po šesti letech vývoje objevuje nový pevný objektiv Petzval 55mm f/1.7 Mk II. Ten se vyznačuje nastavitelným bokehem díky různě tvarovaným otvorům clony.

24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře