Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

David H

Registrace: 11.8.2010
Komentářů: 1707, score 0.9
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.6.2011 s hodnocením +5:
Právě proto, že ten argument v neprospěch zrcadlovek uvádíš v každou příležitost. Přece každý ví, že kompakt je menší než zrcadlovka :­-)
Komentář z 11.8.2016 s hodnocením +4:
nechápu smysl uvádění takových nesmyslů na trh..zvlášt­' v době, kdy mnoho lidí fotí mobily, většinou se jen zhorší světelnost, zvětší zům a navýší počet MPx. A taky si myslím, že kdo si bude chtít kupovat podobný střep, asi se ani nebude rozhodovat podle odborných recenzí, protože nebude rozumět ani té recenzi, maximálně co napíše nějaká jiná slečna na heuréce, jak je to krásný a nablýskaný a jestli se s tím dá dobře fotit selfie.. Raději bych recenze nějakých sofistikovanějších přístrojů, než jaké si uloží modelka společně s vibrátorem do kabelky
Komentář z 6.1.2012 s hodnocením +4:
..bude pokračovat zřejmě i v novém roce. Nejprve bohužel článek postrádající nějaký zajímavý obsah, zajímavou myšlenku, vtip, většinou jen třeba něco o rozdělení lidí na laiky, polofotografy a fotografy a zjištění, že laikové toho o fotografování opravdu mnoho nevědí a jen zaclání a o tom, jak je těžké vytvořit tu ­'dobrou fotku­', a že někdo se kvůli snaze o ní i občas vykoupe nebo šlápne do bláta. Právě na to už tady číhá několik stálých komentátorů, kteří článek ohodonotí s tím, že je to na úrovni slohové práce žáka ZŠ a okomentují jedinou přiloženou fotku s tím, že tentokráte je skutečně hrozná. Následuje bravo z Vlčnova, že tentokráte to šlo ale opravdu od srdce. Autorka se občas vyjádří ve smyslu, jak se tím vším baví, mně to ale bohužel přijde hodně málo. Můžu jen dodat, že články ostatních autorů na digimanii jsou opravdu vynikající, inspirativní a rád si je čtu.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.7.2017 s hodnocením -4:
Tři hvězdičky z pěti možných za toto?
Komentář z 13.7.2017 s hodnocením -3:
že na dříve tak renomovaném serveru, před časem podle mého názoru nejlepším v ČR co se týká recenzí fotoaparátů, se nyní testují takové křápy, které o aktuálním vývoji nevypovídají zhola nic, pouze nám říkají, že někteří výrobci stále recyklují tyto ultrazoomové nesmysly a recenzent se na nich za každou cenu snaží najít alespoň něco, co by ospravedlňovalo jejich nákup ­(v tomto případě diskutabilní makroschopnosti­). Proč je tady tak málo recenzí kvalitních přístrojů, aby byl vidět aktuální trend? Tady u toho je už ze specifikací vidět, že poslouží možná jako hračka pro dítě, a ještě drahá
Komentář z 30.3.2016 s hodnocením -2:
S uzivatelem ­'­'Velikonocni­'­' nema jakákoli diskuze zadny smysl. Pravdepodobne se jedna o nekoho, kdo byl jiz drive na DM zabanován. Tenhle styl je mii dost povědomý. Že někomu vadí krapet anglictiny ­- tim bych se taky moc nechlubil :)