Case Logic a nová řada pouzder pro kamery a fotoaparáty

Case Logic a nová řada pouzder pro kamery a fotoaparáty
, , aktualita
Společnost Case Logic představila nová pouzdra pro vaše fotoaparáty a videokamery. Mezi ty patří pouzdra řady PSL, SCB, SLRA a nakonec ECB. Vybrat si prý mohou sportovně založení uživatelé, milovníci módy i ti, kteří nenosí s sebou zrovna malou výbavu.
K oblíbeným
reklama
Jako první se ukazují pouzdra řady PSL. Jedná se o sportovní pouzdra s exteriérem Poly-Gucci a podšívkou z lycry, což má zajistit ochranu i citlivých částí přístroje. Pouzdra se uzavírají klasicky utahovací šňůrkou a díky karabince je možné upevnit je k páskům, batohu, atp.
Řada SCB je určena zase pro ty, kteří chtějí, aby se pouzdro dobře vyjímalo navenek. Pouzdra využívají kombinace plátna a kůže společně s polstrováním pro ochranu přístroje. Vzhled doplňuje designový potisk a funkčnost zase malá kapsa pro paměťové karty. Šňůrky jsou zde dvoubarevné a náhradní karabina také umožňuje více způsobů nošení.
Dále je tu řada SLRA, pokračovatel řady SLR. Ta splňuje požadavky pro větší zařízení s rozsáhlejším příslušenstvím. Jsou zde tedy pouzdra pro stativy, objektivy, paměťové karty nebo i kapsa na láhev. Oceníte především dobré polstrování, vodotěsnost a extra úložné prostory v horní části pouzder. A nakonec řada ECB zahrnuje barevná a nárazuvzdorná pouzdra pro mladší generace. Je zde využita lycra, elastické popruhy a také šňůrka na zápěstí.

Zdroj: Case Logic
Nejnovější články
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře