www.digimanie.cz
>
>
>

Canon DPP Express pro iOS brzy jen za předplatné

Canon DPP Express pro iOS brzy jen za předplatné
, , aktualita
Software Canon Digital Photo Professional Express pro tablety s operačním systém iOS se brzy dočká významné změny. Z neplacené aplikace se stane placený software pomocí dnes už obvyklé formy předplatného.
K oblíbeným
reklama
Canon v loňském roce představil software Canon Digital Photo Professional Express pro tablety s operačním systém iOS (iPady) a na svých stránkách oznámil, že se od letošního října změní business model. Bezplatná aplikace se totiž od verze 1.2.0 stane placenou, a to formou tradičního předplatného. Pokud tak budete chtít software využívat, bude potřeba pravidelně posílat peněžní platby do Canonu. Kolik bude aplikace stát, není jasné.
 
Canon Digital Photo Professional Express
 
Jasné je však to, že se Canonu aplikace moc nepovedla. Na App Store má hodnocení 1,6 z 5, což už znamená opravdu hodně velkou nespokojenost uživatelů. Ti si stěžují např. na to, že DPP Express umí importovat pouze CR3 a JPEG soubory, ale neumí CR2, s čímž pracuje většina uživatelů (ne každý má nový fotoaparát od Canonu pracující s formátem CR3). Aplikace trpí také na nepříjemné bugy a mnohdy např. nechce importovat snímky kvůli nedostatku místa, přestože je v iPadu mnoho desítek (a někdy i stovek) volných GB paměti. Tak je otázkou, zda si to při takové nespokojenosti vůbec někdo předplatí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000 Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000
Kodak uvádí do nabídky svých fotoaparátů dva nové modely. Jedním z nich je outdoorový kompakt WPZ2 se 4× optickým zoomem a rok po prvním představení se dostává do prodeje 102× ultrazoom Pixpro AZ1000.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem
Organický snímač Panasonicu se přetřásá už hodně dlouho a nyní se konečně dostává do reálného produktu. Kamera AK-SHB800 totiž tento čip s 8K rozlišením dostala a s tím jsme se dozvěděli i několik dalších informací.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře
Nikon myslí i na filmaře a plánuje znatelné rozšíření schopností svých CSC fotoaparátů v oblasti videa. Nyní také uvádí speciální video kit, který bude obsahovat např. rekordér Atomos Ninja V a další příslušenství.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele
Společnost Phase One uvedla nový středoformátový fotoaparát XT, který je zaměřen zejména na kompaktní rozměry a možnost využití i pro cestování a krajinářskou fotografii. Navíc bude dodáván s shift objektivem.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů