www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Cashback na Canon EOS 5D Mark III nebo makro objektivy a příslušenství

Cashback na Canon EOS 5D Mark III nebo makro objektivy a příslušenství
, , aktualita
Další cashback akce Canonu se týká full frame zrcadlovky Canon EOS 5D Mark III, vybraných makro objektivů nebo makro blesků. Na zakoupení produktů máte čas do konce letošního dubna a zpět můžete získat až 8000 Kč.
K oblíbeným
reklama
V průběhu března a dubna (od 3. března 2015 do 29. dubna 2015 včetně) poběží další cashback akce Canonu, která doplní tu stávající na EOS 7D Mark II. Produkt musí být zakoupen ve vybraných evropských zemích, jejichž seznam je na stránkách společnosti Canon. Tam najdete i pravidla akce. O peníze zpět si můžete zažádat do 6. května 2015, tedy jen týden po skončení akce. Cashback lze získat pouze na jeden z produktů a nabídku nelze kombinovat s jinými akcemi.


Canon EOS 5D Mark III


Akce se týká následujících produktů:
  • EOS 5D Mark III - 8000 Kč
  • EF 100mm f/2.8 L Macro IS USM - 3000 Kč
  • EF 100mm f/2.8 Macro USM - 1600 Kč
  • EF-S 60mm f/2.8 Macro USM - 1600 Kč
  • Speedlite MT-24EX - 3000 Kč
  • Speedlite MR-14EX II - 1600 Kč

Zdroj: Canon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Doporučené fotoaparáty: červen 2019 Doporučené fotoaparáty: červen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, návod, Milan Šurkala50 komentářů
Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR
Společnost Canon zveřejnila video, ve kterém vysvětluje, proč mohou mít CSC fotoaparáty snáze opticky kvalitnější objektivy než digitální zrcadlovky při menších rozměrech. Vše závisí na vzdálenosti senzoru od objektivu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala22 komentářů
Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright
Americké soudnictví je často terčem vtipů, neboť v této zemi netušených soudních možností lze žalovat snad naprosto všechno. Poslední případ z Texasu pak ukázal, že může být dokonce legální porušovat copyright.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala