www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs

Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
, , aktualita
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
K oblíbeným
reklama
Opět tu máme další "rumors", tedy neoficiální zprávy o tom, co se prý chystá. Internetem totiž začíná kolovat informace, že si Canon chystá nový full frame CSC fotoaparát Canon EOS Rs. Ten by měl být zajímavý zejména svým senzorem, který má dle těchto informací nabídnout vskutku vysoké rozlišení 75 MPx. Přitom se hovoří o tom, že bude optimalizován na vysoký dynamický rozsah, což je oblast, ve které Canon už roky více či méně ztrácí proti konkurenci.
 
Canon EOS R
 
Také se tu má objevit dva sloty pro paměťové karty, joystick a procesor Digic 9, který by měl mít i nový EOS-1D X Mark III. EOS Rs, pokud se tak vůbec bude jmenovat, by se měl objevit v září 2020. Spekuluje se také nad hybridním fotoaparátem ve stylu řady EOS-1 v podobě CSC modelu kompatibilního s objektivy RF i zrcadlovkovými EF. Jak toho chce Canon dosáhnout, a zda vůbec, ukáže až budoucnost.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková