www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Premiere Rush a Photoshop Express se stanou částí fotografického plánu

Adobe Premiere Rush a Photoshop Express se stanou částí fotografického plánu
, , aktualita
Fotografický plán společnosti Adobe, který zahrnuje např. Photoshop CC, Lightroom a další aplikace, má být brzy rozšířen o další dvě. Dostat se sem má i Premiere Rush pro stříhání videa a Photoshop Express.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe má fotografické předplatné, které obsahuje několik aplikací za pravidelní měsíční nebo roční poplatek. Máme zde Photoshop CC pro PC/Mac i pro iPad, Lightroom pro PC i mobilní zařízení, Lightroom Classic, Portfolio, Bridge a další menší aplikace. Nechybí ani 20GB cloud. Od příštího týdne by ale nabídka měla být opět o něco širší. Objevit se zde má plná verze Premiere Rush a Photoshop Express.
 
Adobe Premiere Rush
 
Premiere Rush je jednoduchou aplikací pro střih videa zejména pro sociální sítě. Bezplatná verze byla ale dost omezená na 3 exporty a 2GB úložiště. Placená verze (za cenu celého fotografického plánu, tedy 12,09 EUR měsíčně) měla neomezený export, synchronizaci mezi mobilním zařízením a počítačem a 100GB cloud. Po včlenění do fotografického plánu mohou být pravidla jiná, ale to zatím nevíme (osobně bych předpokládal přechod na standardní 20GB cloud). Photoshop Express je mobilní verzí Photoshopu, která nabízí např. podporu úpravy RAWů a barvy i v HSL, retušovací nástroje a podobně.
 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II
Společnost Rode přichází s druhou generací svého klopového mikrofonu Lavalier II. Ten přináší plochý design, takže má být ještě nenápadnější. To se má týkat i samotného klipu pro přichycení na oblečení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů
Řešení čipové krize je v nedohlednu. Situace se moc nezlepšuje a Sony dokonce tvrdí, že je horší, než se čekalo. Pozastavena tak byla výroba některých modelů a důraz se dává na novější fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
PNY uvedlo paměťové karty SDXC UHS-II řady X-PRO 90 PNY uvedlo paměťové karty SDXC UHS-II řady X-PRO 90
Společnost PNY představila nové paměťové karty typu SDXC UHS-II řady X-PRO 90, které jsou určeny např. pro záznam videa v rozlišení 8K. Ty slibují vysoké přenosové rychlosti až na hranici 300 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: listopad 2021 Doporučené fotoaparáty: listopad 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
26.11.2021, článek, Milan Šurkala58 komentářů
Google Pixel 6a se nejspíše vrátí k menšímu 12MPx snímači Google Pixel 6a se nejspíše vrátí k menšímu 12MPx snímači
Google chystá i levnější verzi nového smartphonu Pixel 6a. Podle posledních informací by ale neměl dostat nový větší 50MPx senzor jako Pixel 6 a Pixel 6 Pro, ale zůstat u tradičního rozlišení 12 megapixelů. 
24.11.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů