www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop a Premiere Elements 2020 rozšiřují využití AI

Adobe Photoshop a Premiere Elements 2020 rozšiřují využití AI
, , aktualita
Jako každý rok, i letos Adobe představil nové verze svých levnějších programů Photoshop Elements a Premiere Elements 2020. Ty zvyšují využití umělé inteligence Adobe Sensei pro snazší automatické úpravy.
K oblíbeným
reklama
Rok se s rokem sešel, máme zde opět podzim a s ním i nové vydání oblíbených aplikací Photoshop Elements a Premiere Elements 2020. Adobe se letos zaměřil na větší využití svého systému umělé inteligence Adobe Sensei, který má přinést větší počet automatických úprav i zlepšit jejich schopnosti. I začínající uživatelé by tak měli dosahovat působivých výsledků.
 
Adobe Photoshop Elements 2020
 
Ve Photoshop Elements 2020 přibylo i 5 průvodců pro úpravy (nyní celkem 55) a rozšířila se podpora pro různé formy uchovávání vzpomínek i reagování na situace tvorbou tzv. meme, koláží nebo animovaných GIFů. Adobe Sensei přidává např. zjednodušený výběr objektu včetně možnosti rozmazání pozadí za ním nebo kvalitnější vyhlazování tváří.
 
Adobe Photoshop Elements 2020
 
Premiere Elements 2020 přidává tři nové průvodce pro tvorbu time-lapse videí, animované oblohy a výplň obrazu. Celkem je zde už 23 průvodců. Smart Tags mají urychlit označování důležitých částí videa a vyhledávání ve videu podle objektu. Zapracovalo se také na vylepšování kvality videa natočeného za špatného světla a zlepšila se také podpora formátu HEVC a HEIF. Aplikace budou opět k dispozici samostatně i ve formě zvýhodněného balíčku obou aplikací.
 
Adobe Premiere Elements 2020
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6 Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6
V září byl oznámen vývoj digitální zrcadlovky Nikon D6. Nyní se objevují další neoficiální údaje o technických specifikací připravovaného fotoaparátu. Měl by mít např. 24MPx full frame senzor a dotykový displej.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Patenty Canonu ukázaly i objektiv RF 28-280mm F2.8 Patenty Canonu ukázaly i objektiv RF 28-280mm F2.8
Na Internetu se objevilo několik dalších zajímavých patentů společnosti Canon. Nejzajímavější je asi 10× ultrazoom s konstantní světelností F2,8. Máme tu ale i univerzální full frame objektiv 24-170mm F4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Polární Express při focení málem zabil ženu. Naštěstí jí jen rozpáral bundu Polární Express při focení málem zabil ženu. Naštěstí jí jen rozpáral bundu
Vlak Pere Marquette 1225, známý také jako Polární Express, je oblíbenou turistickou zajímavostí. Láká fotografy i kameramany, kteří ale mnohdy nedávají pozor. Jednu ženu před pár dny málem zabil, naštěstí stihla uskočit a přišla jen o bundu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář