www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon zvažuje high-endový EOS RX se stabilizací čipu

Canon zvažuje high-endový EOS RX se stabilizací čipu
, , aktualita

Zástupci společnosti Canon se nechali slyšet, že zvažují high-endový full frame CSC fotoaparát řady EOS R. Ten by měl mít Canonem dosud odmítanou mechanickou stabilizaci snímače (IBIS) i další novinky. 

K oblíbeným
reklama
Společnost Canon byla vždycky velkým zastáncem optické stabilizace. Vypadá to však, že mechanické stabilizaci senzoru (IBIS) dá přeci jen šanci. Duální stabilizace (kombinace mechanické a optické) se totiž ukazují být skutečně nesmírně efektivními a dosahují účinků, o kterých si čistě optické stabilizace mohou nechat jenom zdát. Zástupci společnosti Canon totiž řekli, že se uvažuje o vývoji high-endového full frame CSC těla, které by mělo mít několik vlastností, jež u řady EOS R dosud nebyly.
 
Canon EOS R
 
Předně by to měla být již zmíněná mechanická stabilizace, která by následně znatelně zlepšila kvalitu natáčení videa především s nestabilizovanými objektivy (obzvlášť při současné práci digitální stabilizace). Dále se hovořilo o tom, že by tu měly být i dva sloty pro paměťové karty. Jméno novinky je zatím ve hvězdách, neoficiálně se mluví o Canonu EOS RX. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh představil HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW Ricoh představil HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW
Ricoh už několikrát hovořil o příchodu vysoce světelného pevného objektivu HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW. Nyní se oficiálně představuje a nabídne např. výkonnější zaostřovací motorek SDM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samyang AF 85mm F1.4 nyní i pro bajonet Canon RF Samyang AF 85mm F1.4 nyní i pro bajonet Canon RF
Samyang představil svůj vysoce světelný objektiv AF 85mm f/1.4 nově i pro bajonet Canon RF, tedy full frame CSC fotoaparáty od Canonu. Jak už napovídá název, bude mít i automatické zaostřování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm také umožňuje použít fotoaparáty jako webkameru Fujifilm také umožňuje použít fotoaparáty jako webkameru
Koncem dubna uvolnila společnost Canon software, který dovolil používat fotoaparáty jako webkameru. Nyní se přidává Fujifilm, který takovou funkci dal deseti svým CSC fotoaparátům včetně středoformátů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl levný, lehký a širokoúhlý Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 Panasonic uvedl levný, lehký a širokoúhlý Lumix S 20-60mm F3.5-5.6
Panasonic představil další objektiv pro svůj nový full frame systém. Jde o Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 (S-R2060), který nabídne velmi širokoúhlou 20mm ohniskovou vzdálenost. Je také poměrně lehký a levný.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Sony uvedlo ZV-1, malý 1,0" kompakt cílený na vloggery Sony uvedlo ZV-1, malý 1,0" kompakt cílený na vloggery
V posledních dnech se často mluvilo o novém kompaktu Sony ZV-1, který měl být určen pro vloggery. Nyní se tento fotoaparát skutečně představuje. Nabídne 1,0" čip, kvalitní mikrofon i zdířku pro ten externí, nechybí ani výklopný displej.
27.5.2020, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů