www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs

Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
, , aktualita
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
K oblíbeným
reklama
Opět tu máme další "rumors", tedy neoficiální zprávy o tom, co se prý chystá. Internetem totiž začíná kolovat informace, že si Canon chystá nový full frame CSC fotoaparát Canon EOS Rs. Ten by měl být zajímavý zejména svým senzorem, který má dle těchto informací nabídnout vskutku vysoké rozlišení 75 MPx. Přitom se hovoří o tom, že bude optimalizován na vysoký dynamický rozsah, což je oblast, ve které Canon už roky více či méně ztrácí proti konkurenci.
 
Canon EOS R
 
Také se tu má objevit dva sloty pro paměťové karty, joystick a procesor Digic 9, který by měl mít i nový EOS-1D X Mark III. EOS Rs, pokud se tak vůbec bude jmenovat, by se měl objevit v září 2020. Spekuluje se také nad hybridním fotoaparátem ve stylu řady EOS-1 v podobě CSC modelu kompatibilního s objektivy RF i zrcadlovkovými EF. Jak toho chce Canon dosáhnout, a zda vůbec, ukáže až budoucnost.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Unsplash uvolnil dataset 2 milionů bezplatných snímků např. pro vývoj AI Unsplash uvolnil dataset 2 milionů bezplatných snímků např. pro vývoj AI
Fotobanka Unsplash je mezi mnohými fotografy nenáviděna, protože jiní autoři zde dávají snímky k bezplatnému použití. Nyní navíc uvolňuje ke stažení dataset 2 milionů snímků v jednom velkém archivu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze
Ničivý výbuch v hlavním městě státu Libanon - Bejrútu - překvapil tamější obyvatele zcela nečekaně. Na náměstí nedaleko epicentra v přístavu zrovna pózovala pro své svatební fotografie nevěsta, fotograf zaznamenal tlakovou vlnu.
7.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty
Focení selfie sice vypadá jednoduše, v praxi jde ale o náramně nebezpečnou disciplínu. Zemřelo a zranilo se při ní už spousta lidí, často také dochází k poškození majetku. V Itálii takto jeden Rakušan poničil sochu v muzeu.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi
Společnosti Nikon se v posledním čtvrtletí vůbec nedařilo. Koronavirová pandemie měla dle slov společnosti enormní dopad na hospodaření a zaznamenaná poklesy příjmů jsou opravdu velmi dramatické.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC
Společnost Sigma rozšířila nabídku svých objektivů pro CSC systémy novým modelem 85mm F1.4 DG DN Art. Vysoce světelný portrétní objektiv bude k mání nejen pro bajonet E-Mount, ale také pro L-Mount.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář