www.digimanie.cz
>
>
>

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv
, , aktualita
České zastoupení spustilo novou trvalou cashback akci, která za určitých podmínek dovolí získat zpět až 27 tisíc Kč za jediný objektiv. V akci jsou objektivy Cinema EF, EF, EF-S, EF-M i elektronický hledáček a adaptér.reklama
Poté, co Canon prodloužil letní cashback akci až do konce srpna, spouští také trvalý cashback na vybrané objektivy. V tomto případě má ale akce své specifika. Musíte si totiž nejprve pořídít některou z vybraných zrcadlovek (EOS 77D a dražší APS-C nebo full frame DSLR modely), CSC fotoaparátů (EOS M5, M6) nebo některou z vybraných videokamer Cinema EOS, případně ME200S-SH. Pak si lze zakoupit objektivy se slevou typu cashback.
 
Canon logo
 
Kompletní seznam, který je téměř nekonečný, najdete na stránkách společnosti Canon. Např. za pevné objektivy Cinema EF lze dostat zpět 8100 Kč, za zoomovací objektivy dokonce 13500 Kč. Akce se týká také klasických objektivů pro full frame zrcadlovky s bajonetem EF, přičemž zpětný bonus začíná na 250 korunách za telezoom EF 75-300mm f/4-5.6 III USM a končí až na 27000 Kč za EF 800mm f/5.6 L IS USM a EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x. Nezapomnělo se ani na EF-S objektivy pro APS-C zrcadlovky, kdy lze získat zpět 270 Kč (EF-S 24mm f/2.8 STM) až 2700 Kč (EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM). V neposlední řadě se cashback týká také EF-M objektivů, adaptéru EF-EOS M a elektronického hledáčku EVF-DC2.
 
Akci Canon označuje jako stálou a o cashback si můžete zažádat až do 90 dní od nákupu. Netýká se objektivů v setech, ale jen zvlášť koupených objektivů. Na jeden zakoupený fotoaparát si lze zažádat o cashback jen na jeden objektiv. Plné znění podmínek najdete na stránkách Canonu CZ.
 
Zdroj: Canon CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Za fotkou mořského koníka s vatovou tyčinkou se skrývá smutný příběh Za fotkou mořského koníka s vatovou tyčinkou se skrývá smutný příběh
Pokud fotografie skrývá i nějaké poselství, je to vždycky plus. Justinu Hofmanovi se povedlo zachytit snímek, který ukazuje stinnou stránku moří a oceánů. Na virální fotografii se mořský koník plavající v odpadcích drží vatové tyčinky do uší. 
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Samsung chystá senzor pro mobily s 1000 fps Samsung chystá senzor pro mobily s 1000 fps
Společnost Samsung nechce za Sony zaostávat a připravuje snímač pro mobilní telefony, který bude schopen záznamu slow motion videa s rychlostí 1000 fps. Jeho výroba se má rozběhnout už velmi brzy. 
Včera,  aktualita, Milan Šurkala,  1 komentář
SDXC Goodram IRDM Pro slibují až 280 MB/s a pSLC čipy SDXC Goodram IRDM Pro slibují až 280 MB/s a pSLC čipy
Společnost Goodram představila nové paměťové karty řad IRDM a IRDM Pro. Ty dosahují vysokých přenosových rychlostí až 280 MB/s a splňují i standard V60 nebo V90 Video Class Speed pro bezproblémové nahrávání 4K videa, případně i 8K.
Včera,  aktualita, Milan Šurkala,  1 komentář
Doporučené fotoaparáty: září 2017 Doporučené fotoaparáty: září 2017
Pokračujeme v cyklu článků pro snadnější výběr fotoaparátů, a to ať se jedná o kompakt, zrcadlovku nebo CSC. Vybíráte tedy nový přístroj? Pojďte se s námi podívat, které modely jsou v jednotlivých kategoriích ty nejlepší.
21.9.2017,  návod, Milan Šurkala,  56 komentářů
WD uvádí G-Drive R-Series, externí SSD pro fotografy WD uvádí G-Drive R-Series, externí SSD pro fotografy
Výrobce pevných disků Western Digital už mimo jiné produkuje i SSD disky. Nově pod značkou G-Technology představil řadu G-Drive R-Series, která je určena zejména pro fotografy a kameramany. Slibuje nadprůměrnou výdrž a kapacitu až do 2 TB. 
19.9.2017,  aktualita, Milan Šurkala