www.digimanie.cz
>
>
>

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv
, , aktualita
České zastoupení spustilo novou trvalou cashback akci, která za určitých podmínek dovolí získat zpět až 27 tisíc Kč za jediný objektiv. V akci jsou objektivy Cinema EF, EF, EF-S, EF-M i elektronický hledáček a adaptér.reklama
Poté, co Canon prodloužil letní cashback akci až do konce srpna, spouští také trvalý cashback na vybrané objektivy. V tomto případě má ale akce své specifika. Musíte si totiž nejprve pořídít některou z vybraných zrcadlovek (EOS 77D a dražší APS-C nebo full frame DSLR modely), CSC fotoaparátů (EOS M5, M6) nebo některou z vybraných videokamer Cinema EOS, případně ME200S-SH. Pak si lze zakoupit objektivy se slevou typu cashback.
 
Canon logo
 
Kompletní seznam, který je téměř nekonečný, najdete na stránkách společnosti Canon. Např. za pevné objektivy Cinema EF lze dostat zpět 8100 Kč, za zoomovací objektivy dokonce 13500 Kč. Akce se týká také klasických objektivů pro full frame zrcadlovky s bajonetem EF, přičemž zpětný bonus začíná na 250 korunách za telezoom EF 75-300mm f/4-5.6 III USM a končí až na 27000 Kč za EF 800mm f/5.6 L IS USM a EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x. Nezapomnělo se ani na EF-S objektivy pro APS-C zrcadlovky, kdy lze získat zpět 270 Kč (EF-S 24mm f/2.8 STM) až 2700 Kč (EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM). V neposlední řadě se cashback týká také EF-M objektivů, adaptéru EF-EOS M a elektronického hledáčku EVF-DC2.
 
Akci Canon označuje jako stálou a o cashback si můžete zažádat až do 90 dní od nákupu. Netýká se objektivů v setech, ale jen zvlášť koupených objektivů. Na jeden zakoupený fotoaparát si lze zažádat o cashback jen na jeden objektiv. Plné znění podmínek najdete na stránkách Canonu CZ.
 
Zdroj: Canon CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Pancake Leica Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH. Pancake Leica Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH.
Spolu s novým APS-C CSC fotoaparátem Leica CL byl představen také nový pancake objektiv Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH. Ten slibuje miniaturní rozměry i hmotnost. Vždyť ta dosahuje hodnoty jen 80 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica CL, nové APS-C CSC dostává hledáček Leica CL, nové APS-C CSC dostává hledáček
Společnost Leica dnes uvedla nový CSC fotoaparát CL s APS-C snímačem a rozlišením 24 megapixelů. Umí natáčet 4K video, dosahovat 10fps sekvenčního snímání a hlavním lákadlem má být elektronický hledáček.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Polaroid chce žalovat Fujifilm kvůli čtvercovému formátu instantních fotek Polaroid chce žalovat Fujifilm kvůli čtvercovému formátu instantních fotek
Společnost Polaroid je známá svými instantními čtvercovými fotografiemi. Podobný formát s bílým rámečkem ale používá i Fujifilm a Polaroid tak nyní hrozí žalobou. Případně by mu stačilo mimosoudní vyrovnání ve výšce několika milionů dolarů. 
20.11.2017, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: listopad 2017 Doporučené fotoaparáty: listopad 2017
Pokračujeme v cyklu článků pro snadnější výběr fotoaparátů, a to ať se jedná o kompakt, zrcadlovku nebo CSC. Vybíráte tedy nový přístroj? Pojďte se s námi podívat, které modely jsou v jednotlivých kategoriích ty nejlepší.
20.11.2017, návod, Milan Šurkala68 komentářů
Pentax v zimním cashbacku vrací až 7800 Kč Pentax v zimním cashbacku vrací až 7800 Kč
Ani Pentax nezůstal pozadu a stejně jako drtivá většina dovozců fotoaparátů, i on má svou akci typu cashback pro letošní zimu. V tomto případě se bude týkat vybraných zrcadlovek a objektivů, kdy za kus můžete dostat zpět až 7800 Kč.
19.11.2017, aktualita, Milan Šurkala