www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe zlevnil Creative Cloud o 40 %: všechny aplikace za 36,29 EUR měsíčně

Adobe zlevnil Creative Cloud o 40 %: všechny aplikace za 36,29 EUR měsíčně
, , aktualita
Společnost Adobe přistoupila k dalším výrazným slevám svých produktů. Nyní lze mít všechny aplikace Creative Cloud o 40 % levněji než obvykle. Pozor však na jednu daňovou záludnost na stránkách Adobe.
K oblíbeným
reklama
Adobe opakuje slevu na své produkty, které jsou součástí Creative Cloud. Ty se prodávají formou předplatného, kdy je sice potřeba za produkty neustále platit, uživatel má ale neustále poslední aktuální verze, přístup ke cloudu a pro nemálo uživatelů to může vyjít i levněji, neboť zejména v profesionální sféře mnohdy kupovali nové verze častěji, než by tuto cenu utratili na předplatném (např. u Photoshopu to vychází asi na 7 let bez aktualizace). S nynějšími slevami je vstup do světa Adobe opět o něco méně nákladný.
 
Adobe Creative Cloud logo
 
Za všechny aplikace Creative Cloud chce nyní Adobe každý měsíc 29,99 EUR, což vypadá na 50% slevu. Běžně je totiž k mání za 60,49 EUR za měsíc. Společnost Adobe zde ale využila záludný trik, kvůli kterému vypadá nabídka o dost výhodněji, než ve skutečnosti je. Ceny jsou totiž nyní uváděny bez DPH, takže ve skutečnosti jde o 36,29 EUR vč. DPH měsíčně (970 Kč měsíčně, 11600 Kč ročně). Ke všem aplikacím dostanete 100GB cloudové úložiště.
 
Další aplikace jsou za standardních 19,99 EUR (24,19 EUR s DPH), v případě fotografického plánu Photoshop+Lightroom s 20 GB cloudem nebo Lightroom s 1TB cloudem jde o 9,99 EUR (12,09 EUR s DPH).
 
Zdroj: adobe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala