www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Photoshop Elements 2022 přináší další úpravy s využitím AI

Adobe Photoshop Elements 2022 přináší další úpravy s využitím AI
, , aktualita
S příchodem podzimu se už tradičně objevuje i nová verze fotografického editoru Photoshop Elements. Nyní přichází verze 2022, která opět rozšiřuje množství úprav, kde se dostává ke slovu umělá inteligence Adobe Sensei.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe představuje nový Photoshop Elements 2022. Tento fotografický editor, který je nadále k dispozici za jednorázovou platbu (a nikoli předplatné), přináší další úpravy s využitím umělé inteligence Adobe Sensei. Velmi jednoduše by tak mělo být např. možné zkonvertovat fotografie do maleb/kreseb, přičemž efekt je možné aplikovat jen na vybrané části snímku.
 
Adobe Photoshop Elements 2022
 
Máme zde i možnost vytvářet animované fotografie, kdy se statický snímek doplní např. o pohybující se sněhové vločky, jiskry a další animace. Výsledek se pak uloží jako video v MP4 a je možné ho sdílet na sociálních sítích. Také lze kombinovat dvě fotografie do jedné, kdy si na jedné vyberete oblast, do které chcete vložit druhý snímek. Např. do skel brýlí vložíte odraz, kterým bude část z druhého snímku.
 
Adobe Photoshop Elements 2022
 
Máme zde i režimy a návody pro vytváření působivějších snímků domácích mazlíčků, které vás provedou zarámováním, úpravou barev i světel, dokonce vám to umožní odstranit vodítko a doplnit chybějící srst. Nechybí ani Content-Aware Fill pro doplňování chybějícího pozadí. V neposlední řadě tu máme i nové styly pro slideshow. Cena činí 99,99 USD v případě nové licence a 79,99 USD v případě upgradu z předchozí verze. Bude i zvýhodněný set Photoshop Elements 2022 + Premiere Elements 2022 za 149,99 USD, resp. 119,99 USD.
 
Adobe Photoshop Elements 2022
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů