www.digimanie.cz
>
>
>

Canon uvádí letní a studentský cashback

Canon uvádí letní a studentský cashback
, , aktualita
Společnost Canon spustila v těchto dnech hned dva cashbacky. Ten letní se týká objektivů, fotoaparátů i jednoho blesku a vrací až 7700 Kč. Druhý je platný jen pro studenty, zahrnuje více produktů a nabídne maximálně 7600 Kč.
K oblíbeným
reklama
Cashbacky se už zabydlely na českém trhu a společnost Canon přichází rovnou se dvěma dalšími. Jako první tu máme Letní cashback, který potrvá od 1. dubna do 31. srpna 2020 a nárok na vrácení peněz mohou zákazníci vznést nejpozději do 30. září 2020. Akce se týká některých zrcadlovek, CSC fotoaparátů, profesionálních kompaktů, objektivů a jednoho blesku. Maximální možná výplata činí 7700 Kč. Seznam produktů a částky najdete na stránkách akce.
 
Canon logo
 
Speciálně pro studenty starší 18 let s průkazem ISIC je tu Studentský cashback. Ten má shodné trvání jako ten letní, množství produktů je ale výrazně širší. Máme zde zrcadlovkové objektivy EF i EF-S, dále CSC objektivy EF-M (nikoli však RF), gripy i elektronický hledáček, ve výčtu najdeme i profesionální kompakty a ultrazoomy, nechybí pak ani videokamery. Maximální výplatou je zde 7600 Kč za Canon EOS C200 a EOS C100 Mark II. I zde je seznam zveřejněn na stránkách akce.
 
Velkou zajímavostí je také kalkulačka cashbacků. Náramně užitečná věc. Na této stránce si totiž vyberete jen produkt a automaticky se vám zobrazí, jaké cashbacky lze k danému produktu získat, v jaké výši, a také se dozvíte, jakou dobu trvání mají tyto cashbacky.
 
Zdroj: TZ Canon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Meike přišlo s objektivem 35mm f/1.7 pro Nikon Z Meike přišlo s objektivem 35mm f/1.7 pro Nikon Z
Společnost Meike přichází s další novinkou do svého výrobního programu. Je jím objektiv 35mm f/1.7, který je nyní určen i pro CSC fotoaparáty Nikon Z, i když jen pro APS-C formát. Full frame verze ho tak musí používat s ořezem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikony Z6 II a Z7 II ohlášeny na 14.10, objevily se i firmwary pro Z5, Z6 a Z7 Nikony Z6 II a Z7 II ohlášeny na 14.10, objevily se i firmwary pro Z5, Z6 a Z7
Nové full frame CSC fotoaparáty od Nikonu byly oficiálně potvrzeny. Výrobce vydal teaser, který láká na jejich uvedení 14. října letošního roku. Jména budou jiná, než se očekávala, půjde o Nikony Z6 II a Z7 II.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Meyer Optik Görlitz inovuje a uvádí nový Trioplan 50mm F2.8 II Meyer Optik Görlitz inovuje a uvádí nový Trioplan 50mm F2.8 II
Meyer Optik Görlitz významně omezil výrobní program a chce nechat jen smyspluplné objektivy. Jedním z nich je inovovaný model Trioplan 50mm F2.8 II, který dostal vylepšenou optickou konstrukci při zachování charakteristického bokehu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cine objektivy Laowa přichází nově i pro Canon RF Cine objektivy Laowa přichází nově i pro Canon RF
Bajonet Canon RF se může brzy stát jedním z běžných standardů používaných pro profesionální kamery, kde by mohl nahradit Canon EF. Canon má novou kameru s tímto bajonetem, Venus Optics pak nové objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů