Case Logic SLRA: nová řada produktů pro majitele zrcadlovek

Case Logic SLRA: nová řada produktů pro majitele zrcadlovek
, , aktualita
Nová řada produktů SLRA společnosti Case Logic je již dle názvu zaměřená pro majitele zrcadlovek, čítá například pouzdra pro objektivy nebo stativy.
K oblíbeným
reklama
Case Logic nově na českém trhu nabízí doplňkové produkty řady SLRA pro digitální zrcadlovky. K dispozici jsou pouzdra na objektivy nebo stativy, vše ve třech velikostech, v nabídce nechybí ani pouzdro na paměťové karty, pás na příslušenství a dokonce i držák na láhev připevnitelné k již zmíněnému pásu popruhu taška nebo třeba batohu.Konkrétní nabídka tedy činí tři pouzdra na objektivy. Malé pouzdro SLRA1 má stát 529 Kč, střední SLRA2 649 Kč a velké SLRA3 pak 799 Kč. Dále to je trojice pouzder na stativ. Nabídka začíná modelem SLRA5 pro 14" stativy za cenu 549 Kč, dále pokračuje modelem SLRA6 až pro 21" stativy za 799 Kč a končí typem SLRA7 pro 27" stativy za 1049 Kč.Case Logic pak nabízí ještě zásobník na paměťové karty SLRA4, za nějž si účtuje 219 Kč, dále pás na příslušenství SLRA8 za 399 Kč a již zmíněný držák na láhev SLRA9, který stojí 269 Kč.
Zdroj: TZ Case Logic
reklama
Nejnovější články
Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4 Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4
Společnost Canon má další patent na zajímavý objektiv. Tentokrát je to vysoce světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 135 mm. Jeho světelnost má činit F1,4 a je určen pro nové full frame CSC fotoaparáty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla M10 Monochrom s novým 40MPx čipem Leica uvedla M10 Monochrom s novým 40MPx čipem
Společnost Leica uvedla na trh nový dálkoměrný fotoaparát M10 Monochrom, který je docela zajímavý. Má monochromatický snímač bez Bayerovy masky, jehož rozlišení bylo zvýšeno na 40 megapixelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček
Nový CSC fotoaparát Fujifilm X-Pro3 má patrně nemalý problém. Stále větší množství uživatelů si totiž stěžuje na problematické chování elektronického hledáčku, jehož jas není konzistentní a přeskakuje.
19.1.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z
Techart představil další zajímavý adaptér. Tentokrát jde o model TZC-01, který je určen pro fotoaparáty Nikon Z a umožňuje použití objektivů Canon EF. Navíc podporuje kompletní komunikaci s tělem, tedy i stabilizaci, autofokus a další.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář