www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe zlevnil Creative Cloud o 40 %: všechny aplikace za 36,29 EUR měsíčně

Adobe zlevnil Creative Cloud o 40 %: všechny aplikace za 36,29 EUR měsíčně
, , aktualita
Společnost Adobe přistoupila k dalším výrazným slevám svých produktů. Nyní lze mít všechny aplikace Creative Cloud o 40 % levněji než obvykle. Pozor však na jednu daňovou záludnost na stránkách Adobe.
K oblíbeným
reklama
Adobe opakuje slevu na své produkty, které jsou součástí Creative Cloud. Ty se prodávají formou předplatného, kdy je sice potřeba za produkty neustále platit, uživatel má ale neustále poslední aktuální verze, přístup ke cloudu a pro nemálo uživatelů to může vyjít i levněji, neboť zejména v profesionální sféře mnohdy kupovali nové verze častěji, než by tuto cenu utratili na předplatném (např. u Photoshopu to vychází asi na 7 let bez aktualizace). S nynějšími slevami je vstup do světa Adobe opět o něco méně nákladný.
 
Adobe Creative Cloud logo
 
Za všechny aplikace Creative Cloud chce nyní Adobe každý měsíc 29,99 EUR, což vypadá na 50% slevu. Běžně je totiž k mání za 60,49 EUR za měsíc. Společnost Adobe zde ale využila záludný trik, kvůli kterému vypadá nabídka o dost výhodněji, než ve skutečnosti je. Ceny jsou totiž nyní uváděny bez DPH, takže ve skutečnosti jde o 36,29 EUR vč. DPH měsíčně (970 Kč měsíčně, 11600 Kč ročně). Ke všem aplikacím dostanete 100GB cloudové úložiště.
 
Další aplikace jsou za standardních 19,99 EUR (24,19 EUR s DPH), v případě fotografického plánu Photoshop+Lightroom s 20 GB cloudem nebo Lightroom s 1TB cloudem jde o 9,99 EUR (12,09 EUR s DPH).
 
Zdroj: adobe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu
Společnost Fujifilm přichází s novým firmwarem verze 4.00 pro svůj APS-C CSC fotoaparát X-T3. Ten významným způsobem vylepšuje autofokus, který by se svým výkonem měl podobat tomu na vlajkové lodi X-T4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF
Už od příchodu Canonu EOS R s novým bajonetem RF se spekuluje o tom, zda Canon přejde na tento bajonet i u APS-C řady, která využívá systém EF-M. Nyní se opět objevují zprávy, že by k tomu mělo dojít.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh zveřejnil specifikace Pentaxu K-3 Mark III, nové vlajkové lodi APS-C Ricoh zveřejnil specifikace Pentaxu K-3 Mark III, nové vlajkové lodi APS-C
Ricoh dnes představil další informace o připravované zrcadlovce Pentax K-3 Mark III. Ta se má stát vlajkovou lodí třídy APS-C a přinést hledáček s 1,05×  zvětšením. Slibuje také velmi vysoké ISO 1.600.000.
27.10.2020, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Finanční výsledky Canonu: fotoaparátům a tiskárnám se docela daří Finanční výsledky Canonu: fotoaparátům a tiskárnám se docela daří
Canon zveřejnil výsledky hospodaření za třetí čtvrtletí letošního roku a oproti tomu druhému jde o mnohem pozitivnější čísla. Docela optimisticky totiž vypadá i divize fotoaparátů, která navýšila zisky.
27.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Japonský trh s full frame CSC: Canon ohrožuje Sony, zabodoval i Lumix S5 Japonský trh s full frame CSC: Canon ohrožuje Sony, zabodoval i Lumix S5
Prodejní čísla z japonského trhu s full frame CSC fotoaparáty ukazují zajímavý vývoj. Canon díky novým modelům začíná ohrožovat Sony a dost se dařilo i Panasonicu díky jeho menšímu a lehčímu Lumixu S5.
26.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře