www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon bude svolávat vadné zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D

Canon bude svolávat vadné zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D
, , aktualita
Digitální zrcadlovky skutečně mohou mít problém se snímacím čipem, jak naznačovala americká půjčovna Lensrentals.com. Společnost Canon tedy v brzké době bude svolávat vadné kusy zrcadlovek k opravě.
K oblíbeným
reklama
Jak jsme vás informovali v minulém týdnu, na internetu se objevily zprávy, že snímací čipy zrcadlovek Canon EOS 750D a EOS 760D mohou být posety zvláštními fleky, což při vyšších clonách může negativně ovlivnit výsledek. Canon se k záležitosti postavil čelem a vydal oficiální stanovisko, že se o problému ví a brzy svolá vadné kusy.


Canon EOS 750D opravený kus


Konkrétně může jít o zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D, jejichž sériové číslo začíná číslicemi "01" nebo "02". Pokud na krytce baterie máte černou tečku (viz obrázek), je zrcadlovka v pořádku, i kdyby byla z této série. Oprava bude pochopitelně zdarma.

Zdroj: canon-europe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech
Společnosti Olympus se finančně hodně daří, podařilo se jí opravdu velmi výrazným způsobem navýšit zisky. Zatímco příjmy rostly jen minimálně, zisk šel na násobky. To bohužel neplatí o divizi fotoaparátů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free
Fotobanka Getty Images mění možnosti licencování vložených fotografií. Už brzy nebude možné kupovat snímky v tradiční Rights-Managed licenci, která tu s námi byla mnoho desítek let. Nově budou k dispozici už jen Royalty-Free snímky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9 Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9
Panasonic přichází s novými firmwary pro svá pokročilá CSC jak systému Micro Four Thirds, tak i full frame řady S. Přidána tak byla u některých modelů podpora CFexpress karet, jinde zase přibyla detekce zvířat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sigma uvádí nativní 24-70mm F2.8 Art pro CSC Sigma uvádí nativní 24-70mm F2.8 Art pro CSC
Sigma v rámci své iniciativy Digital Native představuje speciální verzi 24-70mm F2.8 objektivu pro CSC fotoaparáty. Ty tedy mají jinou konstrukci než obdobné verze pro DSLR a přináší např. i nižší hmotnost.
9.11.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů