www.digimanie.cz
>
>
>

Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem

Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem
, , aktualita
Společnost Canon pro některé trhy představila nové instantní fotografické tiskárny IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty jsou zajímavé tím, že samy o sobě obsahují integrovaný fotoaparát, pokročilejší model má i přisvětlovací LED.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s instantními fototiskárnami se objevují nové modely Canon IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty využívají technologii ZINK (Zero Ink), přičemž s rozlišením 314x600 dpi umí vytisknout snímek s rozměry 2"x3" (5,1×7,6 cm) do 50 sekund. Tiskárna IVY CLIQ+2 umí přijímat obrázky ze smartphonu a komunikovat s okolím pomocí bezdrátových rozhraní Bluetooth 4.0 a Wi-Fi s aplikací Canon Mini Print, základní model ale touto funkčností nedisponuje.
 
Canon IVY CLIQ2
 
Dalším rozdílem je integrovaný fotoaparát, kterým je možno také pořizovat snímky. Základní model má 5MPx modul, pokročilejší verze má vyšší 8MPx rozlišení. Fotografie ukládá do JPEGu, video není podporováno. Máme tu blesk, autofokus, velké selfie zrcátko a pokročilý model nabídne i 8 LED pro přisvětlení a samospoušť (3, 5 nebo 10 sekund).
 
Canon IVY CLIQ+2
 
Výsledkem jsou i značně rozdílné ceny. IVY CLIQ2 vyjde na $99,99, pokročilejší varianta IVY CLIQ+2 bude stát $149,99 (v oficiálním obchodě Canon USA je na ně nyní sleva $20). 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF
Meike rozšiřuje počet bajonetů, pro které se vyrábí objektiv typu rybí oko, model 8mm f/3.5. Nyní bude k dispozici i pro Nikon Z a Canon RF. Je sice určen pro APS-C, ale na full frame tělech může vytvořit cirkulární efekt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s
Lexar přichází s novými paměťovými kartami microSDXC UHS-I Silver 1066x. Ty sice mají jen UHS-I rozhraní, ale přesto dosahují velmi vysokých přenosových rychlostí při sekvenčním čtení až 160 MB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50 Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50
Lensbaby uvedlo novou generaci svého Spark 2.0. Novinka přináší nastavitelnou 12lamelovou clonu až do F22 a je dodávána s pevným objektivem Sweet 50. Je tedy kompatibilní s celým systémem Optic Swap.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu
Společnost Fujifilm přichází s novým firmwarem verze 4.00 pro svůj APS-C CSC fotoaparát X-T3. Ten významným způsobem vylepšuje autofokus, který by se svým výkonem měl podobat tomu na vlajkové lodi X-T4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF
Už od příchodu Canonu EOS R s novým bajonetem RF se spekuluje o tom, zda Canon přejde na tento bajonet i u APS-C řady, která využívá systém EF-M. Nyní se opět objevují zprávy, že by k tomu mělo dojít.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře