www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon bude svolávat vadné zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D

Canon bude svolávat vadné zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D
, , aktualita
Digitální zrcadlovky skutečně mohou mít problém se snímacím čipem, jak naznačovala americká půjčovna Lensrentals.com. Společnost Canon tedy v brzké době bude svolávat vadné kusy zrcadlovek k opravě.
K oblíbeným
reklama
Jak jsme vás informovali v minulém týdnu, na internetu se objevily zprávy, že snímací čipy zrcadlovek Canon EOS 750D a EOS 760D mohou být posety zvláštními fleky, což při vyšších clonách může negativně ovlivnit výsledek. Canon se k záležitosti postavil čelem a vydal oficiální stanovisko, že se o problému ví a brzy svolá vadné kusy.


Canon EOS 750D opravený kus


Konkrétně může jít o zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D, jejichž sériové číslo začíná číslicemi "01" nebo "02". Pokud na krytce baterie máte černou tečku (viz obrázek), je zrcadlovka v pořádku, i kdyby byla z této série. Oprava bude pochopitelně zdarma.

Zdroj: canon-europe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala