www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Camera Raw 9.12 vylepšuje rychlost pomocí GPU akcelerace

Adobe Camera Raw 9.12 vylepšuje rychlost pomocí GPU akcelerace
, , aktualita
Nový Adobe Camera Raw 9.12 přináší vyšší rychlost aplikace díky vylepšení GPU akcelerace vybraných efektů. Pochopitelně se rozšířila i podpora nových fotoaparátů a byly opraveny některé chyby.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe uvolnila nový Camera Raw 9.12. Verze s označením 9.11 byla přeskočena kvůli nešťastným událostem v USA. Novinka zlepšuje rychlost díky lepší GPU akceleraci několika efektů jako je např. zoomování. Zlepšila se práce s RAWy z Fujifilmu GFX-50S, které byly při použití rozšířené ISO citlivosti příliš světlé. V panelu pro optické korekce je nyní nová volba "built-in" pro použití zabudovaných profilů objektivu v RAWech, které jej obsahují.
 
Adobe logo
 
Dále přibyly profily pro další objektivy Sony FE, Laowa pro nejrůznější bajonety, Tamron pro Sony A a další. Nezapomnělo se ani na podporu RAWů nových fotoaparátů:
  • Canon EOS 6D Mark II
  • Canon EOS 200D
  • Leica TL2
  • Nikon D7500
  • Olympus Tough TG-5
Zdroj: adobe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů