www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Creative Cloud v akci, nyní o 40 % levněji

Adobe Creative Cloud v akci, nyní o 40 % levněji
, , aktualita
Společnost Adobe spustila další prodejní akci. Tentokrát se nabídka týká plného předplatného všech aplikací Creative Cloud a celý balík lze nyní dočasně získat o 40 % levněji. To je opravdu výrazné snížení ceny.
K oblíbeným
reklama
Adobe Creative Cloud sbírá pořád větší a větší počet zákazníků. Aby se číslo ještě navýšilo, přistoupila společnost Adobe k další prodejní akci. Ta se tentokrát týká kompletního plánu, tedy balíku všech více než 20 aplikací, který běžně stojí nemalých 60,49 EUR za měsíc, což je v přepočtu více než 1500 Kč měsíčně. Tentokrát ale Adobe přichází se slevou 40 %.
 
Adobe Creative Cloud logo
 
Výsledkem je, že ten, kdo si službu předplatí do 23. ledna, ji může mít za 36,29 EUR měsíčně (cca 900 Kč), přičemž je nutno si ji předplatit na jeden rok. Celková cena předplatného na jeden rok tak bude činit 435,32 EUR (cca 11.000 Kč) místo 725,85 EUR (18.200 Kč). Platí to ale jen pro zákazníky, kteří si službu objednávají poprvé a po roce se cena podle podmínek akce vrátí na tu standardní.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková