www.digimanie.cz
>
>
>

Aktualizace Zoner Photo Studia X přichází s pokročilejší tvorbou fotoknih

Aktualizace Zoner Photo Studia X přichází s pokročilejší tvorbou fotoknih
, , aktualita
Brněnský Zoner přišel s novou aktualizací svého softwaru Photo Studio X. Nová verze se soustředí na tvorbu fotoknih, pro které je tu více systémů rozvržení snímků a jednodušší automatické přizpůsobování.
K oblíbeným
reklama
Zoner Photo Studio X, to zdaleka není jen software pro úpravu fotografií. Velmi důležitou součástí celého projektu je i tvorba různých fotopředmětů, takže není divu, že toto je k dispozici i pro ty uživatele, kteří nemají placenou verzi softwaru. Nejnovější aktualizace programu přináší výrazné vylepšení práce při tvorbě fotoknih. Jejich vytváření by mělo být nyní mnohem jednodušší s pomocí automatických systémů, které se postarají o snazší rozvržení snímků.
 
Zoner Photo Studio X fotoknihy
klikněte pro zvětšení
 
Program tak sám může navrhnout rozvržení celé fotoknihy, vy můžete fotografie různě přeskládávat a vybírat si, zda nový snímek nahradí ten původní, nebo ho doplní. Aplikace pak sama nabídne ta rozložení, která pracují s upraveným počtem snímků. Zoner tvrdí, že je zde 223 způsobů, jak fotografie rozvrhnout. Máme tu i možnost vložení fotografií na libovolnou pozici, Zoner přidal i nové barevné styly. Pokud jde o rozměry, v nabídce je A4 na výšku i na šířku, nechybí ani formát 20×20 cm. Všechny tyto formáty jsou nově k dispozici i v HD kvalitě, což znamená tisk na Canon DreamLabo 5000 a papír s gramáží 250g/m2. Je odolnější proti poškrábání, otiskům prstů, vodě a lepší je i tisk přes dvě stránky.
 
Pokud jde o cenu, všechny fotoknihy ve standardní kvalitě vyjdou na 599 Kč. HD verze vyjdou na 749 Kč, výjimkou je však HD verze ve formátu A4 na šířku, jejíž cena je vyšších 849 Kč.
 
Zdroj: zoner.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik