www.digimanie.cz
>
>
>

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv

Canon spouští trvalý cashback, bonus až 27.000 Kč na jediný objektiv
, , aktualita
České zastoupení spustilo novou trvalou cashback akci, která za určitých podmínek dovolí získat zpět až 27 tisíc Kč za jediný objektiv. V akci jsou objektivy Cinema EF, EF, EF-S, EF-M i elektronický hledáček a adaptér.
reklama
Poté, co Canon prodloužil letní cashback akci až do konce srpna, spouští také trvalý cashback na vybrané objektivy. V tomto případě má ale akce své specifika. Musíte si totiž nejprve pořídít některou z vybraných zrcadlovek (EOS 77D a dražší APS-C nebo full frame DSLR modely), CSC fotoaparátů (EOS M5, M6) nebo některou z vybraných videokamer Cinema EOS, případně ME200S-SH. Pak si lze zakoupit objektivy se slevou typu cashback.
 
Canon logo
 
Kompletní seznam, který je téměř nekonečný, najdete na stránkách společnosti Canon. Např. za pevné objektivy Cinema EF lze dostat zpět 8100 Kč, za zoomovací objektivy dokonce 13500 Kč. Akce se týká také klasických objektivů pro full frame zrcadlovky s bajonetem EF, přičemž zpětný bonus začíná na 250 korunách za telezoom EF 75-300mm f/4-5.6 III USM a končí až na 27000 Kč za EF 800mm f/5.6 L IS USM a EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x. Nezapomnělo se ani na EF-S objektivy pro APS-C zrcadlovky, kdy lze získat zpět 270 Kč (EF-S 24mm f/2.8 STM) až 2700 Kč (EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM). V neposlední řadě se cashback týká také EF-M objektivů, adaptéru EF-EOS M a elektronického hledáčku EVF-DC2.
 
Akci Canon označuje jako stálou a o cashback si můžete zažádat až do 90 dní od nákupu. Netýká se objektivů v setech, ale jen zvlášť koupených objektivů. Na jeden zakoupený fotoaparát si lze zažádat o cashback jen na jeden objektiv. Plné znění podmínek najdete na stránkách Canonu CZ.
 
Zdroj: Canon CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Letní cashback Nikonu vrací i 7500 Kč Letní cashback Nikonu vrací i 7500 Kč
Ani společnost Nikon nezapomněla na své zákazníky a připravila si pro ně cashback akci. Ta se týká fotoaparátů i mnoha objektivů. Maximálním bonusem, který vám může být vyplacen, je 7500 Kč za zrcadlovku Nikon D7500.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala
Instagram dosáhl mety 1 miliardy uživatelů Instagram dosáhl mety 1 miliardy uživatelů
Instagram je natolik populární sociální sítí pro sdílení fotografií, že se jí podařilo překonat metu jedné miliardy uživatelů. V rámci společnosti Facebook, která jej vlastní, jde už o několikátou miliardovou aplikaci.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené fotoaparáty: červen 2018 Doporučené fotoaparáty: červen 2018
Pokud vybíráte nový fotoaparát, může být dost těžké se v nabídce kompaktů, CSC fotoaparátů a zrcadlovek vůbec vyznat. Proto je zde náš pravidelný průvodce, který vás nasměruje k tomu nejlepšímu, co lze v jednotlivých kategoriích sehnat.
22.6.2018, návod, Milan Šurkala41 komentářů
Adobe má další rekordní čtvrtletí, příjmy opět vzrostly Adobe má další rekordní čtvrtletí, příjmy opět vzrostly
Společnosti Adobe se velmi daří. Přechod na předplatné se vyplácí, přestože mnoho lidí vyjadřuje nespokojenost a firmě meziročně rostou příjmy o zhruba čtvrtinu. Produkty Creative přitom tvoří více než polovinu příjmů.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Umělá inteligence Nvidie vytváří slow-motion videa Umělá inteligence Nvidie vytváří slow-motion videa
Pokud váš fotoaparát nebo telefon neumí zpomalená (slow-motion) videa nebo je chcete zpomalit ještě více, má pro vás Nvidia řešení. Její systém umělé inteligence totiž dokáže zpomalovat videa s překvapivě dobrým výsledkem.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře