Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Adobe představuje předplatné po uživatele iPadu za $14,99 měsíčně

, , aktualita
Adobe představuje předplatné po uživatele iPadu za $14,99 měsíčně
Pro uživatele tabletů Apple iPad a především těch s dotykovými pery Apple Pencil připravila společnost Adobe speciální balíček aplikací za zvýhodněnou cenu. Obsahuje aplikace Fresco, Illustrator i Photoshop.
Adobe představuje předplatné po uživatele iPadu za $14,99 měsíčně
Aplikace Adobe jsou většinou nabízeny přes předplatné. Poslední dobou se rozšiřuje počet různých balíčků a firma vychází vstříc uživatelům, kteří chtějí i jiné kombinace než jen fotografický plán nebo jednu aplikaci, přičemž nechtějí platit za kompletní sadu aplikací Creative Cloud. Další novinkou je tak Design Mobile Bundle pro uživatele tabletů Apple iPad. Ten obsahuje různé aplikace, které by mohla potřebovat většina fotografů a ilustrátorů pracujících s těmito tablety.
 
Adobe Design Mobile Bundle
 
V balíčku tak najdete Photoshop pro iPad, Illustrator pro iPad, Fresco pro iPad i iPhone, Adobe Spark, Creative Cloud a Adobe Fonts. Spolu s tím dostanete také 100GB cloud. Jak vidíte, tentokrát v balíčku nejsou desktopové aplikace (naopak balíčky desktopových aplikací obvykle zahrnují i ty mobilní). Výsledná cena činí 14,99 USD za měsíc, což je zhruba polovina toho, co by uživatel platil za všechny aplikace zvlášť. Pro fotografa, který si nehraje s ilustracemi, je ale lepší fotografický plán, který je za 9,99 USD (u nás 12,09 EUR). Ten obsahuje desktopové i mobilní verze Photoshopu i Lightroomu, nicméně nabídne jen 20GB cloud.