23.11.2016, Milan Šurkala, aktualita

Letošní ročník fotosoutěže Czech Press Photo 2016 vyhrál Michal Šula z Mafry. Snímek zachycuje protesty proti návštěvě čínského prezidenta z konce letošního března. Výstava snímků potrvá až do 30. ledna 2017.

reklama
Nerozumím CPP | od: G-Tučňák (6)  27.11.201611:55
Ne, nějak tomu celému nerozumím. Myslel jsem, že rozdíl mezi ­"tiskem­" a ­"tiskovým fotografem­" je v tom, že zatímco tisk je ve správnou chvíli na správném mstě, fotograf to navíc umí i vyfotit.
Za mě palec dolů...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Socialistické umění | od: rousini (205)  25.11.20169:48
Hrozně zajímavá kompozice, čtyři páry nohou a hlavní motiv bez hlavy. Ano hlava zde není potřeba, je to propaganda, výplach kebule.
Tím nemám nic proti autorovi, ono udělat momentku vyžaduje hlavně souběh situací a to se třeba na daném mítinku nemusí naskytnout ani jednou. Tady nevidím ani emoce ve tváři, ani dynamiku děje ani charismatickou postavu. Nic. Statická machule s vlajkama a autor nevědomky posloužil jako prodejná děva propagandě. Porotě fuj...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
no co no, kavárna, co nechápete )))))) | od: FotoZemek (611)  25.11.20167:29
Kdyby byla SPP za komančů, vyhrávali by první máje, umounění kombajnéři, horníci, rozzářené tváře pionýrů ­)­)­)­)­)­)­)
Každá banda má svoje slouhy, přece si nemyslíte, že se budou media v ,,kapitalismu,, zabývat bídou i když v této zemi žije z ruky do huby víc jak 40% obyvatel ? Národu je třeba namlátit do hlav, že mu hrozí nebezpečí jinak by se mohl ptát, kam třeba mizí těch cca 4­-500mld které se tu vyprodukují a neinvestují, které se na jeho blahu nepodílejí.
Líbit se vám to může nebo nemusí, mě ne, já vím, že tato fotka by se do soutěží PSA, nebo FIAP nedostala ani přes první porotu ........
Tečka ;­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(0)
Re: no co no, kavárna, co nechápete )))))) | od: Kabe (786)  3.12.20161:41
...jen tak mimo...v prumeru se tu mame skvele....a za ziti z ruky do huby si vetsina muze sama,,,mame se tu v prumeru jak prasatka v zitecku ve srovnani s tim, jak ziji prumerne ostatni bytosti na teto planete at uz lide zi zvirata ...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Je jasně vidět, | od: Pavel Matějka (808)  25.11.20167:18
že měli problém vůbec nějaký snímek vybrat, zadání bylo jasné ­- sluníčkářská propaganda.

S fotografováním to nemá nic společného. Tfuj.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(0)
poprosim o vysvetleni | od: Kabe (786)  25.11.20162:22
Takze bych poprosil o vysvetleni, co je na tom snimku tak dobreho. Ja tam vidim zas jen nejake tupe ovce zabalene v latce, ktere misto aby si zametly pred vlastnim prahem tak prostestuji zrejme proti necemu, cemu ani nejspis nerozumi.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(5)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.