www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon spustil kampaň na kamerku IVY REC na Indiegogo

Canon spustil kampaň na kamerku IVY REC na Indiegogo
, , aktualita
Canon se odhodlal k velmi zvláštní věci. Jeho nový fotoaparát IVY REC se totiž objevil nejprve na crowdfundingovém serveru Indiegogo. Brzké příspěvky budou mít k dispozici fotoaparát s 30% slevou.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon provedla něco nečekaného a jeden ze svých dalších fotoaparátů se snaží protlačit pomocí kampaně na serveru Indiegogo, tedy crowdfundingem. Zda tím Canon jen testuje zájem o nový koncept fotoaparát IVY REC, to se můžeme jen dohadovat. Každopádně víme, že se jedná o maličký přístroj, který svým tvarem připomíná spíše USB klíčenku než fotoaparát. Nemá žádný displej, takže pokud chcete vidět náhled snímku před vyfocením, musíte se připojit pomocí telefonu, aplikace CanonMini Cam App a bezdrátového rozhraní Wi-Fi. Dalším podporovaným rozhraním je také Bluetooth, zde to ale asi bude bez náhledu
 
Canon IVY REC
 
Poněvadž má fotoaparát také jakési "ouško", to se dá použít jako průhledový hledáček pro odhad kompozice (velký problém bude s úhlem záběru, ten odhadnete těžko). Canon IVY REC je vybaven maličkým 1/3" CMOS snímačem z telefonu s rozlišením 13,0 MPx. Ten umí také natáčet Full HD video 1080p60. Výrobce slibuje také odolnost vůči pádu a vodě (v hloubce 1 metr vydrží po dobu 30 minut. Zatím lze jen vyjádřit zájem a na stránce projektu není možnost příspěvků, každopádně ti, kteří pak budou mezi prvními, budou mít 30% slevu.
 
Canon IVY REC
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount
Nikon nás pravidelně informuje o připravovaných objektivech pro svůj nový Z-Mount a nyní už víme plány až do roku 2021. Dostane se na pevná světelná skla, zoomy, ultrazoomy a dokonce i pancake objektivy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl IVY REC, malý fotoaparát ve formě klíčenky Canon uvedl IVY REC, malý fotoaparát ve formě klíčenky
Na začátku léta oznámila společnost Canon svůj nový fotoaparát IVY REC, který má tvar a velikost typickou spíše pro USB klíčenky. Karabina pro připnutí fotoaparátu pak může sloužit i jako průhledový hledáček.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotoaparáty v Apple iPhone 11 Pro (Max) stojí $73,5 Fotoaparáty v Apple iPhone 11 Pro (Max) stojí $73,5
Server TechInsights rozebral 512GB smartphone Apple iPhone 11 Pro Max, aby zjistil, kolik vlastně stojí součástky do něj. Hodnotu spojenou s focením vyčíslil na $73,5 a jde tak o nejdražší položku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Setové objektivy Nikkor Z 16-50mm a 50-250mm pro APS-C Setové objektivy Nikkor Z 16-50mm a 50-250mm pro APS-C
Spolu s fotoaparátem Nikon Z50, který je vstupem do APS-C CSC fotoaparátů od Nikonu, se objevily také první dva setové objektivy Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR a Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Selfie v indické přehradě: 4 mrtví a konec nového sňatku Selfie v indické přehradě: 4 mrtví a konec nového sňatku
Pořizování selfie snímků už vedlo k mnoha tragickým úmrtím. Naprosto v tomto vede Indie a před pár dny byl navýšen počet obětí o další čtyři. Mladý pár a několik příbuzných se začalo topit v přehradě, zachránili se jen někteří.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře