www.digimanie.cz
>
>
>
>

Čtyři ocenění EISA 2014-2015 pro Panasonic, 3 pro fotoaparáty

Čtyři ocenění EISA 2014-2015 pro Panasonic, 3 pro fotoaparáty
, , aktualita
Také Panasonic byl na letošních cenách EISA 2014-2015 hodně úspěšný a dostal celkem čtyři ocenění, z čehož tři putovaly na adresu fotoaparátů. Jde o nejlepší pokročilý kompakt, cestovní kompakt a fotoaparát pro fotografie i video.
K oblíbeným
reklama
Společnost Panasonic patřila na letošních cenách EISA 2014-2015 k těm úspěšnějším, vždyť získala čtyři ocenění. Z nefotografických cen tu máme nejlepší BluRay přehrávač DMP-BDT700, další tři ceny se už týkají fotoaparátů. Nejlepší pokročilým kompaktem je pro letošek ultrazoom Panasonic Lumix FZ1000. Ten je prvním kompaktem se 4K videozáznamem. Nabídne velký 1" CMOS BSI snímač s rozlišením 20 megapixelů, data mohou být ukládána nejen do JPEGu, ale i RAWu. Objektiv Leica DC Vario-Elmarit nabídne ohniskový rozsah 25 až 400 milimetrů a velmi dobrou světelnost F2,8 až F4,0. K dispozici je rychlý autofokus i bezdrátové připojení Wi-Fi s podporou NFC.


Panasonic Lumix FZ1000


Nejlepším fotoaparátem vhodným pro fotografování i video se letos stal Panasonic Lumix GH4. Je vybaven 16MPx Live MOS snímačem, který zvládne profesionální záznam 4K videa. Snímkovací frekvence lze u různých rozlišení měnit od 2 fps až po 96 fps u zpomalených videosekvencí. Samozřejmostí je podpora externího mikrofonu. K dispozici je i nekomprimovaný HDMI výstup v rozlišení 4K. Najdete tu OLED hledáček, 3" displej a tělo z hořčíkových slitin pro zvýšenou odolnost.


Panasonic Lumix GH4


Nejlepším cestovním kompaktem se stal Panasonic Lumix TZ60. Tento model je vybaven elektronickým hledáčkem a objektivem Leica s 30× optickým zoomem v rozsahu 24 až 720 milimetrů a světelností F3,3 až F6,4. K dispozici je hybridní optická stabilizace, která pracuje v 5 osách a významně tak zlepšuje natáčení videosekvencí. Nechybí ani GPS a Wi-Fi s NFC.


Panasonic Lumix TZ60


Zdroj: www.eisa.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala