www.digimanie.cz
>
>
>

Canon DPP Express pro iOS brzy jen za předplatné

Canon DPP Express pro iOS brzy jen za předplatné
, , aktualita
Software Canon Digital Photo Professional Express pro tablety s operačním systém iOS se brzy dočká významné změny. Z neplacené aplikace se stane placený software pomocí dnes už obvyklé formy předplatného.
K oblíbeným
reklama
Canon v loňském roce představil software Canon Digital Photo Professional Express pro tablety s operačním systém iOS (iPady) a na svých stránkách oznámil, že se od letošního října změní business model. Bezplatná aplikace se totiž od verze 1.2.0 stane placenou, a to formou tradičního předplatného. Pokud tak budete chtít software využívat, bude potřeba pravidelně posílat peněžní platby do Canonu. Kolik bude aplikace stát, není jasné.
 
Canon Digital Photo Professional Express
 
Jasné je však to, že se Canonu aplikace moc nepovedla. Na App Store má hodnocení 1,6 z 5, což už znamená opravdu hodně velkou nespokojenost uživatelů. Ti si stěžují např. na to, že DPP Express umí importovat pouze CR3 a JPEG soubory, ale neumí CR2, s čímž pracuje většina uživatelů (ne každý má nový fotoaparát od Canonu pracující s formátem CR3). Aplikace trpí také na nepříjemné bugy a mnohdy např. nechce importovat snímky kvůli nedostatku místa, přestože je v iPadu mnoho desítek (a někdy i stovek) volných GB paměti. Tak je otázkou, zda si to při takové nespokojenosti vůbec někdo předplatí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře