Case Logic SLRA: nová řada produktů pro majitele zrcadlovek

Case Logic SLRA: nová řada produktů pro majitele zrcadlovek
, , aktualita
Nová řada produktů SLRA společnosti Case Logic je již dle názvu zaměřená pro majitele zrcadlovek, čítá například pouzdra pro objektivy nebo stativy.
K oblíbeným
reklama
Case Logic nově na českém trhu nabízí doplňkové produkty řady SLRA pro digitální zrcadlovky. K dispozici jsou pouzdra na objektivy nebo stativy, vše ve třech velikostech, v nabídce nechybí ani pouzdro na paměťové karty, pás na příslušenství a dokonce i držák na láhev připevnitelné k již zmíněnému pásu popruhu taška nebo třeba batohu.Konkrétní nabídka tedy činí tři pouzdra na objektivy. Malé pouzdro SLRA1 má stát 529 Kč, střední SLRA2 649 Kč a velké SLRA3 pak 799 Kč. Dále to je trojice pouzder na stativ. Nabídka začíná modelem SLRA5 pro 14" stativy za cenu 549 Kč, dále pokračuje modelem SLRA6 až pro 21" stativy za 799 Kč a končí typem SLRA7 pro 27" stativy za 1049 Kč.Case Logic pak nabízí ještě zásobník na paměťové karty SLRA4, za nějž si účtuje 219 Kč, dále pás na příslušenství SLRA8 za 399 Kč a již zmíněný držák na láhev SLRA9, který stojí 269 Kč.
Zdroj: TZ Case Logic
Nejnovější články
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
21.8.2019, aktualita, Kateřina Hoferková