Adata představila průmyslové CFexpress karty ICPF301

Adata představila průmyslové CFexpress karty ICPF301
, , aktualita
Adata představila do svého výrobního programu nové paměťové karty CFexpress pro průmyslové využití. Řada ICFP301 slibuje vysokou odolnost i solidní přenosové rychlosti s hodnotou až 1600 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata uvedla nové průmyslové paměťové karty CFexpress Type B řady ICFP301. Ty využívají rozhraní PCIe Gen3x2 a NVMe 1.3, přičemž slibují také vysokou odolnost. Mají být schopny přežít 3000 přepisů a nemá jim vadit teplota v rozsahu od -40 °C do +85 °C. Máme zde také systém kontroly chyb LDPC ECC a šifrovací technologie AES-256 a TCG Opal. Samozřejmostí je i wear-leveling (rovnoměrné opotřebovávání všech buněk), S.M.A.R.T., NCQ a TRIM.
 
Adata ICFP301
 
Využity jsou čipy 3D TLC a výrobce slibuje přenosovou rychlost při sekvenčním čtení až 1600 MB/s. U zápisu má jít o 1200 MB/s. V případě náhodného čtení má jít o 125K IOPS, u zápisu o 55K IOPS. Spotřeba karty činí 1,6 W. Určena je především pro různá použití s AI, HPC, automatizací a podobně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí nový 1/1,33" snímač ISOCELL HM3 se 108 MPx Samsung uvádí nový 1/1,33" snímač ISOCELL HM3 se 108 MPx
Samsung uvedl nový obrazový snímač pro telefony, ISOCELL HM3. Novinka je typu 1/1,33" a disponuje rozlišením 108 megapixelů při malých 0,8μm pixelech. Disponuje technologií Nonacell slučující 9 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Godox uvádí SZ200Bi: 200W zoomovací LED světlo s nastavitelnou teplotou barev Godox uvádí SZ200Bi: 200W zoomovací LED světlo s nastavitelnou teplotou barev
Společnost Godox přichází s dalším novým studiovým světlem. Novinka v podobě modelu SZ200Bi přichází se zoomem, tedy možností měnit úhel svícení. Také zvládne nastavit barevnou teplotu od 2800 K do 6500 K.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář