www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop a Premiere Elements 2020 rozšiřují využití AI

Adobe Photoshop a Premiere Elements 2020 rozšiřují využití AI
, , aktualita
Jako každý rok, i letos Adobe představil nové verze svých levnějších programů Photoshop Elements a Premiere Elements 2020. Ty zvyšují využití umělé inteligence Adobe Sensei pro snazší automatické úpravy.
K oblíbeným
reklama
Rok se s rokem sešel, máme zde opět podzim a s ním i nové vydání oblíbených aplikací Photoshop Elements a Premiere Elements 2020. Adobe se letos zaměřil na větší využití svého systému umělé inteligence Adobe Sensei, který má přinést větší počet automatických úprav i zlepšit jejich schopnosti. I začínající uživatelé by tak měli dosahovat působivých výsledků.
 
Adobe Photoshop Elements 2020
 
Ve Photoshop Elements 2020 přibylo i 5 průvodců pro úpravy (nyní celkem 55) a rozšířila se podpora pro různé formy uchovávání vzpomínek i reagování na situace tvorbou tzv. meme, koláží nebo animovaných GIFů. Adobe Sensei přidává např. zjednodušený výběr objektu včetně možnosti rozmazání pozadí za ním nebo kvalitnější vyhlazování tváří.
 
Adobe Photoshop Elements 2020
 
Premiere Elements 2020 přidává tři nové průvodce pro tvorbu time-lapse videí, animované oblohy a výplň obrazu. Celkem je zde už 23 průvodců. Smart Tags mají urychlit označování důležitých částí videa a vyhledávání ve videu podle objektu. Zapracovalo se také na vylepšování kvality videa natočeného za špatného světla a zlepšila se také podpora formátu HEVC a HEIF. Aplikace budou opět k dispozici samostatně i ve formě zvýhodněného balíčku obou aplikací.
 
Adobe Premiere Elements 2020
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook začíná hlídat porušování autorských práv k fotkám Facebook začíná hlídat porušování autorských práv k fotkám
Sociální sítě Facebook a Instagram zavádí novou funkčnost. Nyní je možné si registrovat svůj obrazový obsah, jako jsou např. fotky, a hlídat, zda je někdo neoprávněně nezveřejňuje na těchto sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Žena filmovala jízdu z okna auta, v rychlosti vypadla na dálnici Žena filmovala jízdu z okna auta, v rychlosti vypadla na dálnici
Při focení snímků na sociální sítě se lidé dopouštějí mnoha hloupostí, které v některých případech končí smrtí. Štěstí v tomto měla jedna žena z Británie, která při filmování sebe sama z okna jedoucího auta spadla na dálnici.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Adobe ukázal novou funkci výměny oblohy ve Photoshopu pomocí AI Adobe ukázal novou funkci výměny oblohy ve Photoshopu pomocí AI
Společnost Adobe připravuje spoustu zajímavých funkcí pro své aplikace. Jednou z nich je i výměna oblohy (Sky Replacement) pomocí systémů umělé inteligence Adobe Sensei. Ta zajistí větší věrohodnost výsledku.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené fotoaparáty: září 2020 Doporučené fotoaparáty: září 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
22.9.2020, článek, Milan Šurkala56 komentářů
Sony vede trh s CSC, Nikon je až pátý Sony vede trh s CSC, Nikon je až pátý
Nikkei zveřejnil data celosvětových prodejů CSC za minulý rok. S náskokem vede společnost Sony, ale vzhledem k rozšiřující se nabídce konkurence není divu, že se její tržní podíl snižuje. Překvapí např. Fujifilm.
21.9.2020, aktualita, Milan Šurkala