www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Cyklistická fotosoutěž Nokie na Facebooku

Cyklistická fotosoutěž Nokie na Facebooku
, , aktualita
Jestli rádi jezdíte na kole a rádi také fotíte, je tu pro vás cyklistická fotografická soutěž společnosti Nokia pořádaná na Fabebooku. Stačí vyfotit vaše oblíbené místo při cyklistických výletech a odeslat jej do soutěže.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nokia připravila novou fotosoutěž pro všechny milovníky ježdění na kole i pěších výletů. Stačí, když vyfotíte místo, kam velmi rádi chodíte nebo jezdíte na kole. Napište, kde se ono místo nachází a také důvod, proč je pro vás tak přitažlivé.

Fotografie lze odeslat na mail nokia_cz@hotmail.cz a fotografie budou uveřejněny na facebookové stránce Nokie. Dva výherci obdrží nabíječku na kolo Nokia DC-14, dalších 10 soutěžících získá univerzální pouzdro Nokia CP-532. Uzávěrka soutěže je 20. dubna 2012, ve středu 25. dubna pak budou vyhlášeni vítězové. Více informací najdete na facebookové stránce společnosti Nokia.

Zdroj: www.nokia.cz
reklama
Nejnovější články
Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD
Fotobanka Shutterstock patří k největším ve svém oboru a nyní slaví velký milník. Od roku 2004 totiž fotografům na provizích vyplatila více než jednu miliardu dolarů. Za prvních 11 měsíců letošního roku to bylo přes 145 milionů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala28 komentářů
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
9.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala30 komentářů