www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Creative Cloud v akci, nyní o 40 % levněji

Adobe Creative Cloud v akci, nyní o 40 % levněji
, , aktualita
Společnost Adobe spustila další prodejní akci. Tentokrát se nabídka týká plného předplatného všech aplikací Creative Cloud a celý balík lze nyní dočasně získat o 40 % levněji. To je opravdu výrazné snížení ceny.
K oblíbeným
reklama
Adobe Creative Cloud sbírá pořád větší a větší počet zákazníků. Aby se číslo ještě navýšilo, přistoupila společnost Adobe k další prodejní akci. Ta se tentokrát týká kompletního plánu, tedy balíku všech více než 20 aplikací, který běžně stojí nemalých 60,49 EUR za měsíc, což je v přepočtu více než 1500 Kč měsíčně. Tentokrát ale Adobe přichází se slevou 40 %.
 
Adobe Creative Cloud logo
 
Výsledkem je, že ten, kdo si službu předplatí do 23. ledna, ji může mít za 36,29 EUR měsíčně (cca 900 Kč), přičemž je nutno si ji předplatit na jeden rok. Celková cena předplatného na jeden rok tak bude činit 435,32 EUR (cca 11.000 Kč) místo 725,85 EUR (18.200 Kč). Platí to ale jen pro zákazníky, kteří si službu objednávají poprvé a po roce se cena podle podmínek akce vrátí na tu standardní.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony A7S III má přinést 12 MPx, 16bitový RAW a 600Mbps video Sony A7S III má přinést 12 MPx, 16bitový RAW a 600Mbps video
Stále častěji se objevují informace o novém fotoaparátu Sony A7S III. Další várka specifikací hovoří o 12MPx senzoru, vysokém 15EV dynamickém rozsahu i podpoře 16bitového RAW výstupu. A tím to nekončí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
"Copyrightový" troll Richard Leibowitz dostal pokutu 103 tisíc USD "Copyrightový" troll Richard Leibowitz dostal pokutu 103 tisíc USD
Richard Leibowitz je svérázná osoba fotografické světa. Na dráhu právníka se vydal v roce 2015 a zaměřil se na žaloby ohledně porušení autorských práv k fotografiím. Mnozí ho označují za trolla a soud mu vyměřil pokutu přes 100 tisíc USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala24 komentářů