Case Logic a nová řada pouzder pro kamery a fotoaparáty

Case Logic a nová řada pouzder pro kamery a fotoaparáty
, , aktualita
Společnost Case Logic představila nová pouzdra pro vaše fotoaparáty a videokamery. Mezi ty patří pouzdra řady PSL, SCB, SLRA a nakonec ECB. Vybrat si prý mohou sportovně založení uživatelé, milovníci módy i ti, kteří nenosí s sebou zrovna malou výbavu.
K oblíbeným
reklama
Jako první se ukazují pouzdra řady PSL. Jedná se o sportovní pouzdra s exteriérem Poly-Gucci a podšívkou z lycry, což má zajistit ochranu i citlivých částí přístroje. Pouzdra se uzavírají klasicky utahovací šňůrkou a díky karabince je možné upevnit je k páskům, batohu, atp.
Řada SCB je určena zase pro ty, kteří chtějí, aby se pouzdro dobře vyjímalo navenek. Pouzdra využívají kombinace plátna a kůže společně s polstrováním pro ochranu přístroje. Vzhled doplňuje designový potisk a funkčnost zase malá kapsa pro paměťové karty. Šňůrky jsou zde dvoubarevné a náhradní karabina také umožňuje více způsobů nošení.
Dále je tu řada SLRA, pokračovatel řady SLR. Ta splňuje požadavky pro větší zařízení s rozsáhlejším příslušenstvím. Jsou zde tedy pouzdra pro stativy, objektivy, paměťové karty nebo i kapsa na láhev. Oceníte především dobré polstrování, vodotěsnost a extra úložné prostory v horní části pouzder. A nakonec řada ECB zahrnuje barevná a nárazuvzdorná pouzdra pro mladší generace. Je zde využita lycra, elastické popruhy a také šňůrka na zápěstí.

Zdroj: Case Logic
reklama
Nejnovější články
Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD
Fotobanka Shutterstock patří k největším ve svém oboru a nyní slaví velký milník. Od roku 2004 totiž fotografům na provizích vyplatila více než jednu miliardu dolarů. Za prvních 11 měsíců letošního roku to bylo přes 145 milionů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala28 komentářů
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
9.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala30 komentářů