www.digimanie.cz
>
>
>

Aktualizace Zoner Photo Studia X přichází s pokročilejší tvorbou fotoknih

Aktualizace Zoner Photo Studia X přichází s pokročilejší tvorbou fotoknih
, , aktualita
Brněnský Zoner přišel s novou aktualizací svého softwaru Photo Studio X. Nová verze se soustředí na tvorbu fotoknih, pro které je tu více systémů rozvržení snímků a jednodušší automatické přizpůsobování.
K oblíbeným
reklama
Zoner Photo Studio X, to zdaleka není jen software pro úpravu fotografií. Velmi důležitou součástí celého projektu je i tvorba různých fotopředmětů, takže není divu, že toto je k dispozici i pro ty uživatele, kteří nemají placenou verzi softwaru. Nejnovější aktualizace programu přináší výrazné vylepšení práce při tvorbě fotoknih. Jejich vytváření by mělo být nyní mnohem jednodušší s pomocí automatických systémů, které se postarají o snazší rozvržení snímků.
 
Zoner Photo Studio X fotoknihy
klikněte pro zvětšení
 
Program tak sám může navrhnout rozvržení celé fotoknihy, vy můžete fotografie různě přeskládávat a vybírat si, zda nový snímek nahradí ten původní, nebo ho doplní. Aplikace pak sama nabídne ta rozložení, která pracují s upraveným počtem snímků. Zoner tvrdí, že je zde 223 způsobů, jak fotografie rozvrhnout. Máme tu i možnost vložení fotografií na libovolnou pozici, Zoner přidal i nové barevné styly. Pokud jde o rozměry, v nabídce je A4 na výšku i na šířku, nechybí ani formát 20×20 cm. Všechny tyto formáty jsou nově k dispozici i v HD kvalitě, což znamená tisk na Canon DreamLabo 5000 a papír s gramáží 250g/m2. Je odolnější proti poškrábání, otiskům prstů, vodě a lepší je i tisk přes dvě stránky.
 
Pokud jde o cenu, všechny fotoknihy ve standardní kvalitě vyjdou na 599 Kč. HD verze vyjdou na 749 Kč, výjimkou je však HD verze ve formátu A4 na šířku, jejíž cena je vyšších 849 Kč.
 
Zdroj: zoner.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět
Společnost Nikon vydala se zpožděním zprávu o svém hospodaření za minulý rok. Není to příliš pozitivní čtení, zejména pokud se týče divize fotoaparátů. Bude se tak dále optimalizovat a hledat alternativní cesty.
30.5.2020, aktualita, Milan Šurkala19 komentářů