www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF

Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF
, , aktualita
Znovu se objevují spekulace, že Canon chystá APS-C fotoaparáty s bajonetem RF. Dokonce by mělo jít o trojici modelů pokrývající různé trhy spíše nižšího cenového spektra. Má jít o EOS R7 až EOS R9.
K oblíbeným
reklama
Spekulace o tom, že Canon chystá nové APS-C CSC fotoaparáty s bajonetem RF a nikoli v systému EF-M, neslyšíme zdaleka poprvé. A nutno říci, že to ani není neoprávněné, protože poslední opravdu nové fotoaparáty nebo objektivy systému EOS M/EF-M byly představeny už hodně dávno. Nepočítáme-li mírný upgrade v podobě EOS M50 Mark II, tak je nejnovějším tělem low-endová EOS M200 ze září 2019 a u objektivu jde dokonce o EF-M 32mm F1.4 ze září 2018. To vše nahrává těmto spekulacím. Nyní se tak objevují informace, že bychom se brzy měli dočkat rovnou trojice nových přístrojů, které by měly APS-C senzor a bajonet RF.
 
Canon EOS M50 Mark II
 
Podle posledních "rumors" by mělo jít o low-endový model EOS R9, ten by měl doplnit EOS R8 určený zejména pro vloggery a prozatímním vrcholem nabídky by měl být EOS R7. Otázkou je, zda dává smysl takto moc tříštit nabídku na tři modely, např. proč by měl existovat speciální vloggovací model vedle standardního (standardní by mohl být rovnou vloggovací). Nicméně stále nemáme nic konkrétnějšího a informace o APS-C s bajonetem RF jsou nadále podobně tak nejasné a nejisté jako předtím.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: červenec 2021 Doporučené fotoaparáty: červenec 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala54 komentářů
Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů
Mobilní telefony dnes mají několik fotoaparátů a jejich objektivy je potřeba chránit před poškrábáním. Corning přichází se sklem Gorilla Glass with DX, které přináší vysokou odolnost i vysokou propustnost světla.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září
Islandský hotel Rangá si připravil zajímavou akci The Night Shift: Lights Catchers Wanted. Nabízí letenky a několikatýdenní ubytování fotografovi, který pro něj nafotí snímky a natočí videa s polární září pro propagační účely.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1 Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1
Pergear uvedl na trh další zajímavý objektiv. Je jím model 60mm f/2.8 Ultra-Macro 2x a jak už napovídá název, nabídne nadprůměrné 2× zvětšení. Dostupný bude prozatím pro 4 CSC bajonety s APS-C senzory a menšími.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC
Společnost Tamron oznámila, že chystá nový ultrazoomový objektiv pro dva APS-C CSC systémy. Konkrétně jde o objektiv 18-300mm a bajonety Sony E a Fujifilm X. Těšit se tak můžeme na velkorysý 16,6× zoom.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů