www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF

Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF
, , aktualita
Znovu se objevují spekulace, že Canon chystá APS-C fotoaparáty s bajonetem RF. Dokonce by mělo jít o trojici modelů pokrývající různé trhy spíše nižšího cenového spektra. Má jít o EOS R7 až EOS R9.
K oblíbeným
reklama
Spekulace o tom, že Canon chystá nové APS-C CSC fotoaparáty s bajonetem RF a nikoli v systému EF-M, neslyšíme zdaleka poprvé. A nutno říci, že to ani není neoprávněné, protože poslední opravdu nové fotoaparáty nebo objektivy systému EOS M/EF-M byly představeny už hodně dávno. Nepočítáme-li mírný upgrade v podobě EOS M50 Mark II, tak je nejnovějším tělem low-endová EOS M200 ze září 2019 a u objektivu jde dokonce o EF-M 32mm F1.4 ze září 2018. To vše nahrává těmto spekulacím. Nyní se tak objevují informace, že bychom se brzy měli dočkat rovnou trojice nových přístrojů, které by měly APS-C senzor a bajonet RF.
 
Canon EOS M50 Mark II
 
Podle posledních "rumors" by mělo jít o low-endový model EOS R9, ten by měl doplnit EOS R8 určený zejména pro vloggery a prozatímním vrcholem nabídky by měl být EOS R7. Otázkou je, zda dává smysl takto moc tříštit nabídku na tři modely, např. proč by měl existovat speciální vloggovací model vedle standardního (standardní by mohl být rovnou vloggovací). Nicméně stále nemáme nic konkrétnějšího a informace o APS-C s bajonetem RF jsou nadále podobně tak nejasné a nejisté jako předtím.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů