www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop a Premiere Elements 2020 rozšiřují využití AI

Adobe Photoshop a Premiere Elements 2020 rozšiřují využití AI
, , aktualita
Jako každý rok, i letos Adobe představil nové verze svých levnějších programů Photoshop Elements a Premiere Elements 2020. Ty zvyšují využití umělé inteligence Adobe Sensei pro snazší automatické úpravy.
K oblíbeným
reklama
Rok se s rokem sešel, máme zde opět podzim a s ním i nové vydání oblíbených aplikací Photoshop Elements a Premiere Elements 2020. Adobe se letos zaměřil na větší využití svého systému umělé inteligence Adobe Sensei, který má přinést větší počet automatických úprav i zlepšit jejich schopnosti. I začínající uživatelé by tak měli dosahovat působivých výsledků.
 
Adobe Photoshop Elements 2020
 
Ve Photoshop Elements 2020 přibylo i 5 průvodců pro úpravy (nyní celkem 55) a rozšířila se podpora pro různé formy uchovávání vzpomínek i reagování na situace tvorbou tzv. meme, koláží nebo animovaných GIFů. Adobe Sensei přidává např. zjednodušený výběr objektu včetně možnosti rozmazání pozadí za ním nebo kvalitnější vyhlazování tváří.
 
Adobe Photoshop Elements 2020
 
Premiere Elements 2020 přidává tři nové průvodce pro tvorbu time-lapse videí, animované oblohy a výplň obrazu. Celkem je zde už 23 průvodců. Smart Tags mají urychlit označování důležitých částí videa a vyhledávání ve videu podle objektu. Zapracovalo se také na vylepšování kvality videa natočeného za špatného světla a zlepšila se také podpora formátu HEVC a HEIF. Aplikace budou opět k dispozici samostatně i ve formě zvýhodněného balíčku obou aplikací.
 
Adobe Premiere Elements 2020
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře