www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Cyklistická fotosoutěž Nokie na Facebooku

Cyklistická fotosoutěž Nokie na Facebooku
, , aktualita
Jestli rádi jezdíte na kole a rádi také fotíte, je tu pro vás cyklistická fotografická soutěž společnosti Nokia pořádaná na Fabebooku. Stačí vyfotit vaše oblíbené místo při cyklistických výletech a odeslat jej do soutěže.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nokia připravila novou fotosoutěž pro všechny milovníky ježdění na kole i pěších výletů. Stačí, když vyfotíte místo, kam velmi rádi chodíte nebo jezdíte na kole. Napište, kde se ono místo nachází a také důvod, proč je pro vás tak přitažlivé.

Fotografie lze odeslat na mail nokia_cz@hotmail.cz a fotografie budou uveřejněny na facebookové stránce Nokie. Dva výherci obdrží nabíječku na kolo Nokia DC-14, dalších 10 soutěžících získá univerzální pouzdro Nokia CP-532. Uzávěrka soutěže je 20. dubna 2012, ve středu 25. dubna pak budou vyhlášeni vítězové. Více informací najdete na facebookové stránce společnosti Nokia.

Zdroj: www.nokia.cz
Nejnovější články
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář