Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv

18.8.2017, Milan Šurkala, aktualita
České zastoupení spustilo novou trvalou cashback akci, která za určitých podmínek dovolí získat zpět až 27 tisíc Kč za jediný objektiv. V akci jsou objektivy Cinema EF, EF, EF-S, EF-M i elektronický hledáček a adaptér.
Poté, co Canon prodloužil letní cashback akci až do konce srpna, spouští také trvalý cashback na vybrané objektivy. V tomto případě má ale akce své specifika. Musíte si totiž nejprve pořídít některou z vybraných zrcadlovek (EOS 77D a dražší APS-C nebo full frame DSLR modely), CSC fotoaparátů (EOS M5, M6) nebo některou z vybraných videokamer Cinema EOS, případně ME200S-SH. Pak si lze zakoupit objektivy se slevou typu cashback.
 
Canon logo
 
Kompletní seznam, který je téměř nekonečný, najdete na stránkách společnosti Canon. Např. za pevné objektivy Cinema EF lze dostat zpět 8100 Kč, za zoomovací objektivy dokonce 13500 Kč. Akce se týká také klasických objektivů pro full frame zrcadlovky s bajonetem EF, přičemž zpětný bonus začíná na 250 korunách za telezoom EF 75-300mm f/4-5.6 III USM a končí až na 27000 Kč za EF 800mm f/5.6 L IS USM a EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x. Nezapomnělo se ani na EF-S objektivy pro APS-C zrcadlovky, kdy lze získat zpět 270 Kč (EF-S 24mm f/2.8 STM) až 2700 Kč (EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM). V neposlední řadě se cashback týká také EF-M objektivů, adaptéru EF-EOS M a elektronického hledáčku EVF-DC2.
 
Akci Canon označuje jako stálou a o cashback si můžete zažádat až do 90 dní od nákupu. Netýká se objektivů v setech, ale jen zvlášť koupených objektivů. Na jeden zakoupený fotoaparát si lze zažádat o cashback jen na jeden objektiv. Plné znění podmínek najdete na stránkách Canonu CZ.
 
Zdroj: Canon CZ


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.