www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb
, , aktualita
Společnost ACD Systems představila novou verzi známého programu pro editaci a prohlížení fotografií. Verze 2008 přináší řadu vylepšení týkajících se organizace a úpravy snímků, pro majitele starší verze je připraven program za nižší cenu.
K oblíbeným
reklama
Známý editor a prohlížeč fotografií ACDSee přináší ve verzi 2008 řadu novinek a vylepšení. Autoři slibují o něco rychlejší provádění náročnějších úprav snímků, novinkou je rovněž více možností přizpůsobení nástrojů pro základní editaci fotografií.

Nově lze do fotek vkládat texty, bez ohledu na to, zda má jít o popisek či umělecký text k dotvoření snímku. Pokud si rádi vytváříte alba, ale chtěli byste je dělat na počítači, s ACDSee můžete, k dispozici je několik nástrojů pro ořez a přemísťování fotek na jejich místo, album můžete obohatit také jedním ze 400 předpřipravených tvarů (viz obrázek).


Umělecký text
Plnou verzi ACDSee Photo Editor 2008 můžete pořídit za 49,99 USD, majitelé starší verze za upgrade zaplatí 34,99 USD. K dispozici je také balíček za 79,98 USD obsahující rovněž ACDSee 10 Photo Manager.

Zdroj: ACDSee
Nejnovější články
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů