www.digimanie.cz
>
>
>

Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem

Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem
, , aktualita
Společnost Canon pro některé trhy představila nové instantní fotografické tiskárny IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty jsou zajímavé tím, že samy o sobě obsahují integrovaný fotoaparát, pokročilejší model má i přisvětlovací LED.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s instantními fototiskárnami se objevují nové modely Canon IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty využívají technologii ZINK (Zero Ink), přičemž s rozlišením 314x600 dpi umí vytisknout snímek s rozměry 2"x3" (5,1×7,6 cm) do 50 sekund. Tiskárna IVY CLIQ+2 umí přijímat obrázky ze smartphonu a komunikovat s okolím pomocí bezdrátových rozhraní Bluetooth 4.0 a Wi-Fi s aplikací Canon Mini Print, základní model ale touto funkčností nedisponuje.
 
Canon IVY CLIQ2
 
Dalším rozdílem je integrovaný fotoaparát, kterým je možno také pořizovat snímky. Základní model má 5MPx modul, pokročilejší verze má vyšší 8MPx rozlišení. Fotografie ukládá do JPEGu, video není podporováno. Máme tu blesk, autofokus, velké selfie zrcátko a pokročilý model nabídne i 8 LED pro přisvětlení a samospoušť (3, 5 nebo 10 sekund).
 
Canon IVY CLIQ+2
 
Výsledkem jsou i značně rozdílné ceny. IVY CLIQ2 vyjde na $99,99, pokročilejší varianta IVY CLIQ+2 bude stát $149,99 (v oficiálním obchodě Canon USA je na ně nyní sleva $20). 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0 Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0
Natáčení videa je stále významnější funkcí moderních fotoaparátů a pro profesionální nasazení jsou vyráběny optimalizované objektivy. Takové má v nabídce i Mitakon. Ten představil hned trojici MFT objektivů se světelností T1,0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala