www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe zlevnil Creative Cloud o 40 %: všechny aplikace za 36,29 EUR měsíčně

Adobe zlevnil Creative Cloud o 40 %: všechny aplikace za 36,29 EUR měsíčně
, , aktualita
Společnost Adobe přistoupila k dalším výrazným slevám svých produktů. Nyní lze mít všechny aplikace Creative Cloud o 40 % levněji než obvykle. Pozor však na jednu daňovou záludnost na stránkách Adobe.
K oblíbeným
reklama
Adobe opakuje slevu na své produkty, které jsou součástí Creative Cloud. Ty se prodávají formou předplatného, kdy je sice potřeba za produkty neustále platit, uživatel má ale neustále poslední aktuální verze, přístup ke cloudu a pro nemálo uživatelů to může vyjít i levněji, neboť zejména v profesionální sféře mnohdy kupovali nové verze častěji, než by tuto cenu utratili na předplatném (např. u Photoshopu to vychází asi na 7 let bez aktualizace). S nynějšími slevami je vstup do světa Adobe opět o něco méně nákladný.
 
Adobe Creative Cloud logo
 
Za všechny aplikace Creative Cloud chce nyní Adobe každý měsíc 29,99 EUR, což vypadá na 50% slevu. Běžně je totiž k mání za 60,49 EUR za měsíc. Společnost Adobe zde ale využila záludný trik, kvůli kterému vypadá nabídka o dost výhodněji, než ve skutečnosti je. Ceny jsou totiž nyní uváděny bez DPH, takže ve skutečnosti jde o 36,29 EUR vč. DPH měsíčně (970 Kč měsíčně, 11600 Kč ročně). Ke všem aplikacím dostanete 100GB cloudové úložiště.
 
Další aplikace jsou za standardních 19,99 EUR (24,19 EUR s DPH), v případě fotografického plánu Photoshop+Lightroom s 20 GB cloudem nebo Lightroom s 1TB cloudem jde o 9,99 EUR (12,09 EUR s DPH).
 
Zdroj: adobe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS
Na Internetu se objevily další zajímavé zprávy ohledně připravovaných produktů. Má se jednat o rozměrově menší model Fujifilm X-S10, který má do středním cenové kategorie přinést stabilizaci (IBIS).
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p
Už nějakou dobu se mluví o příchodu nových CSC fotoaparátů Nikon Z6s a Z7s, jejichž hlavní změnou má být podpora 4K60p videa. Dostanou ale i několik dalších změn, které prozrazují další úniky.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony
Britský startup připravuje nový fotoaparát Alice patřící do kategorie Micro Four Thirds. Ten bude výrazně spoléhat na umělou inteligenci, ale to nebude jediná zajímavost. Jeho displejem totiž bude obrazovka telefonu.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů