www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Camera Raw 9.12 vylepšuje rychlost pomocí GPU akcelerace

Adobe Camera Raw 9.12 vylepšuje rychlost pomocí GPU akcelerace
, , aktualita
Nový Adobe Camera Raw 9.12 přináší vyšší rychlost aplikace díky vylepšení GPU akcelerace vybraných efektů. Pochopitelně se rozšířila i podpora nových fotoaparátů a byly opraveny některé chyby.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe uvolnila nový Camera Raw 9.12. Verze s označením 9.11 byla přeskočena kvůli nešťastným událostem v USA. Novinka zlepšuje rychlost díky lepší GPU akceleraci několika efektů jako je např. zoomování. Zlepšila se práce s RAWy z Fujifilmu GFX-50S, které byly při použití rozšířené ISO citlivosti příliš světlé. V panelu pro optické korekce je nyní nová volba "built-in" pro použití zabudovaných profilů objektivu v RAWech, které jej obsahují.
 
Adobe logo
 
Dále přibyly profily pro další objektivy Sony FE, Laowa pro nejrůznější bajonety, Tamron pro Sony A a další. Nezapomnělo se ani na podporu RAWů nových fotoaparátů:
  • Canon EOS 6D Mark II
  • Canon EOS 200D
  • Leica TL2
  • Nikon D7500
  • Olympus Tough TG-5
Zdroj: adobe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
21.8.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala