www.digimanie.cz
>
>

AirSelfie2, malinký dron má lepší fotoaparát a výdrž

AirSelfie2, malinký dron má lepší fotoaparát a výdrž
, , aktualita
Společnost AirSelfie Holdings představila novou generaci svého malého dronu AirSelfie2. Nová verze má významně vylepšený fotoaparát s 12MPx rozlišením a Full HD videosekvencemi. Znatelně byla také prodloužená výdrž letu.
reklama
Koncem roku 2016 se objevil maličký dron AirSelfie, který se nyní dočkal druhé generace AirSelfie2. Ta významně vylepšuje slabiny svého předchůdce. Předně je to 7,4V Li-Pol baterie, která měla původně kapacitu jen 240 mAh a vydržela pouhé 3 minuty letu (a 30 minut se pak nabíjela). Nyní si baterie polepšila na 400 mAh, takže dron vydrží ve vzduchu 5 minut. Stále nic moc, ale přesto znatelně lepší. Dron je vybaven USB-C portem.
 
AirSelfie2
 
Polepšil si také fotoaparát. Místo původního 5MPx modulu je zde nový 12MPx modul s 85° záznamem a světelností F2,0 (výrobce ale také udává úhel 81°, patrně pro video). Pokud jde o zmíněné video, je podporováno Full HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu (1080p30). Také byla zvýšena kapacita vestavěné microSD karty ze 4 GB na solidních 16 GB. Samozřejmostí je podpora Wi-Fi a mobilní aplikace, přes kterou se dron ovládá na vzdálenost až 20 metrů.
 
AirSelfie2
 
Nová verze je nicméně znatelně větší než ta předchozí, měří 98,5×71,2×13,6 mm a váží 80,3 gramu (starší měla 52 gramů). Dron si lze koupit s koženým pouzdrem za $199,95 nebo od října ve verzi s powerbankou za $249,95.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Adobe ukázal Moving Stills: AI vytváří prostorové video z fotky Adobe ukázal Moving Stills: AI vytváří prostorové video z fotky
Na konferenci Adobe MAX představila společnost také technologie, které má ve vývoji. Zajímavostí jsou např. Moving Stills, kdy systém pomocí umělé inteligence a zdrojové fotografie vytvoří video s iluzí pohybu v prostoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Meyer Optik Görlitz končí, lidé neuvidí peníze ani objektivy Meyer Optik Görlitz končí, lidé neuvidí peníze ani objektivy
Kickstarter nepřináší vždy úspěšné projekty. Jedním z obrovských neúspěchů je společnost net SE, která oživovala objektivy Meyer Optik Görlitz nebo Oprema Jena. Společnost nicméně zbankrotovala a lidé neuvidí ani peníze ani objektivy.
19.10.2018, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Maličký fotoaparát TinyMOS NANO1 pro astrofotografii Maličký fotoaparát TinyMOS NANO1 pro astrofotografii
TinyMOS představuje druhou generaci maličkého fotoaparátu určeného dle tvůrců zejména pro astrofotografii. Proti předchůdci je výrazně menší a lehčí, rozumí si také se dvěma různými bajonety pro objektivy.
19.10.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony oficiálně uvádí nové čipy, 1/3" až středoformát Sony oficiálně uvádí nové čipy, 1/3" až středoformát
Společnost Sony zveřejnila seznam nových snímačů pro smartphony, kompakty, CSC i DSLR. Najdeme mezi nimi novinky využívající klasickou technologii FSI, ale i modernější BSI a pochopitelně i vrstvené snímače.
18.10.2018, aktualita, Milan Šurkala20 komentářů
Yashica Y35 digiFilm je dle uživatelů příšerný fotoaparát Yashica Y35 digiFilm je dle uživatelů příšerný fotoaparát
Loni touto dobou byl oznámen fotoaparát Yashica Y35 digiFilm, do kterého se vkládaly jakési digitální filmy. Ty ovlivňovaly, jak se daná fotka převede do JPEGu. Dle uživatelů je ale kvalita fotoaparátů naprosto žalostná.
18.10.2018, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů