www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe představuje předplatné po uživatele iPadu za $14,99 měsíčně

Adobe představuje předplatné po uživatele iPadu za $14,99 měsíčně
, , aktualita
Pro uživatele tabletů Apple iPad a především těch s dotykovými pery Apple Pencil připravila společnost Adobe speciální balíček aplikací za zvýhodněnou cenu. Obsahuje aplikace Fresco, Illustrator i Photoshop.
K oblíbeným
reklama
Aplikace Adobe jsou většinou nabízeny přes předplatné. Poslední dobou se rozšiřuje počet různých balíčků a firma vychází vstříc uživatelům, kteří chtějí i jiné kombinace než jen fotografický plán nebo jednu aplikaci, přičemž nechtějí platit za kompletní sadu aplikací Creative Cloud. Další novinkou je tak Design Mobile Bundle pro uživatele tabletů Apple iPad. Ten obsahuje různé aplikace, které by mohla potřebovat většina fotografů a ilustrátorů pracujících s těmito tablety.
 
Adobe Design Mobile Bundle
 
V balíčku tak najdete Photoshop pro iPad, Illustrator pro iPad, Fresco pro iPad i iPhone, Adobe Spark, Creative Cloud a Adobe Fonts. Spolu s tím dostanete také 100GB cloud. Jak vidíte, tentokrát v balíčku nejsou desktopové aplikace (naopak balíčky desktopových aplikací obvykle zahrnují i ty mobilní). Výsledná cena činí 14,99 USD za měsíc, což je zhruba polovina toho, co by uživatel platil za všechny aplikace zvlášť. Pro fotografa, který si nehraje s ilustracemi, je ale lepší fotografický plán, který je za 9,99 USD (u nás 12,09 EUR). Ten obsahuje desktopové i mobilní verze Photoshopu i Lightroomu, nicméně nabídne jen 20GB cloud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon RF 100mm F2.8L Macro IS USM přichází s 1,4× zvětšením Canon RF 100mm F2.8L Macro IS USM přichází s 1,4× zvětšením
Canon přichází s prvním skutečným makro objektivem pro systém EOS R. Je jím RF 100mm F2.8L Macro IS USM a ten přináší dokonce 1,4× zvětšení. A aby toho nebylo málo, má dokonce i ovladač sférické aberace.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Canon oznamuje vývoj EOS R3: vrstvený CMOS BSI a ovládání AF zrakem Canon oznamuje vývoj EOS R3: vrstvený CMOS BSI a ovládání AF zrakem
Canon dnes oficiálně oznámil vývoj full frame CSC fotoaparátu EOS R3. Ten má mířit např. na sportovní fotografy. Tam najde využití velmi rychlý snímač CMOS BSI i systém autofokusu, který lze ovládat zrakem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Panasonic Lumix S 85mm F1.8 Panasonic Lumix S 85mm F1.8
V redakci se nám ukázal pevný full frame objektiv Panasonic Lumix S 85mm F1.8 (S-S85), který podrobíme tradičnímu redakčnímu testu. Jak si tento světelný a relativně kompaktní kousek povede?
Včera, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Canon údajně ruší další objektivy EF a představí trojici nových modelů RF Canon údajně ruší další objektivy EF a představí trojici nových modelů RF
Společnost Canon přechází z bajonetu EF na nový RF. Už během následujících týdnů by se měly objevit 3 nové objektivy pro bajonet RF. Současně se hovoří o tom, že se seznam zrušených objektivů EF zase prodlouží.
12.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sigma svolává vadné objektivy 28-70mm F2.8 Contemporary Sigma svolává vadné objektivy 28-70mm F2.8 Contemporary
Sigma zjistila, že úvodní série jejích objektivů 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary může trpět na vadu, která se projeví sníženou odolností ochrany proti světelným závojům. Vadné objektivy tak stahuje zpátky a bezplatně je vymění.
10.4.2021, aktualita, Milan Šurkala